Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tipsiara2

Tipsy alessandro

Polecane posty

Gość tipsiara2

Mam pytanko:co myślicie o żelach z alessandro?Ja słyszałąm,że są drogie,ale warte swojej ceny.Nie wiecie gdzie można je kupić przez neta?Chciałabym chociaż zorientować się w cenie.Napiszcie mi swoje uwagi na temat tej firmy.Dzięki i pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
hej..własnie też słyszłam o tej firmie...w sumie duzo ludzi ja chwali ale rowniez nie wiem gdzie mozna je kupic,takze gdysbys sie czegos dowiedziała to daj znac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
hej..własnie też słyszłam o tej firmie...w sumie duzo ludzi ja chwali ale rowniez nie wiem gdzie mozna je kupic,takze gdysbys sie czegos dowiedziała to daj znac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
agrila nie widziałam na tej stronce zeli z allesandro..mozesz podac dokładniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
argila ale z tego co czytałam to raczej trzeba mniec kurs u nich zrobiony zeby zakupic jakies produkty do stylizacji pazurków... tazke chyba nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I-rma
cześć dziewczyny. też jestem zainteresowana żelami alesandro.pracuję na nich już 2 lata,powiem wam że są świetne i co najważniejsze szybko się na nich pracuje.niestety trzeba mieć kurs i swoją dzialalność(prawdopodobnie), z tym drugim gorzej, więc jak tylko coś wiecie o kupnie prywatnie dajcie znać-proszę. pozdrawiam.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
i-rma skoro na nich pracujesz to skad je masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIAAAAAAAAAA
Co wy jakieś głupie jesteście.Alesandro to renomowana firma, nie bedzie sorzedawać osobom bez kursu swoich produktów. Zawęża starannie grono klinetow. W ogole co to to za login "TIPSIARA" ???? o boże litości!! Idź lepiej do ksiażek ,a nie stylizacja się zajmować bez szkoleń. Na allegro sobie kupujcie wasze żele, jeśli cos nimi zdziałacie.Buhaha. Alessandro to firma na światową skalę,która nawet nie potrzebuje sie reklamować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEZU SKĄD SIĘ TU WZIEŁAŚ
nareszcie jakiś normalny człowiek na tym forum, a nie te partaczki. Tipsy ALESSANDRO kupuje sie tylko na działalnośc i trzeba mieć certyfikat i bardzo skrupulatnie to sprawdzają przy kazdych zakupach, trzeba podać nawet hasło dostępu. A 15g żel kosztuje 270pln więc to chyba nie dla was! Nie zrobicie na tym tipsów za 40 pln! I nigdy nie dowiecie się jak wygląda profesjonalny GEL FRENCH albo tipsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
wielka pani sie znalazla...a moze bys tak pomyslała pani madra ze wlasnie ktos chce sie dowiedziec jak mozna takie szkolenie zrobic i chce pracowac na tej firmie...nie ocenia sie ludzi po tym ze ktos pyta...albo jaki ma nick.. zalosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkoczyk85
a ty skad mozesz wiedziec kto za ile robi paznokcie....wlasnie wy swoimi pisaniem pokazujecie z jakiej półki jestescie a nie ten kto pyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuciaJam
To są najlepsze tipsy jakie widziałam ... oczywiście koszt założenia znacznie różni się od tych oferowanych w ''salonach'' kosmetycznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuciaJam
koszt założenia to ok 200 zł minimum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQQ
JA PŁACĘ 120 ZŁ JAK WSZYSTKIE NOWE.UZUPEŁNIANIE TO KOSZT 70 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
ja robie tipsy allessandro za100złzsuperwzorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie
Ja byłam na szkoleniu podstawowym gdzie uczyłyśmy się zakładać paznokcie; 40-528 KATOWICE ul. Kormoranów 40 a po paru tygodniach zapisałam sie na kurs tylko już po tym kursie zdaje się egzamin na certyfikat i wtedy można kupować produkty w tej renomowanej firmie (jeden warunek -własna działalność) egzamin zdaje się do 2 miesięcy od zakończenia szkolenia który trwa 2 dni. Produkty są świetne . Cena założenia pazurków od120-140 zł , uzupełnianie 100 zł . Pisze o cenach ,które są w naszym mieście . Cena pierwszego stopnia jak dobrze pamiętam 1000 zł cena II stopnia w towarze za minimum 1800 zł. Ja polecam - Prowadzaca szkolenie II st. Ola jest naprawde świetna w tym co robi . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmagico
Mam do sprzedania troche tych waszych zeli Firmy Alessandro bo wlasnie zamykam salonik firmowy w Belgii.Jezeli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt.Pozdrawiam raffip@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttia
Zele Alessandro mozna kupic na ebay wiec hmmm...czy sa one az tak niedostepne??...w kazdym razie bardzo nie podobaly mi sie 2 wypodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NALI STUDIO
FACET KTORY SPRZEDAJE NA ALEGRO ALESSANDRO NIEJAKI RAFFIP .CZYLI NAILMAGICO TO OSZUST I ZLODZIEJ!!OKRADA KOBIETY I LUDZI!!UWAZAJCIE NA TEGO CZLOWIEKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 1
NIE KUPUJCIE NIC Z TEJ FIRMY TO JEST JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja jakis czas temu ukończyłam kurs master w Famous Nail Academy we Frankfurcie, która uczy tylko na produktach Allesandro, kurs trwa 6 dni, pierwsze 5 to nauka, a 6 to juz tylko egzamin teoretyczny i praktyczny. Cena kursu to 1500 euro czyli wysoka, ale macie w niej zestaw startowy( kilka pilnikow, serie soft code gel, zestaw tips french, cleaner, swietna odrzywke i pare drobiazgow). Plusem ukończenia kursu w tej szkole jest to, ze mozecie kupowac od nich produkty od Allesandro bez koniecznosci zalozenia wlasnej dzialalnosci, ale dosc dlugo czeka sie na zamowienie i nie maja wszystkiego. Wiec najlepiej posiadac wlasna dzialalnosc i zarejestrowac sie w Allesandro i tam zamawiac, jesli zalezy wam na marce. Co do tego jak to wyglada w Polsce nie mam niestety informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×