Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredne to jakieś.

Druga rocznica śmierci Ojca Świętego.

Polecane posty

Gość a o co biega
ktoś coś słyszał że dzień śmierci papieża miał być świętem narodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze nie powinnas
balowac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi
czemu ma sluzyc powyzszy temat? Bo sensu nie widac. Jak ktos chce to pomodli sie, wspomni papieza ale jak dla innych nie ma to sensu to swiata dziewczyno nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przezywam śmierc wujkow i ciotek? tak. wczoraj minal miesiac jak moja ciocia zmarla na raka. zostawila tyle ludzi, ktorzy nie moga sobie poradzic bez niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest tolerancja? że ludzi, którym papieża nie brakuje, odsądza się od czci i wiary sorry, dla mnie ten człowiek zasługiwał na szacunek (choć szkoda, że przez rekolekcje afrykańskie nie powstrzymały HIVa... bo guma to pewnie grzech?), ale nie płakałam po nim i nie będę i zła suka jestem, prawda? pieprzę to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pudło
miesiąc...to bardz krótko... pytanie czy też bedziesz tą ciocię tak wspominac po dwóch czy czterech latach... eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredne to jakieś. a czemu maja sluzyc klotnie i glupie wyzwiska?? sama sobie odpowiedz wredne to jakieś. Przecież ja wam nie kaze plakac!! napisalam bo chcialam wspomniec jego imię. a nie zebyscie odrazu plakaly!! durne baby! no więc czemu maja służyc te wyzwiska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłótnie i wyzwiska niczemu nie służą ale przymus robienia buzi w ciup na ten temat istnieje że taki mądry... ale ja wolę innych myślicieli nie przemawia do mnie papież jako trybun ludowy, jego apostolska poetyka i dlaczego mam się czuć wyrzutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wpomniałaś imię... napisałaś, że Ci barkuje. RESPECT ale mnie nie brakuje tak dla równowagi opinii i emocji społecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xa.. oko za oko jak sie to mówi. czemu ma to sluzyc? nie kaze wam plakac, chcialam tylko chwile ciszy. tak dla mnie. dla Boga. ale z wami sie nie da. jestescie przemadrzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co sie tlumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druha
Wszystko pieknie...tylko dlaczego w mojej parafii ksiądz kazał dzieciom przyjśc na nabozeństwo o 9 w nocy. I beda potem wracać o wpół do jedenastej, bo jest obowiazkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on mi lata
wredna Ty nie jestes wredna tylko nawiedzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud-miód palce lizać
dziewczyna załozyła temat. Na woła aby ktos sie wypowiadał. Nie ocenia. Nie komentuje. Grzecznie wyjaśnia. Pytam się : jak was to nie interesuje po jaką cholerę tu wchodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwile ciszy na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodizlo tylko o wspomnienie. a nie, ze tobie nie brakuje, a ta druga ma to w dupe, a ta trzecia to pieprzy. czy tak trudno zrozumiec, ze nie narzucam wam swojego zdania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc widzisz, działa ten schemat kto nie płacze, ten jest.... \"zły\" ... wykształciuch może jeszcze, co? bo jak rozumieć to \"przemądrzały\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud-miód palce lizać
niektórzy niewierzący mają w sobie tyle agresji w stosunku do katolików,że to aż zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczmy lepiej ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka jest idea kafe Ty piszesz, że Ci brakuje ktoś inny, że to pieprzy sorry, ale tak to działa może powinnaś dodać w tytule: \"tylko dla tych, którym Go brakuje\" i byłoby OK choc z pewnościa innych komentarzy tez byś nie uniknęła a teraz zabrzmiało to jak temat wywoławczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodziło ci tylko o wspomnienie to trzeba bylo usiasc, klęknąc albo przejsc sie i wspominac, a nie zakładac temat na FORUM DYSKUSYJNYM :O nie kazdy ma takie zdanie jak ty wiec z tym musisz sie liczyc, ze ktos wypowie swoja opinie na ten temat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pudło
noo, a katolicy to takie miłe, lagodne i niewinne owieczki :D tylko miód i słodycz leje sie z ich ust :D szczególnie sympatyczni są kiedy ktoś się z och zdaniem nie zgadza, wysłuchają w spokoju argumentów, zrozumieją, ze można inaczej patrzeć na świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×