Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

Pomożecie????

Polecane posty

Masz marketingowca i pozwolił ci zrobić taką stronę? :O Rany! Spieszę się nieco, ale jeszcze parę uwag rzucę: masz b. mało linków \"polecanych\" - nieładnie to wygląda. Albo dodaj parę linków wraz z opisami stron, albo wywal ten jeden ;) Galeria - mówisz, że działasz 4 lata i masz fotki tylko z jednego wesela? Mało wiarygodnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyscy sobie życzząaby ich pokazywać. Mam około 20 par , która zezwoliły na pokazanie sie więc to już niedługo wkleję, i dołączę opinie tych właśnie klientów. Linki polecane to nie są firmy współpracujące choc zastanawiam się czy nie zamieścić takiego właśnie działu- firmy współpracujace,aby klient bądź osoba przeglądająca moją stronkę widziała z jakimi firmami ja mam podpisaną współpracę- co otym sądzicie? Jeszcze żadna firma tzw.konkurencyjna tego nie zamieściła-zastanawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie zamieściła, bo gdyby zamieściła, to narzeczeni sami by się kontaktowali z tymi firmami, zamiast płacić za to posrednikowi, czyli w tym wypadku tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gole Oko
Strona jest ....... koszmarna !!!!! Nie wiem kto Ci ja projektowal, ale na pierwszy rzut oka mozna powiedziec, ze malo ma wspolnego z graphic design. Pierwsza rzecz - sama powinnas wiedziec czego chcesz, ale ty wolisz zbierac opinie na forum. Porazka .... Twierdzisz, ze potrafisz zorganizowac slub i wesele jak z bajki, ale pokazujac taka strone widze, ze ostatnia rzecza jaka posiadasz jest zmysl artystyczny i kreatywne myslenie. Powiem Ci jeszcze, ze kreowanie swojej tozsamosci jako zalozycielki firmy powinnas rozpoczac od jakiegos logo, a potem implementowac je do materialow promocyjnych - strona internetowa, wizytowki, koperty, papier listowny, faktury.... I prosze Cie - wyrzuc to Twoje zdjecie ..... Powinnas wygladac na nim jak silna, wiedzaca czego chce od zycia business-woman, a nie ciotka klotka, ktora dopiero co od garow odeszla. Na koniec dodam, ze naprawde warto zainwestowac spore pieniace w kreowanie tozsamosci swojej firmy i w jej marketing , bo to przynosi owoce w przyszlosci. A co do zdjecia - zorganizuj profesjonalna sesje, zatrudnij kobito profesjonalnego fotografa, styliste, make-up artist i prosze zrob cos z ta wstretna paszportowka, bo to razi mnie chyba najbardziej ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×