Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość pracownica CCC
Tak , ponosimy odpowiedzialność materialną, spłacamy tylko powyżej pewnej kwoty , ale to zależy od utargu . Zresztą w szczególności zależy to od pracy pracowników poszczególnych sklepów i ich uczciwości :D w moim salonie , w którym pracuje już 2 lata nie zdażyło mi się płacić za inwentaryzacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super. Tylko czekać na wpisy pracowników Biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się ,że jakiś pracownik ccc wchodzi na forum deichmanna...mało logiczne to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logika nie ma nic do tego. Forum Deichmanna jest na forum i każdy może je czytać i wypowiadać się. Może to być nawet ciekawe- dowiadywanie się o innych miejscach pracy oraz opinie innych o Deichmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslicie ze wyplata dzis czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że nie było zapłacone. W przypadku godzin powyżej etatu to nie są nadgodziny tylko uzupełnienie etatu więc płacone są normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata dzisiaj 9 jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam wlasnie.a ktos ma wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż cała drżę na myśl o sms z banku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mam.lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny z ostrołęki, śmieszna jesteś tyle w temacie. Nie wiem po co takie głupoty wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narzekacie na sklepy anonimowo zle. Ktoras napisala o konkretnym sklepie tez mie dobrze. Zrozumcie to ze jednej sie dobrze pracuje to dla drugiej koszmar i katorga i bedzie wieszala psy na wszystkim i wssystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikogo nie zmusza do pracy, nie podoba się, nie dajesz rady, nie pracuj, a nie obsmarowujesz wszystkich wokół. Zle się pracuje? szukaj dalej. Ludzie!!! nikt nikogo nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z Ostrołęki, czy Ty wiesz ile to jest 14 bloków? Myślę,że wyszła by z tego cała ściana w tym waszym ostrołęckim sklepie, więc napewno nikt nie mógł Ci kazać przeciągać tego w niskie regały w ciągu godziny :P a co do nadgodzin... to nie musiałaś się na to zgadzać, zwłaszcza że niby Ci nie zapłacili, ile wpisałaś sobie godzin na liste to tyle zawsze wypłacają, w każdym sklepie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracowników Deichmanna: Może załóżmy osobne forum, z dostępem tylko po podaniu numeru regionu, sklepu czy coś;) Kogoś, kto chce się dowiedzieć jak się tu pracuje faktycznie mogą nudzić nasze przegadanki o kartonach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy wyniki tajemniczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to miało byc 14 kartnów? coś ci się popierniczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre, hi hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygygyhygyhy
Wita was kolejna pracownica deichmanna :D śląsk się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie 14 metrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadomypracownik
witam Wszystkich pracowników....niestety tak sobie czytam i czytam i nasuwa się tylko jeden wniosek....nic dziwnego,że jest tak ciężko na sklepach i kierownicy ciągle muszą "gonic" was d pracy i pilnować zza regałów itd.itp. Poczytajcie własne wpisy, poniżej poziomu średnio inteligentnej osoby....oczernianie,narzekanie plucie na drugiego i tu pewnie się czepicie,że robie to samo,możecie ale ponownie potwierdzicie swoją inteligencje..... ja pracuję jako sprzedawca już 4 lata i wiem co podpisywalam i za jakie pieniądze oraz co będe robiła.... a Wy mam wrażenie,że czytac to umiecie ale niestety bez zrozumienia....... i to jest wlaśnie wasz poziom.........straszne i żałosne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie...... przeczytałam i nie zrozumiałam.....taka jestem żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdoły tu czasem wypisują ,czy będzie jakąś przecena starej kolekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że będzie. Za 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma liczy na to, że za kilka lat stara kolekcja znowu będzie modna. Po co więc cokolwiek przeceniać? Za parę lat oznaczymy to jako New Style i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we rzeczach mało ważnych są ulepszenia ale w innych nie zmienią... np przydałaby się baza danych klientów, łatwiej byłoby wystawiać faktury... reklamacje drukowane tak jak to ma CCC, zainwestowaliby trochę w oprogramowanie a stara kolekcja fakt powinna być na bieżąco przeceniana, przecież to porażka mieć buty z przed kilku lat i to jeszcze nie są przecenione... i taka mała prośba proszę zmieńcie w końcu te debilne bajki, przecież to idzie się przyslowiowo porzy***... nie wiem podpisaliby umowę z jakimś programem tv dla dzieci, skoro muza już jest tak zrobiona to czemu by nie bajki, co chwila coś nowego a nawet od dzieci się słyszy, że tutaj co chwila to samo leci a jak człowiek po raz enty ma słyszeć hocki klocki to idzie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cz u was też tak bywa ,że jak klient przychodzi po środek celowo to jedna drugiej odbiera klienta ? aby tylko sobie dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×