Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

Pomożecie????

Polecane posty

nie pogniewacie się chyba na mnie powiedzcie mi co wy sądzicie o tej stronce----szczerze www.hucznewesele.pl Pytam bo chciałabym ją jeszcze uatrakcyjnić i szukam opini właśnie was, które przeglądacie to forum Te opinie są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie troszkę za mdława jest tzn za dużo pasteli ale oceniałam tylko stronę graficzną, nie wgłębiałam się w tematyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożemy
wg mnie kolory owszem mdłe, ale zarysy zdjec i napisu powinny byc ostre, bo tak wygladaja mało profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenadaaa
Czy wiesz, że musisz poświęcić ponad 120 godzin na przeszukiwania ofert? chyba powinno być przeszukiwaniE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematyka chyba ok wiesz nie wiem czym się taka firma powinna zajmować więc nie mnie oceniać zakres oferty itd ;) ale napisy stanowczo za jasne i bezpłciowe przeczytałam prawie wszystko i pod koniec mnie oczy rozbolały bo musiałam wzrok wytężać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożemy
http://2cytryny.pl/ ja bym np. tak jak na tej stronce wstawila po lewej takie piekne zdjecia ze slubu, ktore sie zmieniaja i są z roznych momentów wesela, slubu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana
http://www.kwiatydoslubu.pl/ dla mnie ciemne kolory są profesjonalne, zobacz ta stronkę, mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana
jasne że nikt ci nie kaze powielac, zawsze swoje to swoje. ale chodzi o oprawe, kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszałt strony i wolałanym już tego nie zmieniac. Mam natomiast pytanie co z treścią czy czegoś jest za dużo albo czego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie strasznie słodziutka ta strona. Mdła, bez wyrazu. Zdjęcia z weslea Truszczyńskich nie pokazują niczego specjalnego. Takie wesele zorganizować potrafi każdy, Ty masz przekonać, że zrobisz to wyjątkowo :) Kolory strony - taki trochę koszmarek,a w zderzeniu ze stroną 2 cytryn (pierwszy raz widziałam, super strona, kupiłabym ich) sromotnie przegrywasz :( Może zmień grafika? I jeszcze takie szczegóły... \"Z nami nie musicie obarczać się ogromem tych spraw.\" Polska język trudna język :O Hasło mało nośne, powiem więcej straszliwie siermiężne. \"Z firmą Huczne Wesele uzyskujecie\" - to samo, jak już, to zyskujecie. Ale też mało przekonująco ;) \"W firmie Huczne Wesele dbamy o dobro klienta.\" Pokaż mi firmę, gdzie nie powiedzą, że dbają o dobro klienta? Wysmarowany frazes. \" * Konsultant ślubny pomoże przejść przez cały szereg przygotowań, odpowiadając na każde z waszych pytań.\" To kompleksowo organizujesz wesela, czy pomagasz w organizacji? Bo to ważne ;) Poza tym brakuje cennika usług, choćby orientacyjnego. No i zestawienia koloru tekstu - koszmar. Naprawdę zmień grafika. strona to bardzo ważny element promocji. Po obejrzeniu jej odniosłam wrażenie, że zorganizowane przez Ciebie wesele będzie przytupanką na zasadzie \"jakoś to będzie\", a nie o to Ci chodzi, prawda? Ogólnie - strona lipna :) Od jakiegoś czasu pracuję w branży reklamowo - pr-owskiej, dlatego nie traktuj tego jako złośliwości, tylko jako zwykłe uwagi. Mam nadzieję, że pomocne ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafika nie mam,sama bawię sie kolorami i tekstem,trzcionką itd. Jedynie firma zaprojektowała mi zarys strony i logo z banerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie abym podała cennik taki przybliżony czy to nie odstraszy klientów bądź ułatwi konkurencji byt na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana
mozesz np. napisac że dekoracje od np. 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z twoich wypowiedzi
