Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość pomarancza___
A mi pasuje wszystko :D:D:D Jak dla mnie bomba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sluchaj: ze swoim facete sie spotykasz i dajesz mu wycisk..moze w lozku, na rowerze, jak wolisz... hmm...zdecydowalam-wez prysznic hehe cos jescze? czeos nie jestes pewna? wrozka dobrej rady za jedyne 2,44 Ci podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze ze moje znaki zapytania nie zaleza ode mnie wiec nie moge podjac za kogos decyzji ;) gdybym mogla to bym sama podjela :P tesknie na maxa :( kurcze to dopiero piec dni jak on nie ma kompa a co bedzie dalej ... moze bedzie z dnia na dzien latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wrozka dobrej rady za jedyne 2,44 Ci podpowie\" umarlam :D :D :D :D :D :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
A ja wam sie przyznam nie wiem czemu oddalam sie od niego. Z takimi decyzjami to ja nie mam problemu pod prysznic sama chodze hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroze z fusow i stopy. Przyszlosc widze takze na karcie kredytowej i w portfelu....hmm..mam wizje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam ze sie na cos przydam..pomarancza, pozbawilas mnie zludzen, jestem zbednym balastem....hehe czemu sie oddalasz? co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Zawsze moge zbladzic w drodze pod prysznic to bedziesz moja nawigacja :D:D:D Jestes niezbedna :D:D:D Wlasnie nie wiem co sie dzieje ale czuje to. Ja tez moze szybko bedzie mial kompa to az tyle naprawa trwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziekuje Ci ze uwierzylas w moje sily:D wlasnie to jest dziwne, ze po pewnym czasie zwiazek powszednieje, staje sie stabilny czasem nudny, brakuje tej iskry...i wtedy zaczyna czlowiek snuc domysly czy to aby w dobrym kierunku zmierza... i nie wiem co dalej, bo nie przeszlam tego etapu, dla mnie to tabula rasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Na nude to zdecydowanie za wczesnie :O Wiec nie wiem o co chodzi:O Czasami mam wrazenie ze on by mnie zaglskal na smierc :O a czasami sama mam napady czulosci ehhh durna jestem :P Ale co zrobic:P Solka a co dalej hmmm nie wiem zarowno w zwiazku jak i zyciu :O Studia juz sie koncza trzeba cos zdecydowac ale co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
tak mgr juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no ja lic,dopiero:p mam nadzieje ze dozyje obrony, praca na piatek gotowa ma byc a ja tworze jeszcze. Musze sie sprezyc. a co studiujesz pomarancza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no ja juz mgr a na dr sie nie porywam hehehe Rachunkowość i Finanse pasjonujace bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
prez sie prez a pozniej obrona :D mnie to tez czeka za niedlugi czas :P praca juz skonczona mam wiec pozstanie ja bronic. A teraz spadam juz spac moje drogie :D:D:D Dobrej nocki wam zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak zniknelam ale kumpela dzwonila :) Pomarancza on ma caly rozwalony ten komp cos sie tam spalilo wiec musi kupic nowy :O a nowegto dlugo nie kupi dlatego go nie bedzie :O Co do zwiazku to normalne ze po jakims czasie motylko mijaja ale u Ciebie to zdecydowanie za wczesnie :O Kurde dziwne to jest ze sie oddalasz skoro wszystko jest oki :O Hehe ja zawsze chcialam studiowac finanse i bankowosc ale bylo za duzo kandydatow a ja po dlugiej przerwie w matematyce wiec zlozylam na zarzadzanie i tak sobie tu wegetuje :P dobranoc :) solka a bardziej sie sklaniasz ku kontynuowaniu czy zaprzestaniu studiow ??? ja tez ide powoli spac dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie wiem...ale chyba zmienilabym uczelnie bo obecna mnie srednio odpowiada. I kierunek tez, bo mam juz dosc polityki:( i wlasnie po zmianie kierunku mam zonka, bo innego dobrego dla mnie nie ma. scisle odpadaja, przyrodnicze tez...no jeszcze ewentualnie turystyka lub dziennikarstwo...znajomi mi mowia zebym szla na aktorstwo bo na zawolanie placze hihi zerszta pani profesor tez mi to zaproponowala bo\"mam w sobie niespotykana ekspresje\" heh milego dnia:) ja pisze dalej:classic_cool: buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Ja po prostu mam takie napady:O To właśnie cała ja :P Brakuje mi go to chyba nie jest tak zle. Moze jak znow zaczniemy spedzac ze soba wiecej czasu to minie mi to. No to niech chodzi do kolegi zeby pogadac :D:D:D Mam nadzieje ze sie ulozy tak jak bedziesz chciala :D A myslalas o tym ze moze przez awarie z ruska sie odsunie :P Solka pisz pisz :P Ja juz skonczylam w przyszlym tygodniu zanosze do dziekanatu i bedzie obrona:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza..krak mi wysiada:( ale dzisiaj musze napisac...skonczyc jeden rozdzial...jeszcze jakies 5 str. i nastepnego ok 5 . ale czesc to tabelki wiec moze jakos pojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Solka wspolczuje tego pisania pracy, mnie to czeka za dwa lata :P Pomarancza a Tobie gratuluje zakonczenia pisania pracy ;) No wlasnie sie zastanawiam czy on z nia rozmawia bo na skype nie w chodzi w ogole :P ale sa jeszcze maile i smsy :P wiec nie bede sobie nic urajac w glowie ze z nia nie gada :P Niedlugo wszystko sie wyjasni :D Ale u mnie leje :O cale szczescie ze musze sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w lipcu to chyba nie bede trzezwiec hihi juz powiedzialam w domu, ze ewentualnie bede spac gdzie popadnie i niech mnie nie ruszaja:p Boziu..ech..mam dosc.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglada tu ktos jeszcze ;) ????????????????? Ja dalej tesknie :( dzies byl na skype troche a ja glupia mu napisalam tylko czesc i ze musze isc sie uczyc :O jestem glupia :O a potem tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ Gdzie to kobitki pilnie sie ucza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj, witajcie:) wrocilam z dalekiej podrozy;) sesja zdana..no teraz tylko obrona 27-go:) powinno byc jakos:D sorki ze sie tyle nie odzywalam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) i mam dobra wiadomosc !!!! Zobaczymy sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to moze nie raz a kilka razxy :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z tego nic nie bedzie, nie chce sie nastawiac ze bedzie inaczej ;) ale wazne jest to ze sie zobaczymy !!! i to on sam zaproponowal ze moze sie zobaczymy wiecej niz raz jak bedzie nam sie fajnie gadalo i sie nie poklocimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×