Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulcia

Coffee slim

Polecane posty

Gość maggie692
Żryjcie jak świnie, pijcie kawkę i czekajcie aż schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75grubasek
i jak po piciu tej kawy schudłyście czy nie bo może też bym sobie kupiła????????????????????? opowiedzcie jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75grubasek
i co???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaa
nie licz na efekty, poza dobrym smakiem (przynajmniej dla mnie) ta kawa nie daje NIC! przestań jeść kolacje, pij wiecej wody a efekty zobaczysz po tygodniu, a kawa odchudzi tylko portfel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75grubasek
a może jakieś inne wspomagacze do odchudzania oprócz ćwiczeń MoZe ktoS coS poleci sprawdzonego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiaa
moze Alli ? podobno dziala ale drogie to jest i trzeba stosowac odpowiednia diete zeby nie bylo efektow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.A.
bez cwiczen albo chociaz ruchu nie schudniecie pijac kawe czy nawet jedzac tabletki.ja od 2 tyg chodze na silownie a po treningu od razu na saune. pol godziny przed treningiem lykam thermoLine i juz schudlam 3kg.cwiczenia nie sa zle, najgorzej sie zmobilizowac zeby wybrac sie tam poraz pierwszy pozniej jest juz latwiej bo pomijajac zakwasy czuje sie szczesliwsza i pelna zycia do tego warto probowac z silownia na pewno cos sie wam spodoba. ja chodze na Body Combat czyli sztuki walki w aerobiku mysle ze o wiele latwiej zrzucac kilogramy z grupa innych ludzi lub z przyjaciolmi a te zajecia sprawiaja mi na prawde wiele przyjemnosci i codziennie nie moge sie ich doczekac no i jak masz zajecie automatycznie mniej jesz.na zachete moge dodac ze 2 lata temu w ten sposob schudlam 15kg w niecale 2 miesiace.zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to smak ma ohydny może dlatego, że nie lubię cykorii :( co do działania to też mam wątpliwości, owszem działa moczopędnie ale czy odchudza... jakoś nie bardzo w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DirtyD78
Ja też nie cierpię cykorii!!! Od miesiąca piję coś podobnego przypadkowo kupiłam http://www.domzdrowia.pl/92239,coffee-slimmer-kawa-odchudzajaca-30-saszetek.html smak jest super, jest lekka - nie trzeba słodzić - a efekty są tylko nie wiem czy od niej bo robię duuużo różnych rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady
sprawdzona to jest dieta MŻ- mniej zryj i wszystko staje sie jasne, a raczej luzne (ubrania) :) powodzenia lasunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusiaaa
CZESC WAM...CAFFEE SLIM NAPRAWDE POMAGA..PRZY MOIM WZROSCIE 158 WAZ AZ 68 KG....ZACZELAM OGRANICZAC SIE W JEDZENIUE..JADLAM SNIADANIE O 9 OBIAD O 3 I KOLACJE O 6 CZASAMI NIE CHCIALO MI SIE JESC I DO TEGO WIECZOREM TYLKO WIECZOREM PILAM TA KAWE I POWIEM WAM ZE DZIEKI NIEJ W CIAGU MIESIACA SCHUDLAM 12 KG NIE PRAWDOPODOBNE ALE PRAWDZIWE..WIEC JA WAM POLECAM ... MUSICIE PO PROSTU TEZ SOBIE POMOC I OGRANICZYC SIE W JEDZENIU BO INACZEJ SKUTKI BEDA MARNE..POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula2811
hmm to ciekawe co tutaj piszecie,od jakiegos czasu czytalam to forum i tez postanowilam napisac,poniewaz ja od 3 tygodni pije ta kawke i w smaku bardzo mi smakuje.pozatym schudlam juz z jakies 3 kg i czuje sie o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alprosoya
mozna ja sobie pic z dodatkiem alpro soya napoju vaniliowego :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdula2811
prawda ze dobrze smakuje? kazdy ma swoj gust ale mysle ze niektore Panie przesadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia jak ewa
Moje Drogie Kochane Panie :) Ja wam powiem tak- jemy regularnie: śniadanko, obiadek i kolacja. Miedzy zcasie jakies przekąseczki i kaweczka 1-2 na dzien a sranie bedzie lepsze!! Wiecej ruchu! Zamiast miejscowym- wyjsc wczesniej i dawaj z buta xD Mówią ze SŁOWIAŃSKA uroda najpiekniejsza. Wiec nie robmy z siebie ,,amerykanek" i mniej fast foodów a wiecej ruchu! Ja żeby było wiarygodne- z 85 schudłam do 53 kg. jak?? A ruszylam dupsko i zaczelam jesc regularnie :) I teraz wcinam kiedy chce i co chce, w jeden tydz waze 2 kg wiecej, w nast mniej i tak w koleczko :) Regularne jedzoenko i zamiast ,np marsa to jakis zbozowy batoniczek :) i seksik, seksik!!! xD Pozdrwaiam!! Czasami chciałabym urodzić się chłopcem ale cieszę się, że jestem dziewczynką bo mogę kochac chłopców xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja schudlam prawie 20 kg i to napewno nie dzieki slim caffe no ale takie rozne specyfiki pomagaja na psychike obżartucha hehe , takie moje zdanie... oczywiscie bedąc w sklepie wypatrzylam na polce tanszy odpowiednik z firmy BIOactive -L karnita -suplement diety - cos ponad 6 zl - 10 saszet tek ,sklad ma taki sam jak wymieniany tu kawa tylko naprawde tanszy, smakuje ok ale czy dziala cuda niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni_ta
