Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alefajnalala

hmmmm.... jak sie tam ubrać?

Polecane posty

Gość alefajnalala

Dziewczyny doradźcie mi jak się ubrac. Mój problem polega na tym, że pracaować będę jako sprzedawca ( tylko jeszcze nie wiem czego). Praca ambitna to nie jest i nie wydaje mi się abym musiała się jakoś super elegancko ubierać. Czy mogę iść w dzinsach? Wiem tylko tyle że bedzie to jakieś stoisko sezonowe w dużym hipermarkecie ( podejżewam ze jakieś okulary przeciwsłoneczne lub olejki do opalania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rozmowę Ci chodzi
??? Jeśli tak nie wypada iść w dżinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa
Oczywiście, że możesz iść w dżinsach. Obecnie moda jest tak liberalna, że dzinsy pasuja w zasadzie na większość okazji. Ważne tylko, aby były to spodnie, które wyglądaja porządnie, czyste no i do tego możesz np. włożyć jakąś fajna koszulkę i taki pseudo-sportowy żakiecik. I albo płaskie buty np. balerinki jakies, albo szpileczki moga byc. Delikatny makijarz, fajna fryzurka i jest ok. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa
ups! * makijaż sorrki za błąd :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy jeansy
na rozmowe ubierz sie elegancko - mozesz przeciez zapytac jaki stroj wymagaja do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefajnalala
mam się ubrac elegancko do marketu?????? chyba zasada jest taka jak ide pracować z elegancką odziezą to muszę ubrana byc elegancko, jak idę pracowac do sklepu z sportowego to idę ubrana bardziej na luzie ( oczywiście bez przesady). Do marketu to jak??? Może bys taki zestaw: dzinsowe rybaczki, sweterek w paski i sztruksowy zakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NIE MOZE BYC
czarne spodnie , bluzka i sztruksowy (nie czarny , tylko kolorowy) zakiecik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam firan
w dżinsach naprawdę nie wypada, dżinsy to strój robotników i wyrażasz nimi brak szacunku dla pracodawcy. Załóż normalne spodnie, eleganckie, ale przełam je np. sztruksowym żakiecikiem i mało sztywnym obuwiem, bez obcasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poszlam na rozmowe
w dzinsach i przyjeli mnie. Do teatru. :D A dzinsy lubie i zakladam na rozne okazje, odpowiednio zestawiajac z reszta ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×