Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenstwo1999888

Londyn - zwiedzanie

Polecane posty

nie watpie :D ale za to jaka satysfakcja :) ja zalatwialam wsjo przez agencje w polsce, wiec zero wysilku...zaplacic i tyle...ale teraz mysle ze fajnie przyjechac tak \'na dziko \' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamierzasz tu zostac na stale? :) bo jesli chodzi o mnie, to jestem \'slightly confused\' ;) rozpatrujac za i przeciw...na razie wiem ze bede tu studiowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,podoba mi sie tu,ale z drugiej strony wraz z moim nie chcemy,by nasz Er chodzil tu do szkoly,bo nie jest zbyt bezpiecznie,non stop jakis dzieciak zabija innego(zreszta gdzie teraz jest bezpiecznie),ja chcialabym w Hiszpanii,ale tyle co tu to tam nie zarobisz.zreszta moj jest managerem w Wagamamie i moze na rok w ramach jego pracy bysmy polecieli do Australii(koniec swiata),ale tez trzeba gdzies rzeczy zostawic,a chaty nie mamy jak na razie na wlasnosc.pomyslow troche jest.do Stanow bysmy tez chcieli,ale z wiza ciezko .na studia to nie pojde, raczej jakies kursy porobie(w najblizszym czasie hiszpanski),w kraju bylam na pedagogice,ale przyjechalam tu i ..juz nie skonczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to ciekawe plany i zycie masz..australia -marzenie :) wagamama to knajpa taka ? bo cos mi to mowi, ale nie jestem pewna :) z tymi szkolami to fakt, w ogole przywiazuja wage do roznych drobiazgow a czegos tak istotnego jak bezpieczenstwo nie mozna byc pewnym...ostatnio sie smialam ze jak sie uczniowi poluzuje krawat w mundurku to daja \'detention\' po lekcjach...:D ale w stanach chyba nie lepiej , tam to w ogole rzeznia :o hiszpania super kraj, znasz hiszpnski ? :) ja ide na studia o ameryce lacinskiej-tutaj maja takie kierunki, w polsce ze swieca ich szukac :) i tez mnie espanol czeka :) i mam zapewniony rok w am. pld, jezu az nie moge w to uwierzyc :) a po pedegogice u nas to chyba tylko w szkolce z matolkami, wiec chyba dobrze zrobilas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole, to jakie masz zdanie o Polakach tutaj? apropo tej opinii ze za granica to polak polakowi wilkiem... ja nie moge powiedziec zebym miala zle doswiadczenia jakies, ale tez moje kontakty sie ograniczaja do towarzyskich stricte. :) zreszta nie mialabym chyba wiele mozliwosci zeby komus pomoc, bo mieszkam u anglikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpanskiego nie znam,ale zamierzam dlatego chce pojsc na w/w kurs.fajne te studia i wyjazd do Ameryki pld.wow,z a j e b i s c i e.tez bym se pojechala,i pewnie pojade,bo lubimy zwiedzac,ostatnio Izrael zaliczylismy. a co do Polonii,to sie spoko trafiaja czasem ale sa i tacy co ojczystej mowy juz zapomnieli i obcokrajowcow czy nawet angoli udaja,gownozeria.zreszta nie jestesmy narodem ktory sie wspiera w trudnych momentach,ale kopie jeszcze bardziej.nie chce tu generalizowac,ale np.w porownaniu z takimi ciapatymi to wypadamy gorzej,bo oni choc sa solidarni i jeden drugiemu reke poda i nie slyszalam,ze ktos kogos oszukal czy pobil w przeciwienstie do naszych.NIESTETY,SZKODA.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapaci -smieszy mnie ta nazwa :D dziwna jest troche nasza mentalnosc, to ze tacy hm..\'kazdy sobie rzepke skrobie\', zwazywszy ze nie malo przeszlismy, zabory itd, czemu nam to nie dalo poczucia wspolnoty? a podroze ksztalca, wiec nie ma co sobie zalowac :) ja robie wlasnie plany wakacyjne, zobaczymy co z nich bedzie...:) wiesz moze, czy trzeba rezerwowac bilety na london eye? bo czytalam w jakims przwodniku ze tak, z kolei czemu zawsze taka kolejka skoro kazdy by mial rezerwacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy trza se rezerwowac(mozliwe,tyle narodu sie zjezdza tu ze hej, moze kolejki sa bo turysci je tworza,i rezerwacji nijak se zrobic nie moga),zreszta jestem tu troche a tam jeszcze mnie nie bylo.wiem za to ,ze masz znizke na oyster.bylam w akwarium rok temu,fajne rekinki tam sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do akwariumu :classic_cool: tez sie wybieram, moze w ten weekend :) i do dali universe... tez w wielu rzeczach nie bylam, w mme tussaud na przyklad...ale przyjezda w maju kolezanka moja i musze ja pooprowadzac, wiec nadrobie :) zmykam pouczyc sie anglika, boje sie ze nic nie zruzumiem na tych studiach. trzymajcie sie dziewuszki cieplo, i jakby co to mozemy tu wpadac ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×