Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelina1823

Good-bye cellulite- sprzedam

Polecane posty

Gość Angelina1823

Sprzedam NIEUŻYWANY żel Good-bye cellulite Nivei za 25 zł:) Odbiór osobisty, jetsem z Chorzowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina1823
Tak :) Poczym w prezencie od koleżanki dostałam drugi, dlatego chciałabym odsprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoooo
troche za drogo, bo z przesylka wyjdzie 32 zl a w rossmanie widzialam wlasnie taka cene, wiec nie oplaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźle, dostałaś 2 produkty za darmo i chcesz je sprzedać, przy czym podkreśle ZA DARMO! to może komus tez oddaj za darmo??? może innej koleżance? a nie będziesz wzbogacać się na kimś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina1823
Do mangoooo: Napisałam w pierwszym poście, że możliwy tylko odbiór osobisty :) Do stokrOtki: Po pierwsze, nie życzę sobie, żebyś na mnie krzyczała. Po drugie, nie mam go komu oddać, bo wszystkie moje koleżanki go mają, bo wygrały :d Po trzecie: Więc jeżeli ma mi leżeć, wolę go sprzedać, tym bardziej, że nie używam tego typu kosmetyków :) Po czwarte: Ty na pewno zrobiłabyś tak samo, więc nie mów mi, co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe...
Po co bralas udzial w konkursie jak nie uzywasz tego rodziaju kosmetykow? I jeszcze dostalas od kolezaki wiec jednak chyba uzywasz ;) sprobuj na allegro a nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina1823
Wziełam udział w konkursie , bo jak dają to się bierze :D Zawsze potem można sprzedać :) Masz rację, spróbuję na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×