Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYZA ZE ŚLĄSKA

Ile mozna schudnać w 7 dni na glodowce?

Polecane posty

Gość Paweł

Mi mój trener z fit2be.pl mówi prosto z mostu żeby schudnąć trzeba jeść, żeby trwale schudnąć trzeba nauczyć się jeść.Cudów w tym nie ma i głodówka nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, chwilowe zejście kilogramów a potem jeszcze szybszy powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elina

Jeśli chcecie pozbyć się nieco bagażu do Sylwestra, zajrzyjcie na bloga zbijamywage.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga

Zbijaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlina

Ja schudam 3 kg ale ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlina

Ja schudam 3 kg ale ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mors

Stosowanie w połączeniu z dietą pozwala zaobserwować pierwsze efekty już po kilku tygodniach

nplink.net/knplyiso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOgar

5kg spokojnie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wienqa

Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzią (kom.881354456), bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 4.12.2019 o 10:14, Gość Paweł napisał:

Mi mój trener z fit2be.pl mówi prosto z mostu żeby schudnąć trzeba jeść, żeby trwale schudnąć trzeba nauczyć się jeść.Cudów w tym nie ma i głodówka nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, chwilowe zejście kilogramów a potem jeszcze szybszy powrót.

Tak ja również się z nimi odchudzam i mogę to potwierdzić.Mam dietę na poziomie 2000 do 2300 kcal w 4 posilkach dziennie i bardzo ladnie waga mi schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 4.12.2019 o 10:14, Gość Paweł napisał:

Mi mój trener z fit2be.pl mówi prosto z mostu żeby schudnąć trzeba jeść, żeby trwale schudnąć trzeba nauczyć się jeść.Cudów w tym nie ma i głodówka nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem, chwilowe zejście kilogramów a potem jeszcze szybszy powrót.

Tak ja również się z nimi odchudzam i mogę to potwierdzić.Mam dietę na poziomie 2000 do 2300 kcal w 4 posilkach dziennie i bardzo ladnie waga mi schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Odchudzanie zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferreroii

Szkoda zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka

Ja muszę jeść głodowka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Ja schudłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekLosz

Ja schudłam 3 kg? Sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitka

Moim zdaniem nie warto się głodować, bo potem będzie efekt jojo, jeśli jednak chcesz szybko schudnąć to polecam te strone: dietalux.wordpress.com wszystko tam jest opisane, co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×