Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropeczka25

Czekac????????????????

Polecane posty

Gość pomarancza____
Zwiazek nasz byl trudny dzielila nas odleglosc duuuza i nie moglismy jej pokonac w zaden sposob bo kazde bylo zwiazane ze swoim krajem wiec mnostwo przeszkod stalo na naszej drodze.On stiwerdzil ze ja jestem nieszczesliwa z nim i jakos tak wyszlo pozniej odzywal sie do mnie ale ja ukrucilam jego zapedy a teraz jakos mi ciezko...Nic nas nie poroznilo nie bylo klotn itd Teraz nikogo nie trzyma nic w kraju w tym sensie ze ja mam skonczoa szkole on ma prace itd ze moze teraz cos zaoferowac o to chodzi tak to mi napisal. Kto blizszy hmmm ciezka sprawa... To dobrze ze tak czujesz czyli ze to to aby sie toczylo spokojnie bez pospiechu wszystko sie ulozy :) Nie mysl za duzo bo co za duzo to nie za zdrowo;) Zobaczysz jak bedzie. To dobrze ze chce Cie poznac z rodzicami bardzo dobrze:) Ogolnie pytajac o zgode na wyjazd wszystko za nim przemawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...no duza odleglosc..Obecny tez jest za granica prawie rok, wyjechal po studiach, mnie tez wlasciwie nic nie trzyma, studia skonczylam...jakby nie bylo, wolna jestem, zobowiazan w kraju nie mam. Jest rodzina ale ona powinna zrozumiec ze chce szczescia..a jak ono jest tak daleko, to nie powinni mi tego utrudniac. Nie wiem co Ci poradzic, chyba poczekaj jeszcze troszke, zobaczysz kto dla Ciebie wazniejszy. Ale pamietaj, zycie tak szybko przemija, trzeba brac z niego garsciami:) i trzeba kochac i byc kochanym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
hmm...no duza odleglosc..Obecny tez jest za granica prawie rok, wyjechal po studiach, mnie tez wlasciwie nic nie trzyma, studia skonczylam...jakby nie bylo, wolna jestem, zobowiazan w kraju nie mam. Jest rodzina ale ona powinna zrozumiec ze chce szczescia..a jak ono jest tak daleko, to nie powinni mi tego utrudniac. Nie wiem co Ci poradzic, chyba poczekaj jeszcze troszke, zobaczysz kto dla Ciebie wazniejszy. Ale pamietaj, zycie tak szybko przemija, trzeba brac z niego garsciami i trzeba kochac i byc kochanym Solka ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiala. Bo wiem ze zwiazek na odleglosc to zaden zwiazek.Jesli jestes wolna skonczylas szkole i czujesz ze to "to" to jedz i nie ogladaj sie na nic. Rodzina nie bedzie Ci utrudniac zobaczysz. Wazne zebys byla szczesliwa :) Ja wiem ze jesli wtedy oboje nie mielibysmy zobowiazan (najgorsza to moja szkola wtedy 2 lata mi jeszcze zostalo) to wiem ze bylibysmy razem....Wiem niby jak sie nie zaryzykuje mozna zalowac do konca zycia.Z drugiej strony boje sie ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Sorki ale skopiowalo mi Twoj Wpis Solka :) Solka ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiala. Bo wiem ze zwiazek na odleglosc to zaden zwiazek.Jesli jestes wolna skonczylas szkole i czujesz ze to "to" to jedz i nie ogladaj sie na nic. Rodzina nie bedzie Ci utrudniac zobaczysz. Wazne zebys byla szczesliwa Ja wiem ze jesli wtedy oboje nie mielibysmy zobowiazan (najgorsza to moja szkola wtedy 2 lata mi jeszcze zostalo) to wiem ze bylibysmy razem....Wiem niby jak sie nie zaryzykuje mozna zalowac do konca zycia.Z drugiej strony boje sie ryzyka... Tak mialo byc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez boje sie ryzyka, ale teraz jestem jakos dziwnie spokojna. Nie chce zapeszac, ale to jest ktos z kim swietnie sie dogaduje:) czasem rozumiemy bez slow, tylko troche boje sie bo to nieduzo uplynelo od czasu T. I boje sie angazowac....za szybko. Lepiej niech to pomalu pączkuje w nas:)...choc u niego to juz dorodny kwiat, u mnie pączek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :P :P Mam na chwile dostep do neta wiec pisze ;) przecytalam tylko pobieznie :P Wiem ze solka jedzie hhe gratuluje :) Pomarancza u Ciebie nie doczytalam :O Musze Wam sie pochwalic ze kogos poznalam :P jest 4 lata ode mnie mlodszy :( ale na razie mi to nie przeszkadza :P opoznbalismy sie w autobusie do londynu i mamy sie w poniedzialek spotkac tu a na razie to caly czas piszemy smsy hehe tak czekalam na spotkanie z francuzem a tu sie pojawil ktos inny :P Ja moze jeszcze z godzinke tu bede to odpisuje cie jak cos :P A jak nie to moze jeszcze wpadne przed wyjazdem do francvji :) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza____
Widzisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poznalas kogos a tak mowilas ze nikogo nie poznasz :P I ciesze sie ze sie macie spotkac :D:D:D:D Super extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na razie sie klocimy smsowo bo moze sie zdarzyc tak ze sie nie zobaczymy ani przed moim wyjazdem do francji, bo jade juz w czwartek, ani po nim bo bede tylko 2 dni :/ a on wraca dopiero po koniec wrzesnia do polski i tez mieszka daleko ode mnie bo w jeleniej gorze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
Oj zobaczycie sie czemu od razu widzisz wszystko w najgorszym wydaniu !!!! Jelenia gora blizej niz francja nie narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie on chce sie zobaczyc wieczorem a ja wieczorem za bardzo nie bede mogla wyjsc :/ tylko ze wlasnie sama pisalas ze zwiazek na odleglosc jest do dupy :P na razie sie nie martwie chce sie tylko z nim spotkac przed wyjazdem ;) a francuz nawet jeszcze nie wie kiedy mam dzien wolnyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
no bo jest ale to nie tak daleko i zawsze to polska wiec nie marudzic mi tu :P:P:P To spotkacie sie w dzien skoro nie mozesz wieczorem innego wyjscia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moze sie jakos dogadamy :) musze konczyc bo mnie dopadna tu i bede miala przesrane :P moze sie jeszcze pojawie przed wyjazdem do francji :) papapaapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) czego ja sie dowiaduje? ekstra, ciesze sie! no tak, w kazdym miejscu mozna poznac\"tego kogos\":) a Jelenia Gora...?ee..bez przesady, to chyba wojewodztwo obok Ciebie Aga:) ja zycze powodzenia:) dziewczynki- musi sie nam jakos ulozyc:) 😘 w koncu takie fajne jestesmy:D a te 4 lata? ja mysle ze to nie bedzie mialo roznicy, i jej nie bedzie nawet widac, a nie nosi sie metryki przypietej na czole;) Aga-\" On me badine pas avec l\'amour\" Zycie jest jedno, a szczescie jest chyba najwazniejsze:) No i napisz cos kiedys jeszcze:D Pomarancza- calus:) Ty tez zdecydujesz:) wybierzesz najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moge chwile tu posiedziec ;) Solka dzieki :) ale wiesz z ta roznica wieku to moze byc ciezko, bo ja mam w jego wieku znajomych w grupie i wiem ze to jest jednak roznica :( na razie o tym nie mysle ;) on stwierdzil ze bedzie walczyl :P tylko ja nie wiem jak to rozwiaze teraz bo nie wiem co mam zrobic z francuzem :O Pomarancza a Ty wybralas ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
nie nie wybralam i nie wiem co mam robic poki co nie robie nic nie wiem ile taki stan potrwa Oby nie wiecznosc ;) Musi sie ulozyc wlasnie :D:D:D Ja ide juz spac jakos nie mam dzis nastroju :( Wole to przespac Dobranoc dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wczoraj dostalam maila od T. Dobry humor prysnal...mail w stylu: hej. gratuluje obrony, co u Ciebie? u mnie bez zmian. Jesli nie odp.nie bede mial zalu.... zrobilo mi sie przykro, ale tez zle sie poczulam ze tyle to sie ciagnie. jestem juz zmeczona...:o :( Ale Aga, nie kazdy jest taki sam, niektorzy sa bardziej dojrzali..mimo ze sa mlodsi, ale trzeba dac szanse...skoro on ma zamiar walczyc, moze warto sprobowac? to w sumie bylaby dobra odskocznia od francuza:) pomysl o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No znowu pustki...dziewczyny