Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karima 83

WINKO GRZANE

Polecane posty

mam pytanie.. jakie wino sie stosuje do grzanca, polwytrawne, wytrawne? polslodkie?? dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem.. ale mam juz gozdziki i pomarancze.. bardzo chcialabym zrobic sama. dzis wieczorem przychodza znajomi a ja nie wiem jakie winko do tego kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxpapapappap
kup sangrie albo ciociosan-robilam ,znajomi chwalili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, za te marki... :) ale mnie chdzi ogolnie. wyrawne, slodkie itp... :) dzieki i czekam na odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
14:32 karima 83 pomoze ktos?? 14:33 Caroljana polecam wino grzane torunskie odpowiednie do grzanca.. 14:33 xxxxpapapappap ciociosan 14:34 czipsuś Ja lubię grzane półsłodkie (( )) ...Na naszej ulicy świeci dziś słońce!... (Sofronow) 14:35 monitorek Najsmaczniejszy wyjdzie z półsłodkiego, bardzo dobrze sprawdza się "niedźwiadek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj używam półsłodkiego, jeśli wytrawne to trzeba dosłodzić. Oprócz pomarańczy możesz dorzucić kilka śliwek suszonych. Jest naprawdę pyszne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam grzanca firmy bio-active :) 30 torebek kosztuje 6 zł.... jest to herbatka z alkoholem o smaku grzanego wina..zawiera:hibiskus,skórkę pomaranczowa,aronie,gozdziki,cynamon,jabłko,lukrecje,miete,aromaty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswswswswsw
zdecydowanie polslodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×