up A czemu piszecie o cykorii..? ostatnio koleżanka poczęstowała mnie filiżaneczką tej kawy i ani w smaku nie przypominała cykori ani na opakowaniu chyba nic takiego nie było napisane. Swoją drogą ja piłam karmelową i bardzo mi smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaES3
hej, mam ta kawe od dlugiego czasu i sprobowalam tylko raz ... rozpuscilam pol saszetki w malej szklance i saszetke zamknelam i odlozylam na bok, po 15stu minutach kawa w tej saszetce zamienila sie w kamien ... od tamtego momentu jak to zobaczylam ztwierdzilam , ze nie chce pic takiej chemii . ale wlasnie zaczynam sie zastanawiac, nad tym zeby ja pic, skoro ja mam, to co mi tam szkodzi ... no chyba ze zaszkodzi, bo po komentarzach widze ze nie ma to sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna197000000
Moi drodzy A gdzie się podział chrom? Zawsze był w składzie. Dziś kupiłam kolejne opakowanie, takie samo jak zawsze i niestety w składzie nie ma chromu, który akurat dla mnie, wielbiciela słodyczy, jest bardzo ważny. To jakieś wielkie cygaństwo, w dodatku bez uprzedzenia. Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( Niniejszym kończę moją znajomość ze slim coffee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebbebebbe
A ja kupiłam ta w saszetkach , jest Najlepszza!!! i biegam do kibelka co chwila . W ogóle nie chce mi sie jeśc . Piję 5 saszetek dziennie . Pycha schudałm 2 kg w tydzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolcikkk
kawa działa ale musicie pic tyko kawę i napewno schudniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolcikkk
ani Ali ani zadne slim ani nic, tylko dieta ogranicznie posilkow cwiczenia, a te inne specyfiki dzialają jak placebo albo mobilizuje fakt ze tyle kasy na to wydalam xP co? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ino jo
JAK W KAŻDEJ REKLAMIE NA TAKIE SPECYFIKI MÓWIĄ SUPLEMENT DIETY!!!!!!!!!!!!! CZYLI JAK ĆWICZYSZ OGRANICZASZ ŻARCIE ALE TO WTEDY ŻADNE WSPOMAGACZE JUŻ NIE SA POTRZEBNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia843
czy kobieta karmiąca piersią 2-3 razy dziennie może pic tą kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna197000000
A to już musisz zapytać lekarza. Jeśli nie ma przeciwwskazań do picia normalnej kawy, będąc w ciąży, to pewnie i do tej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna197000000
A sorry :), czytać chyba nie umiem :). Nie ciąża, a karmienie piersią :). Ale odpowiedź taka sama - trzeba pytać lekarza, bo kofeina chyba może mieć wpływ na skład pokarmu, a w tej kawie kofeina jest i to wcale nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia843
dzięki za rade,ja też tak myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim Coffee Leptin - ja piję tą kawę i widzę efekty. rozumiem, że większośc pań chciałaby mieć efekty po 5 minutach od użycia ale życze im powodzenia. Chcecie mieć efekty to trochę rozumu i po rozsądnym stosowaniu suplementów można się doczekać rezultatów. Przez tą kawę mam mniejszy apetyt, tak jak kolezanki pisaly wyżej co chwile latam do ubikacji (siku) - co dobrze świdczy że organizm pracuje i kawa działa. Koleżanka pije trochę dlużej niż ja i mówi że cellulit jej sie zmniejszył, więc i ja czekam ta takie efekty. www.grafit-shop.pl tam mozna kupic kawę dużo taniej niż wszędzie. Sprawdziłyśmy firmę - bo to najważniejsze, czy nie oszukują, i działamy. Trzeba pić kawkę codziennie. Z resztą na stronie mozna dużo o kawusi poczytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim Coffee Leptin - ja piję tą kawę i widzę efekty. rozumiem, że większośc pań chciałaby mieć efekty po 5 minutach od użycia ale życze im powodzenia. Chcecie mieć efekty to trochę rozumu i po rozsądnym stosowaniu suplementów można się doczekać rezultatów. Przez tą kawę mam mniejszy apetyt, tak jak kolezanki pisaly wyżej co chwile latam do ubikacji (siku) - co dobrze świdczy że organizm pracuje i kawa działa. Koleżanka pije trochę dlużej niż ja i mówi że cellulit jej sie zmniejszył, więc i ja czekam ta takie efekty. www.grafit-shop.pl tam mozna kupic kawę dużo taniej niż wszędzie. Sprawdziłyśmy firmę - bo to najważniejsze, czy nie oszukują, i działamy. Trzeba pić kawkę codziennie. Z resztą na stronie mozna dużo o kawusi poczytać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×