Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

sandały - proszę mamy o radę

Polecane posty

Wydaje mi się, że odkryte, bo wtedy będą bardziej przewiewne. Niektóre sandały z zakrytymi paluszkami są tak zabudowane, że bliżej im do półbutów niż do sandałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi za odp :) też właśnie zastanawiałam się czyc poprostu nie będzie noga się w takim buciku gotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryte zdecydowanie z miekka podeszwa do takiego stopnia ze mozna but zgiac.ja kupilam z niewiem jaka to firma byla i sztywne byly ale mala chodzila, potem kupilam z elefanta i super miekkie i letsze, wiec but firmowy okazal sie lepszy w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkryte
Jak mu noga urośnie np.na urlopie to przynajmniej nie bedą go gniotły....Haha . To oczywiście pół żartem pół serio,ale mi sie to akurat przytrafiło i dotrwaliśmy jakos do konca urlopu.Niestety było to nadmorskie zadupie więc sklepow z butami nie bylo za duzo,a wlściwie to z samymi klapkami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie to musi być na urlopie, może to być pod koniec lata. Kupować nowe? Może się okazać, że będą uzywane tydzień-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam takie sandałki z zakrytymi paluszkami. Chodzi mi o tekie, które mają na palcach z przodu jeszcze pasek skóry, a to po to, że dziecko niestety czesto przepada i żeby sobie paluszków nie poobdzierało. Ja takie stosowałam i polecam. Dobre są z Bartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×