Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulcia

Coffee slim

Polecane posty

Gość Anita19_79
Ja osobiście piję tą kawke od pół roku i powiem ,że nawet mi smakuje. Na początku trochę się musiałam przełamać, ale teraz to spoko. A wy gdzie ją kupiliście ? bo ja tutaj http://slimcoffe.pl ale chyba przepłaciłam... Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość87588
Podbijam i chciałam powiedzieć, że w superpharm (Poznan - Malta) jest obecnie przecena z 30zł na 9.99 za 150g!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1112
ja też własnie zastanawiam się nad kupnem kawy odchudzającej. I słyszałam że Slim Coffe jest naprawdę dobra, poczytałam o niej trochę na tej stonce http://mmo.pl/295-slim-coffee-kawa-odchudzajaca.html ale chciałam też poznać opinię ludzi, którzy ją stosowali. I widzę, że sporo ludzi ją chwali, więc chyba i ja się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gorąco ją polecam bo bardzo mi pomogła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanieczka
no więc piłam dziś rano opcja słaba przynajmiej dla mnie bo po przyjezdzie do pracy kilka razy musialam biegac do lazienki (bardziej niz po zwyklej kawie) wiec trzeba przetestowac ale nie wiem czy taki efekt jest tej kawy w moim przypadku czy ma byc tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast kawy naturalnej mielonej postanowiłam kupić Slim Coffe pije ją dwa razy dziennie jest smaczna i aromatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak rzecz gustu. Ja nie pijam kawy za często, ale według mnie Slim Coffee ma kremowy smak podobny do tych smakowych z kawiarni, a kalorii mniej niż latte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Miło mi czytać tak pozytywne opinie. Slim Coffee ma przyjemny smak, ale i równie przyjemne działanie. Pamiętajmy, że obecność takich składników jak cykoria, imbir, guarana czy opuncja figowa, pozytywnie wpływa nie tylko na przemianę materii, ale również na nastrój, kiedy kawa dostarcza nam pozytywnej energii do działania. Pozostaję do dyspozycji w razie pytań bądź wątpliwości. Katarzyna Foryś Online Ekspert marki Slim Coffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slim Coffee karmel ma ładny aromat jest niedroga a przy moim siedzącym trybie pracy jest nawet wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriadna
A jak jestem diabetyczką to mogę pić bez obaw slim coffee? Proszę o informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka528
ja jestem uzależniona od kawy Slim Coffee spróbowałam wszystkich smaków i wszystkie mi odpowiadają a w moim ta kawaka zbiła mi kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Odpowiadam na pytanie @iriadna. Z myślą o diabetykach przygotowana została Slim Coffee DIABETIC. Możesz ją pić bez obaw. Służę pomocą, gdyby pojawiły się jeszcze jakieś wątpliwości. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma subtelny smak zauważyłam po sobie że mam dużo mniejszy apetyt to zapewne dzięki jej składnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makrina
Slim coffee to świetny sposób na utrzymanie figury bez większych wyrzeczeń. Do tego trochę biegania lub siłowni i jest figura i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo trzeba czekać na efekty i ile kaw pijecie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazamaza
Ja piję 2 dziennie, choć na opakowaniu podają, że można nawet 3. Mi bardzo pomaga przy odchudzaniu i mojej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golik
Czy slim coffe można rozpuścić w mleku , czy trzeba tylko w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie najpierw skład: zabielacze, tłuszcze trans, syrop glukozowo fruktozowy, czyli to co jest najbardziej niezdrowe, powoduje miażdżycę, otyłość i cellulit pijcie dalej taką kawkę a schudniecie nikt wam nigdy nie mówił że taniej o zdrowiej jest wypić zwykłą kawę z odrobiną chudego mleka lub zieloną herbatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie czy tą kawę mogą pić kobiety karmiące piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycia92
Niedawno zakupiłam (poleciła mi koleżanka z uczelni) , pije 2 filiżanki dziennie, póki co najbardziej smakuje mi Gold Carmel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też kumpela poleciła mi coś, co działa dokładnie, jak kawa, bo zawiera ekstrakt z guarany, a smakuje o niebo lepiej. I dzięki slim coffee nie jem słodkiej bułki rano, bo nie muszę zabijać tego gorzkiego smaku zwykłej kawy. Bardzo mi odpowiada ta kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszka12_4
A SlimCoffee dostanę w każdej aptece? Jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maika9
Który z rodzajów slim coffee jest najskuteczniejsza ? W kierunku pozbywania się kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duszka12_4 slim coffee dostaniesz w większości aptek. Ja ostatnio kupowałam przez internet za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszka12_4
Dzięki za info. Byłam dziś w aptece i płaciłam 31,90zł za op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się slim coffee oczyszczanie, fajnie działa. Dzięki niej nie mam ochoty na podjadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Odpowiadam na pytanie dotyczące spożywania Slim Coffee w okresie karmienia. Niestety, preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Zachęcam do sięgnięcia po niego już po zakończeniu okresu karmienia. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_SlimCoffee
Witam, Odpowiadam na pytanie Duszka12_4. Slim Coffee dostępna jest w dedykowanych sklepach, aptekach stacjonarnych oraz aptekach internetowych. W przypadku problemu z dostępnością produktu proszę o info, postaram się pomóc w jej ustaleniu. Pozdrawiam, Katarzyna Foryś Online Ekspert marki SlimCoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×