Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

jakas super masc i tabletki na pekajace naczynka na nogach

Polecane posty

Poleccie mi jakas super masc na pekajace naczynka na nogach i jakies tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
co zamowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńnnka
auriderm k2,wzmacnia i uszczelnia,drogi ale wydajny nie trzeba duzo dawac,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozna
ale nadaje sie tez na naczynka ktore sa na policzku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
to może lepiej Lioton 1000 albo Venescin czy Vitalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup
wiecie co a ja to mysle ze wszystkie leki do lykania i smarowania to guzik nam dadza,moga jedynie uchronic przed popekanien nastepnych ale te co sa to chyba tylko laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amikaaa
moja mama poszla na laserowe zamykanie naczynek na nogach i musze stwierdzic ze efekt jest zaskakujacy. Wszystko poginelo i wyglada swietnie. Ja tez mam juz troszke popekane naczynka na lydkach i ten lekarz powiedzial zeby nie czekac za dlugo bo pozniej jak beda wieksze trzeba bedzie wstrzyknac taki specjalny plyn zeby je zamknac i uszczelnic a to jest juz drozsze i bardziej dlugotrwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,polecam krem gehwola fusskraft mint(produkt profesjonalny)do nabycia w niektórych aptekach, albo salonach kosmetycznych, z logo \"zdrowe nogi\".NIEKONIECZNIE Duża tubka ok 75 ml.bardzo chłodzi nogi (nie przebywać w klimatyzowanych pomieszczeniach)kosztuje ok 40 zł. ale jest Bardzo wydajny tubka 75 ml. starcza na ok.3-3,5 mca. WWW.GEHWOL.pl, www miralex.pl Co do heparyny, jest to środek przeciw zakrzepowy, wiec przy Pajączkach bez sesnu jest stosowaie go, ponieważ przez pajączki przepływa krew, i nie ma potrzeby rozrzedzania jej, bo to przynosi odwrotny skutek.Lepsze są już maści z rutyną, arniką , wyciągiem z kasztanowca ponieważ te substancje uszczelniają scianki naczyn krwionośnych i uniemożliwiają przesiąkanie krwi na zewnątrz. polecam np. Vitaleg, venoruton. lioton 1000. ale trzymane w lodówce, dają lepsze efekty chłodzące, naprzemienne ciepło-zimne masaże(zakończone zimnym), i trzymanie nóg przez chociaż 20 minut dziennie, najlepiej wieczorem, pod kątrem 45 st. powyżej serca. oraz wszelkiego typu kremy chłodzące, odświeżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie
toska to ja juz zlgupialam,jest taki lek bodajze o nazwie haskolek na naczynka i chwala go ze tak dobrze dziala bo zawiera ogromna dawke heparyny a teraz raptem czytam ze skutek jest odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki34.
tylko lasery pomogą ,a potem to trzeba dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj13
Wypróbowałam już bardzo dużo różnych kremów, żeli i tabletek na pękające naczynka na nogach i znalazłam bardzo dobry Pelethrokrem. Jest on bardzo trudny do dostania, przeszłam pół Krakowa zanim kupiłam go w aptece Gaja na Lea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
Czy ten krem rzeczywiscie jest Wam w stanie pomóc? Bo u mnie niestety dopiero odpowiednia rzecza okazał sie zabieg laserowy.Robiłam go w elitte.Zabieg całkowicie bezbolesny i co wazne skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszi
Hmmm ja od tygodnia stosuje naprzemienny prysznic a potem jezdze prysznicem po udach zimna wodą ;p głupota wiem .;p a potem ivostin capillin lub jakas masc z kasztanowca ;p i niektore naczynka mi rzeczywiscie sie zmniejszyly no i nie zakladam nogi na noge tylko jak cos do góry zeby bylo krązenie :] mam male nacyznka i to tylko na lewym udzie ale 3 sa naprawde tak po 1 cm ;pwiec troszke widac;p ale dziala;p lodowata woda dziala cuda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żadne kremy, maści czy tabletki się nie sprawdziły. Dopiero zabieg zamykania naczynek tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ pozwolił mi pozbyć się denerwującego defektu mojego ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×