Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna dzeszczowa

co na poprawiny dla ciężarnej

Polecane posty

Gość gacie w kropy
Pasiaste, plazowe gacie - chwalilas sie juz takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sklep
z cała linią ubrań specjalnie dla kobiet w wysokiej ciaży urządzających poprawiny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w kropy
co to znaczy "wysoka ciaza " ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sklep
skoro kurwa w sierpniu bedzie rodzić a wesele ma w czerwcu to kurwa bedzie w 7 miesiacu i to jest wlasnie wysoka ciąża bezmózgowcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w kropy
w slowniku jezyka polskieggo jest mowa tylko o ciazy zaawansowanej, a nie "wysokiej", hi hi hi. Nie nazwe Cie bezmozgowcem, aby nie znizac sie do Twojego poziomu, ale Twoja pelna przekonania wypowiedz mowi sama za siebie. Ha ha ha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam sklep
a kto ci powiedział że jesteś kurwą?? zgłupialaś od nadmiaru hormonów ciażowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w kropy
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie w kropy
I co inteligencie i specjalisto od " ciazy wysokiej " - mowe ci odebralo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahsld
A może ciąża wysoka to taka w której brzuch zamiast być tam gdzie jest np zmienia pozycje z cyckami:D albo rośnie pod brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat zwariował
organizujesz wesele w 7 miesiącu ciąży ? Nie ma co... wspaniałe wspomnienia będą . Panna młoda wiecznie za stołem bo tańce ją przeceż męczą - albo wogóle pójdziesz spać po oczepinach . Ooooo ! i jeszcze poprawiny ... popytaj mamy i koleżanek jak sie czuły w 7 miesiącu ciąży . Kobiety cięzarne ( w zaawansowanej ciąży ) nawet rzadko na wesela jako gość chodzą , bo muzyka dudni ,jest głośno bo szybko sie męczą , puchną . itp. Mogłas przełożyć na pierwszy weekend po Świętach Wilkiej Nocy albo wogóle poczekać na narodziny bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dotyczyło ubrania;) Nikt nie pytał o komentarz w sprawie ciąży.Oj ,chyba niektórzy mają problem ze zrozumieniem tekstu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac nie bardzo ludzie umieją czytac ale cóż taki naród a co do ślubu to sam chciałm w czserwcu tak jak był zaplanowany i nic nie chce zmieniac bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka----- nie o ciążę tu chodzi ale bedzie Ci ciężko. Widziałam wesele na którym panna młoda była w 7 m- cu i wyglądało to fatalnie. Wielki brzuch, cała spocona, przetańczyła większość wesela!!!! Moim zdaniem jest to ryzykowne i dla kobiety i dla jej dziecka. Obiad czy przyjęcie to ok, ale wesele jest męczące dla panny młodej - nie w ciąży, a co dopiero w takim stanie. Ja na pewno bym się nie zdecydowała na ślub w 7 m-cu, ale są różne sytuacje i każdy odpowiada za siebie. Życzę Ci żebyś przetrwała ten dzień, bo nie bedzie lekko. Pozdrawiam. Tekst napisałam z życzliwością więc nikogo nie potępiam i nie krytykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bałaganka
Co do ubrania , które nadaje sie na taką uroczystość dla kobiety w ciąży jest bardzo trudno dostać. Wiem to z własnego doświadczenia. Ja też jestem w 7 miesiącu ciąży i za 2 tygodnie (niecałe biorę ślub (ale tylko cywilny) i miaąłm wielki problem z kupnem czegoś fajnego. A co do samopoczucia... Ja osobiście czuję sie bardzo dobrze do tego pracuję. Ale tez uważam, ze zrobienie weselicha w 7 miesiącu to za późno. Ciężko tańczyć z brzuszkiem... a niestety w 7 miesiącu brzuszek jest dość spory. Ale ja życzę ci mimo tego wszystkiego najlepszego i aby wszystko potoczyło sie po twojej myśli. PS> Ja ślub kościelny planuję za rok, jak sie uda to razem z chrzcinami - zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×