Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kto1234

jaki jest dobry peeling do ciała?

Polecane posty

Gość kto1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam naturalny : Kawa sypana zaporzona...czekamy az ostygnie nacieramy ciało...skóra gładziutka. Tani w użyciu, kawa nie musi być dobrej jakości. Albo oliwa z oliwek + cukier....nacieramy ciało aż cukier ulegnie rozpuszczeniu. Polecam jesli masz sucha skórę. Oliwka dodatkowo nawilzy mimo iz musisz zmyć ja z ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka 26
a ja nie używam zapazonej tylko od razu takiej z torebki ;) i mieszam ja na ciele z żelem pod prysznic ;) też jest suuuuuuuuper gładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka88
albo zwykła sód tez super:) chociaz z kawy lepszy:) dla mnie kupowane peelini sa za mało ostre;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam od rana
głupie jesteście peeling mechaniczny trzeba stosować z umiarem, to jak papier ścierny najlepsze są enzymatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mimo ze nie
przepadam za kosmetykami AVONU to jednak goraco polecam peeling tej firmy taki z cukrem i wanilia...jest naprawde dobry i bardzo ladnie pachnie a do twarzy peeling morelowy firmy ST.Ives

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam kiedyś st.ives, ale zniknęły ze sklepów, nigdzie ich nie widać już od dobrych paru lat, nie wiem, co się stało. Wiem, że firma istnieje, ich kosmetyki można kupiś spokojnie w stanach a u nas pustki, nikt ich od dawna nie widział. Nie wiem, dystrybutor zrezygnował czy co? Teraz używam peelingów Farmony, testuję wszystkie po kolei - http://farmona.pl/promowane-produkty/peeling-do-ciala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka skóra. Moja bardzo lubi taki ostry - olej kokosowy z kawą mieloną albo z cukrem. Jeśli kupny, to fajnie się u mnie sprawdził taki antycellulitowy z HEAN - duża jasnozielona tuba, do kupienia w Rossmannie, za parę zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika27
A używałyście może kamieni peelingujących Pierre de Plaisir (www.pierredeplaisir.com)? Podobno rewelacyjnie złuszczają naskórek, dużo skuteczniej niż peelingi w kremie, i nie zużywają się. Dodatkowo masują ciało i są wytworzone z naturalnej gliny nasączonej mydłem nawilżającym. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad ich kupnem i chyba się w końcu skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilęgnuje, chroni i ujędrnia, chodzi o ten kosmetyk - THALASSO PEELING. To od Hildegard Braukmann. Zdecydowana, mocna odmiana na plus, cera wyglądająca zdrowo, atrakcyjnie, pozytywnie odmieniona. U mnie akurat dało to zdecydowaną zmianę na plus, a wiem, że na moją cerę mało który kosmetyk faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej robić samemu? Nie dość że taniej to naturalnie i wiadomo że to dla skóry lepsze :) A to nie zajmuje dużo czasu, na przykład taki kawowy z którego ja korzystam to są 2 minuty - https://eapteka.pl/blog-porady/domowy-peeling-kawowy-na-cellulit-nowy-przepis/ super ten przepis jest, a skóra po nim fajnie wygładzona, miekka i celulit się zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling Thalasso od HB sensownie działa, pomaga, robi różnicę, cera wygląda przy nim normalnie, ale oczywiście dla uzyskania sensownej zmiany musiałam się mocno napracować. Wiele zależy od danego przypadku, ale peeling też trzeba umieć zrobić. Naturalność ma tutaj ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna992
Ja kupuję różne peelingi, bo powiem szczerze, że każdy się u mnie dobrze sprawdza. Ale skóra najbardziej gładka jest po zabiegu u kosmetyczki. Korzystam często z zabiegu Marine Prelude, jest to głęboki peeling całego ciała i wykonuję go u mnie w Krakowie, w klinice SCM estetic. Chyba akurat nawet jest na niego promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opłaca się samodzielnie robić peelingu solnego, bo tańszy masz bezpośrednio od producenta http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/http://solbochenska.pl/produkty/peeling-solny-do-ciala/peeling-solny-do-ciala/ . Uwierz, że porównywałam i do tej pory się zastanawiam, jakim cudem osiągnęli taki poziom. Sama robiłam też peelingi swojego czasu, ale tak dobre nigdy nie wychodziły i zawsze przepłacałam. Teraz mam spokój. To najlepszy polski producent w kategorii soli kosmetycznej. Sprawdź sama, szybko potwierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie naturalnego peelingu od HB, tego o nazwie Thalasso. Powinno się wam udać w krótkim czasie ożywić i uzdrowić swoją cerę, doprowadzić ją do normalności. Ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego zrobi się idealnie. Porządna, sensowna zmiana wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia996
A jeśli chodzi o peeling do twarzy to jaki jest najlepszy? Ja teraz stosuje MAGIC PEEL, peeling gruboziarnisty do cery mieszanej i tłustej od Bielendy i sprawdza się fajnie, na moją cerę jest idealny. Ale może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adkaaas
Wspaniale peelinguje ta sól do ciała https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Sol-do-ciala-%E2%80%9EKrysztaly-Morza-Martwego-330g/247#comment77 kupiłam ją bo poleciła mi ją koleżanka i jestem nią zachwycona. Skora jest po niej taka delikatna . Peelinguje świetnie, wystarczy dlugo masowac ją aż się nie rozpuści . Sprawdza się świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie po prostu peelingu HB i wtedy powinno być OK. Kosmetyk musi być jakościowy. A idąc dalej - to wymaga czasu. Peeling robi się regularnie co kilka dni i wtedy dopiero te efekty są realne. Z dnia na dzień na pewno żadnych cudów nie uzyskacie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą różnicę robi peeling Thalasso od HB - dzięki niemu powinno być dużo lepiej. Nasze doświadczenia z tym kosmetykiem są tylko pozytywne. Inna sprawa, że peeling trzeba umieć robić. Cera nie staje się idealna z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling enzymatyczny ze STEREJ MYDLARNI ! usuwa martwy naskórek raz dwa i po problemie.. mój produkt TOP jeżeli chodzi o sprawdzone peelingi, stosuje zawsze przed użyciem samoopalacza i efekt jest zadowalający jak najbardziej :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Kupuj na https://www.beesthetic.pl/ - dobra jakość, produkt polski, ceny rozsądne, pakowane na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kink4a

Ja polecam taki: https://ava-laboratorium.pl/sklep/kosmetyki/frutti-relax-body-scrub-czerwone-owoce-witamina-a-wygladzenie-nawilzenie/, stosuję regularnie i po każdym użyciu skóra jest gładsza, w lepszej kondycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia

Peeling kokosowy z olejkiem marki efektima to prawdziwy sztos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia

Peeling kokosowy z olejkiem marki efektima to prawdziwy sztos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×