pouciekały z naszego topiku:o No ja tylko tyle napisze ze mam zajety sierpien od polowy praktycznie, potem jade z NIM do Anglii na tydzien lub dwa a potem....potem bede sie zastanawiała co dalej;) Choc u mnie w domu troche kreca nosem ze to tak nie po Bozemu jechac gdzies razem i na pewno grzeszyc, dopuszczajac sie uciech cielesnych :Dhihi....oj a jak to wytlumaczyc, nawet moja siostra starsza ode mnie o zaledwie kilka lat, nie akceptuje tzw.zwiazkow przedslubnych...mieszkanie, seks itd. Mam do tego inne podejscie , pewnie to zle...ale coz, niech mi pozwola zyc po swojemu:) oni mieli swoje 5 minut;) Tak ogolnie to spoko, boje sie tylko ze on za bardzo oszalal na moim punkcie i jest troche zazdrosny...oby to nie narastalo, bo chyba go walne raz a porzadnie i sie uspokoi hihi no, napiszcie dziewczynki co u Was slychac:) czy jakies nowosci w sprawach damsko-meskich..wzloty, upadki itd. odezwijcie sie bo sie stesknilam za Wami juz:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam wiadomosc od Ja też kocham, czyli Agusi: \"Juz po spotkaniu.Bylo super!jest taki jak na necie, ale chyba dalej mnie nie chce.Dobrze ze mam tu kogos.\" to jest wiadomosc:) mysle ze powinno byc ok, dobrze ze sie spotkali:) buzki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza___
🖐️ Solka a Ty juz pojechalas ??? jak tam znajomosc sie rozwija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez *
Jestem odezwe sie wiecazorem :) Powiem tylko ze mam wielkiegoooooooooooooooooooo dola ze musialam wrocic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyzakochany
Ja ten topic cały dziś przeczytałem. Ech, te dziewczyny mają niezłe rozterki, ja mam identyczne, tylko, że to ja nie wiem czy jej zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pisze :P Wiec spotkalismy sie dwa razy :) bylo serio extra :D od razu zaczelismy gadac ze soba nie bylo zadnego skrepowania ani nic ;) on jest super i wydaje mi sie ze tez mu sie spodobalam, ale caly czas mu powtarzalam ze teraz jest inaczej bo mam juz chlopaka i ze on mial swoja szanse ktorej nie wykorzystal. .. ale tak oficjalnie to nie wiem czy mu sie spodobalam,bo nic nie powiedzial, zreszta on by nie walczyl o mnie ... pisze do mnie caly czas smsy martwi sie o mnie i od razu do mnie napisal jak weszlam na neta, :) jest super przyjacielem i takim na pewno zostanie a czy cos z tego kiedys bedzie to zobaczymy ... Nie rozczarowalam sie i bylam pewna ze tak bedzie :) jednak mozna kogos poznac przez neta :) to taki kolejny optymistyczny akcent tego topiku :) jestem szczesliwa ze poznalam kogos tak wyjatkowego :) a z moim poslkim chlopakiem tez poki co super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to wszystko pic na wode. takie rzeczy rzadko sie udaja, juz teraz wiem. Ale pozdrawiam wszystkich szczesliwych\"internetowych kochanków\" i internetowych przyjaciół, partnerów. bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Agus...jest, ale moje watpliwosci tlumacza mi ze razem na tym wozku nie pojedziemy. W zyciu jest kilka pewnych rzeczy, w tym smierc. A jak ktos mi przeznaczony to sie znajdzie:) a jak nie to tez naucze sie zyc w pojedynke. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:) musze sie tego trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie sie na bank ktos!!! :) Pomysl sobie ze ja bylam sama 4 lata :O i wreszcie znalazl sie ktos z kim jest mi dobrze :D Dzisiaj mnie poinformowal, ze odwolala jakis kurs w sobote i kolega sie na niego zdenerwowal a odwolal dla mnie bo bede tylko w sobote w londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze ze ci sie uklada, ze wam sie uklada. Pamietaj ze licze na spotkane i na jakies zdjecionka i plotki. Nie wywiniesz sie, no chyba ze masz cos przeciwko ;) :classic_cool: bo przeciez taka super jestem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×