Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ktoś powinien coś zrobić w sprawie nabijania środków na inne osoby pod kontem "pomyłki", koleżanka od miesiąca jak jesteśmy razem na zmianie nabija na mój numer ,nie złapałam jej osobiście ale jak pracujemy razem to zawsze dziwnie spadam a ona ma po 5% ,gdzie nigdy taka nie była ,co robić ? rywalizacja jak diabli ,nie ważne ,że jesteśmy zespołem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierw złap ją osobiście i potem oskarżaj...Podejrzenia zostaw dla siebie. Może po prostu jesteś zazdrosna , że ona lepiej sprzedaje środki niż Ty...Postaraj się to będziesz miała więcej niż 5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak to nabija środki jako "pomyłka" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potencjał
I dziwić się, że kierownicy nie mają kogo awansować, jak tu same bystrzachy...Zanim kogoś oskarżysz, musisz być pewna.Ty nie jesteś, bo do głowy Ci nie przyszło sprawdzenie rolki kasowej. Myślisz , że jak sprzedajesz środki, to zła koleżanka zza regału mówi "czary mary" i w cudowny sposób dwójki sprzedają się na jej konto??? Ja próbowałam i nie zadziałało.Muszę nadal sprzedawać w tradycyjny sposób choć mówiłam też "hokus pokus"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki są ważne w firmie, ale nie najważniejsze. Na pierwszym miejscu powinna być obsługa i towar, potem środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potencjał na nowych kasach nie ma rolki i nie da się tego tak sprawdzić. Zdarza się tez tak ,że jakoś to samo przeskakuje. U nas klikamy na siebie każda a potem na koniec dnia wychodzi ze poszło na cyferkę której w ogóle nikt sie nie posługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Może to być cyferka ( kasjer z innego sklepu) dzieje się tak przy zamianach i reklamacjach z innych klepów :) Mądrale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo przeskakuje...Jednak czary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potraficie pomóc nie ma co ,co niektórzy jak by mogli to by nóż w plecy wsadzili ,wam przeskakuje w mózgach .......nie dziwie się ,że brak awansów ,tu na forum nikt kariery nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia okregu
czary mary....ruszcie głową (choć widzę,że to dla niektórych trudne) przeskakuje cyferka czy nie,jakie to ma znaczenie dla całej załogi jeżeli wszyscy się starają i sklep robi jakieś ustalone minimum czyli albo średnią okręgu (tak jest u nas) albo średnią regionu lub średnią firmy..... jeżeli komuś przeskakuje to wydaje mi się,że chyba nie bardzo sobie radzicie z tym tematem???? bo jeżeli wszyscy robią dobrą robotę i to poprzez zabawe a nie chorą rywalizację to problemu nie ma i nasza kierowniczka tez się nie czepia a najlepsi nie jesteśmy lecz średnia jest)))) zauważcie,ze narzekają ci co nie potrafią sprzedać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja.Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol zespolem ale te dwojki to masakra chyba ta jest szajs zapakowany i glownie na tym firma zarabia bo inaczej to o co ten krzyk.Niby zgodnie z logika im wiecej klientow obsluzysz( im wyzszy utarg) tym wieksza teoretycznie szansa na wysokie dwojki ale w praktyce bynajmniej w naszym sklepie im nizszy utarg tym wyzsze dwojki i tym samym im wiecej butow sprzedaz tym bardziej spadaja dwojki .Jest nas szesc i wszytskim to sie sprawdza i naszej siodmej kierowniczce tez ona ma najwyzsze dwojki i najmniejsze utargi,chociaz jej zdaniem gdyby mogla wiecej obslugiwac jej dwojki jeszcze by pdsskoczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie bzdety... każdy sklep jest umiejscowiony w takim województwie gdzie ludzie nie zarabiają tyle samo, klientela jest różna, różne oczekiwania i zapotrzebowania... więc nie wiem czemu wszystkich wrzucacie do jednego wora... najprostszym przykładem są cotygodniowe przesyłki towaru między sklepami, jeden artykuł zejdzie nawet w ciągu jednego dnia a inny będzie stał nawet rok a w innym sklepie na odwrót... więc takie zarzuty typu