ktore czytam wynika ze jestes bardzo poczatkujaca w tych tematach-dopiero zaczynasz dzialalnosc.Raczej nie powierzylabym ci organizacji najwaznieszego dnia w moim zyciu bo sama czujesz sie niepewnie.Do profesjonalizmu jeszcze daleko.Absolutnie nie chce cie krytykowac tylko dac rade-zatrudnij jakiegos profesjonaliste od marketingu i projektowania stron a nie pytaj o opinie ludzi na forum.Troche wiecej wiary w siebie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrudnij grafika! Nie radzisz sobie z tym, lepiej powierz to profesjonaliście. Poobserwuj rynek - na stronie nie wspomniałaś nawet na jakim terenie działasz. Skup się i pomyśl, czym dokładnie chcesz się zajmować i jak. Pomyśl, co Ciebie wyróżnia z palety firm w branży i wyeksponuj to. Teraz lecę, mam \"robotę\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana
no własnie, dziewczyny dobrze ci radzą. Mysle że jestes osobą pełną pomysłow i miłą, dlatego dasz sobie radę w tej pracy, ale na start musisz miec dobrą oprawę. Ja np. jestem wzrokowcem i strona internetowa potrafi we mnie wywołac dobre opinie. Dam ci przyklad. Szukalam fotografa. I znalazłam, robi swietne zdjecia. Generalnie nie słyszalałam zeby kto sie uskarżył na nią (bo to pani). Ma bardoz profesjonalna stronke w necie. a jka pojechaslam do domu tej pani to sie przerazilam :o ma wszedzie brudno i syf. Stare meble a sama na estetke tez nie wygląda :o koszmar!!! A jak sie okazało to zdjecia uczy sie robic sama i bardzo dobrze jej to wychodzi. Wiec widzisz... oprawa ma jednak znaczenie. i to ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nie tak ja już 4lata pracuję w tej branży ale od niedawna musiałam utworzyć firmę bo coraz więcej osób życzy sobie fakturki, nawet te fizyczne.. Cóż. Nie narzekam na brak klientów choć 2 na m-c to też sporo,mam marketingowca i kilka osób ale chciałabym czegoś wiecej. I dlatego pytam sie na forum, bo to są osoby najbardziej zaangażowane w tym temacie. Reklama też jest i to chyba wszędzie w telewizji już niedługo... ale to dalszy plan. Miałam teżstronke ale nie zabardzo mi sie podobała więc tworzę cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwany poszukiwana
byla tu taka osoba co sie jej firma nazywa decore czy coś... I jej strona tez jest taka fatalna :o nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tej pani w prawym gornym rogu dorobila jakiegos przystojniaka :D Wszak to strona skierowana do par, a nie wylacznie do kobiet. Poza tym w podstronie \"Oferta\" usunelabym pogrubienie czcionki. Zle to wyglada. A w stronie "O mnie" zdjecie autorki jest nieladne. Takie czarno biale, smutne. Jakies weselsze zdjecie by sie przydalo :) I wiecej zdjec w galerii! I jeszcze miedzy \'musicie\' i \'obarczac\' jest podwojna spacja (w zdaniu \"Z nami nie musicie obarczać się ogromem tych spraw\"). Mnie to razi po oczach, ale ja jestem skrzywiona troche ;) A poza tym strona graficznie ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie buenos
dla mnie też zbyt dużo tych pasteli,a szczególnie czcionka zbyt pastelowa,trudno czyta się tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdięcie to ja wiem jest czarnobiałe ale było inne no ale po Świętach zmiana w zdięciach również moim . Galeria jest na razie jednego klienta bo inne maja problem w formacie ale to też już nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie buenos
Uboga galeria zdjęć.Przyszli klienci mogą pomyśleć,że niewielkie masz doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie buenos
a moim zdaniem Twoje zdjęcie jest ok,wzbudza zaufanie,a to czy jest w kolorze czy nie,to nie ma istotnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i nie wiem czy na razie nie usunę tego w archiwum i udostępnię dopiero jak wszystko będzie na miejscu. hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×