Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belamari

Gdzie mozna kupic piersiowke ?

Polecane posty

Gość belamari

Moj przyjaciel wyjezdza niebawem za granice, chce wiec kupic mu jakis prezent. Pomyslalam o piersiowce - czy to dobry pomysl? Gdzie w ogole moge taka piersowke dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fal
Daj mu pomacać swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie z galanterią:) Kupuję co roku jedną, bo mam Ukochanego, który je kolekcjonuje:) Czasem kupuję też w Desach, bo niektóre są FANTASTYCZNE! Ceny są bardzo różne, ale przyszykuj się NA PEWNO na więcej niż 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce kasy jak lodu
wczoraj widzialam piersowke w galerii krakow...kosztowala chyb 600 zl srebrna, w sklepie z ozdobami, dekoracjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci
sprzedam za 50 , nowa , w ladnym opakowaniu , moj byly dostal ja na urodziny jego juz nie ma a piersiowka mi zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
Myrevin, umiem korzystac z gugli :P Ale jak tu juz jestes, to odpowiedz mi, czy taka piersiowa to dobry prezent dla faceta? Jesli nie, to co takiego naprawde by sie mezczyznie przydalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyperporagfnieniue
Myrevinowi pewno sześciopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja umiem
ja mojemu kupilam rok temu na swieta i do tej pory jej nie uzywał... a szkoda, bo sporo kasy za nia dalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
he he :D Serio sie pytam :P Kumpel wyjezdza za granice, ja dolacze za miesiac, nie chce mu dawac czegos sentymentalnego, no i nie moze to zajmowac za duzo miejsca(wiem, lala nie zajmie :P ). Prosze, jakie macie propozucje praktycznego prezentu ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belamari
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×