ktoś się nie stara są nie na miejscu... a propo przeskakujących numerków kasjera u nas też to się zdarza, była wymiana pasków i nic to nie daje, nawet sprawdziliśmy raz akurat w takim momencie gdy koleżanka stanęła na kasie skasowała na swój nr 03 i od razu po sprawdzeniu w module statystyk na tym nr kasjera nie było nabitego żadnego środka ale za to na 12 był a na paragonie widniał nr 03 więc raczej to wina systemu a sytuacja miała miejsce od razu po otwarciu sklepu czyli pierwszy klient... więc zarówno powyższe komenty i zarzuty wobec tych osób co na ten temat pisały też są nie na miejscu, sama bym nie chciała pracować z takimi osobami jak Wy co tylko jeżdżą po każdym i uważają, że wiekszość tutaj wypisuje bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejmujecie się środkami a w zamian coś macie? Jakieś nagrody itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem dziś odwiedzić sklep DEICHMANN w GALERII ŁÓDZKIEJ.Zaniemówiłem zero obsługi na tym sklepie.Całkowicie pusty sklep. Tylko jedna pani zbierająca jakieś papierki,odwrócona w stronę regałów.ZERO OBSŁUGII !!!!!! OBURZONY . Byłem około godzinie 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co nie potrafiłeś znaleźć rozmiaru??? A może potrzebowałeś kogoś, komu mógłbyś odburknąć, że poradzisz sobie sam??? Myślę, że to nie miejsce na takie wpisy. Pójdziemy wszyscy się powstydzić do kącika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G.dyby ktoś przed tobą tych papierków nie porozrzucał, nie trzeba by ich było sprzątać i może ktoś by się tobą zainteresował. Kochany kliencie jeśli nie będziemy ich sprzątać, nie będziesz miał się jak poruszać po sklepie po pewnym czasie. Więc robimy to dla ciebie też, ale tego już docenić nikt nie umie. Tylko psioczyć potraficie na tą GALERIE ŁÓDZKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do osob, ktore dluzej pracuja w deichmannie, jeżeli teraz 10 listopada wypada w poniedziałek to jest szansa, ze wypłata będzie w piatek (7.11) ? Sorki za taka zmiane tematu ale ciekawi mnie to ;D Z góry dzieki i pozdrawiam hejterów, ktorzy za pewno sie tutaj znajda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze powiedziawszy myślę, że przelewy pójdą na ostatnią chwilę czyli 10.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,na pewno 10.11 u nas wszystko na ostatnią chwilę.A wiecie już jaki jest budżet na wigilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że Galeria Łódzka ma darmową reklamę:) gdybym mieszkała bliżej z przyjemnością w pierwszej kolejności odwiedziłabym tam Deichmann, w końcu tyle się o nim tu naczytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam sobie głowę uciąć, ze to były pracownik tego sklepu ma tak nudne źycie i brak pomysłu na siebie-źycie zawodowe oraz spędzanie wolnego czasu. Co? Żal? Po bolesnym rozstaniu? I wyżywamy sie nad koleźankami z pracy? Wstydź sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że pan"odwróciła się i zbierała papierki",a nie " odwróciła się i wypięła dupę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan,,pani,, pisze ,że sklep był całkowicie pusty, więc kogo tu obsługiwać??? Może Ducha Świętego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dadzą coś w tym roku,żeby wigilie sklepową zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNIK DEICHMANN
A czy kiedyś firma nam nie dała na wigilię sklepową - odkąd pamiętam a pamięć mam dobrą to co roku spotykamy się w gronie pracowników na UDANEJ WIGILII SKLEPOWEJ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak było,ale o tej porze w postanowieniu zawsze coś pisali na ten temat. Może firma oszczędza, albo po śmierci Deichmanna już jej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Firma oszczędza a po śmierci Dei... już jej nie będzie.." Czego nie będzie??? Firmy, czy chodziło Ci o kolację?? Znowu problem z napisaniem prostego zdania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy teraz o wigilii nie o firmie. Firma przetrwa wszystko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×