Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo mi tak

komu wstyd, ze nie ma pracy i izoluje się od ludzi

Polecane posty

Gość bo mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wstyd
czuje się z tym coraz gorzej Jesli wychodzę to popołudniami, nie chce,by ktoś mnie widział w porze pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_anna
Dwukrotnie straciłam pracę z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie mam poczucia wstydu z powodu utraty pracy, ponieważ w każdej wywiązywałam się z obowiązków, byłam ambitna, kreatywna, zbierałam nagrody etc. Ukończyłam dwa kierunki studiów, niestety, deficytowe na rynku pracy. Moge być pracować w sklepie, na zmywaku, sprzątać. Żadna praca nie hańbi. Moze kiedys w koncu znajde swoje miejsce... na dluzej. Boje sie tylko jednego.. by nie zabraklo mi nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
A mi wszystko zobojetniało po tylu staraniach i wysiłkach, żeby coś znależć :( Całe dnie nie mogę się zmobilizować do konstruktywnego działania. Wegetuję od jakiegoś czasu. Wiecie co mnie tylko mobilizuje? Klopoty z ostatnim pracodawcą, bo to juz lepsze niz obojętność i zero odzewu od rekruterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
Tych miejsc, w ktore moglabym uderzyć jest tak dużo, że nie umiem się z tym wszystkim pozbierać. No i mam potwornego kaca morlanego, ze siedze komuś na glowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
przepraszam, mobilizuje mnie jeszcze wstyd przed otoczeniem i zwykły strach przed stoczeniem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_anna
bo mi tak, głowa do góry, znajdziesz pracę ty i znajdę ja :) to tylko kwestia czasu i n i e p o d d a w a n i a s i ę. Utrata pracy jest poważnym problemem, ale jeszcze poważniejszym problemem jest załamanie się. To co teraz odczuwasz jest normalne (choć prawdę mówiąc nie jest normalne, że jesteśmy bez pracy skoro tyle osób wyjechało za granicę ;) ). Nie można się poddać frustracji, izolować od innych osób - właśnie kontakty z innymi są potrzebne w naszej sytuacji, nie można nawet dopuszczać do siebie myśli, że w czymkolwiek jesteśmy gorsze od pracujących. Ot, potraktuj to jak nieprzyjemny epizod w życiu. Będzie ich jeszcze wiele :D Bez walki nie mam zamiaru się poddać, choćby była nie wiem jak długa. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
hurra, wysłałam CV mari_anna >>> wysłałam 600cv przez ostatni kwartal w odpowiedzi na ogloszenia, dostalam pracę i juz jej nie mam... kiedys pracowalabym dalej w miejscu gdzie nie placą mi pensji a teraz moja wytrzymałość się skończyła , pozegnalam się z pracodawcą, zaryzykowałam i.... drżę ze strachu nie glupia? no glupia jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
aha i dziękuję że mnie pocieszasz ja jakaś gęgława się zrobiłąm przez tę sytuację, ale wiedz, że doceniam dobre serce❤️;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_anna
e tam, wcale nie jesteś głupia :D Jak nie płacą to trzeba wiać, nie można dawać się wykorzystywać. Wysłałaś 600? to może z 601 będzie bingo. Wiem, że to trudne, że są niże i wyże w samopoczuciu, ale wszystko można pokonać. Człowiek nawet nie wie jak wiele może znieść, dopóki tego nie zniesie. Będzie dobrze, tylko nie dopuszczaj do siebie złych myśli. Mnie czasem opuszcza optymizm, ale zaraz myślę, że skoro taka Doda zrobiła karierę, to może i mnie pisana mała karierka ;) Chyba gorsza od niej już nie jestem ;-) Żartuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari_anna
Dobrych, spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
no bo co to w sumie za różnica szukać pracy czy pracowac u kogoś za dobre słowo bez umowy i pieniędzy, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
Tobie też ;)....🖐️...ja robię masaż karku i tez idę spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie wstyd
żyje z zarobionych w Anglii pieniędzy,narazie starcza a potem moze znów wyjade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wstyd
Mnie też zwolniono z przyczyn zakładu, nie byłam winna utracie pracy, ale czuję wstyd mimo to, jest mi przykro, że inni pracują, a ja nie. Po kilkudziesięciu rozmowach ciągle mnie odrzucają, ile można to znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
Ręce mi opadają jak slyszę że ktoś skończył np. dwa kierunki studiów, zna języki i ma problem ze znalezieniem pracy czy coś podobnego.Kochane prawda jest taka, że bardzo dużo zależy od naszego temperamentu, i od tego gdzie i jak szuka się pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi tak
norah masz rację...w sumie pewnie szukam nie tam gdzie trzeba ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah
Teraz potęznym narzędziem jest Internet:) Więc dlaczego tam nie szukać pracy? Dziewczyny do dzieła. Czytamy oferty np. na www.gazetapraca.pl I zdajemy raport jak poszło :) Musi się udać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do norah
czy płacą Ci za reklamę portalu gazety??? bo wszedzie cie z tymi linkami tu widać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnoszee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiemWszystko
Wstyd, ale za ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryży Donek
Jest praca bo my jesteśmy krajem szczęśliwości i dodrobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowitka09
A próbowaliscie moze ze zmiana CV ? www.kariera.pl/cv czasami warto cos poprawic,ulepszyc zeby móć znalezc lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×