Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mmmmmmmmmmmmmmmm

Podróż poślubna do Egiptu

Polecane posty

Czy ktoś z Was planuje podróż poślubną do Egiptu? Szukam porad podpowiedzi itp. co do biura podróży - jakie wybrać jaka ofertę, kiedy itp. Piszcie jeśli macie jakieś info w tym temacie. Będę wdzięczna po stokroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez planuje pozdroz poslubna do Egiptu:) wlasnie szukalam i znalazlam na pewnej stronie biura podrozy, ze dla nowozencow jest taka oferta: 1 osoba 1199zl (w okresie letnim) a druga osoba 50%. Moj narzeczony wybral Miami, ale zadnej ciekawej oferty nie ma. Wiec postanowilam jeden tydzien Egipt a drugi Majorca. korzystajac z tak dobrej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manta company
ineska - podaj link do tej strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
my tez lecimy do egiptu na 2 tyg. w podróz poślubna p-łacimy 2400 za os. wersja oll i już sie nie mozemy doczekać tego wyjazdu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dajcie jakieś namiary bo trudno się połapać w tym gąszczu ofert dla nowożeńców. Będę wdzięczna. Znajomi polecili nam Egipt, ponoć nidrogi a wrażenia bajeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy do egiptu na tydzien z biura podrózy Orbis...płącimy 4200 2os w tym All Inclusive, ubezpieczenia a także(od rezygnacji) i gratis wycieczka do kairu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam raz w egipcie i nigdy
więcej tego nie powtórzę. kraj fajny, ale arabusy nachalne jak nie wiem co. wszystko psuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygryssek - na innym topiku piszesz, ze jestes w ciazy. nie zebym cie zniechecala ale po co ci to? w egipcie jest goraco a kobietom w ciazy to nie sluzy. tak samo jak podroz samolotem. nie wiesz jakie bedziesz miala warunki, co z opeika lekarska itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
tygrysek nie jest w ciąży . chyba coś ci sie pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrr
Nie nooo ... Ale gdzie tam jest wpis Tygryska " jestem w ciąży " ? Ona nie jest w ciąży , założyła tylko taki temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaa
JA LECE Z KOPERNIKA 2 TYG. I PŁACE 4800 ZA 2 OS. ALL TERMIN 17 MAJ NAJLEPSZA CENA W TYM TERMINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Mężem byliśmy w Egipcie, POLECAM !!!! Byliśmy tylko tydzień, ale juz wiemy, że bardziej opłaci się jechac na 2 tygodnie bo stosunkowo nie dużo drożej wychodzi a spokojnie można wiele pozwiedzać! Ale i tak jesteśmy zaczarowani tym krajem ! Byliśmy z Orbisem i biuro godne polecenia, bałam się jechać z jakimś mniej znanym biurem, aby nie zostac nabitym w butelkę! Arabowie są super, choć nachalni, ale można sie przyzwyczaić a nawet to polubić ;). POLECAM! Aha, byliśmy na przełomie maja i czerwca i już wtedy było gorąco! (54 stopnie w Dolinie Królów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×