Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cha

SoNA - Prison break

Polecane posty

Gość Ktoś D
:D:D Sona jest gruba :P ojj jest na co czekać :)) polecam polecam :P Misiu bedzie boooski :P ha :D SONA SONA :D jazda na maksa :P świetny serial ahhh :D:D ale szkoda mi Sary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja już oglądałem
sporo odcinków i wiem że Sare zabija- porąbią na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_m
nom wyśla jej głowe w kartonie michaelowi :P moim zdaniem SONA to prowadzenie badań bo dobrze kmini i pewnie nad mahonem tez te badania prowadza bo tez mega madry . potem jakies pranie mozgu zeby dla nich pracowal moze go sklonuja ? :p ehhh troche juz za duzo wymyslaja ... najgorzej jak sie okaze ze wszyyyyyyscy sa podstawieni od poczatku :( beznadziejnie jak bedzie 4 seria bo im chodzi o pieniadze a nie przejmuja sie tym ze ludzie sa w napieciu i sie denerwuja serialem :D ale mega serial :p rezyser to niezly fizol !:D a poza tym nie zdziwie sie jak kellerman sie wyloni i nie jego zabili hehe bo tam to wszystko mozliwe :p pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Michaelowi tylko Burrowsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
wlasnie dzisiaj obejzalam 8 odcinek. jak myslicie do kad zabrali Michaela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaaaa
tez obejrzalam 8 odcinek i musze powiedziec ze ten serial juz jest nudny, ciagle to samo jak w meksykanskiej telenoweli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wiecie ze Sara zginie Mike będzie uciekal 3 razy dopiero za trzecim się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulluniczka
hehe no tak glowe jej obetna ;p no a majkelowi nie uda sie uciec... w 8 odc po wielu przygodach niczym z serialu wenezuelskiego wejda jakys zolnierze czy tam jakis przywodca i zabierze go mowiac ze za duzo problemow sprawia w sonie ... niewiadomo dokad bo sie odc skonczyl :( nastepne dopiero od 14 stycznia :( pozdrawiam Ulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradeczek
belick to super gość michael i linc to byli fajni w 2 sezonie a belick we wszystkich sezonach był SUUUPERRRRR mam 2 odcinki 3 sezonu mahone to czóbek a belick jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×