Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
a może to wy same się robicie OFIARAMI - bony po świętach , nie możecie reklamować , zwracać obuwia na zniżkę no typowe OFIARY LOSU ,,,,,,, ja też pracuję w tej samej firmie i mam BONY PRZED ŚWIĘTAMI , ZWRACAM , REKLAMUJE OBUWIE ZAKUPIONE NA ZNIŻKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź jadowita! To że ty masz tak super, nie znaczy że inni kłamią. Każdy znajduje w innych to co sam nosi w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam i nie wierze... skoro to jedna firma to dlaczego prawie wszędzie jest inaczej???? a może zróbmy tak, będziemy pisać z jakiego regionu jesteśmy???? przecież i OKSi jak i pewnie RKSi czytaja to forum no i oczywiście Centrala...(przynajmniej tak myślę). I może czytając skąd takie skrajności zaczną się zastanawiać i mam nadzieję ze zmieniać na lepsze aby wszystkim pracowało się dobrze.. Ja pracuję już ponad 5 lat, przeszłam dwa sklepy i NIGDY nie spotkalam się ze zlym traktowaniem i innymi skrajnościami o których piszecie.... jeżeli chcemy zmian na lepsze dla nas to zacznijmy to robić a nie tylko narzekać ,oczerniać itd.itp!!!!! REGION 2 -)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 2 is the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robic jak jeden z drugim przechwalaja sie ze owineli sobie okaeske wokol palca bojak wchodzi to smichy chichy kawusia zawsze ciasteczko i jak mawia jeden cwaniaczek nawet okaseska sklepu nie oglada a juz mowi ze piekny! co za profesionalizm zeby okaeska dawala sie owinac wokol palca kawusia i ciasteczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze obiadek z dwóch dań !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak ja jadą na niby szkolenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że chodzi tu tylko i wyłącznie o ZAZDROŚĆ - śmiechy chichy kawusia itp. kto takie głupoty wypisuje!!!! a niech KAŻDY ROBI TO CO DO NIEGO NALEŻY - KLIENTA OBSŁUŻYĆ , POUKŁADAĆ , POSPRZĄTAĆ za to mamy płacone , a jeżeli komuś się nie podoba to przecież może zmienić pracę albo niech zgłosi wyżej co dzieje się na jego sklepie albo niech wypisuje anonimowo na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim, kto wie, co z bonami, w tym roku też będą jakieś wnioski do wypełnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś przespał temat.Maili sie nie czyta.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski były już daaaawnooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka. Niektórym Paniom nie chce się wziąć nawet przebudowy do ręki, tylko liczą na inne z podpowiedzią,a co dopiero czytanie ze zrozumieniem postanowień :) Albo wogóle- czytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie a później raptem zdziwienie "ale jak to" od kiedy tak... doskonale to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej bawi "A skąd Ty to wiesz?" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu zniknął post opisujący jak to wysadzono z siodła panią P ? Fakt przy niej nie bylo kolorowo ale czemu ludzie maja nie wiedzieć jakie były okoliczności ? I kto był w składzie delegacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No był wpis o tym jak to poszła delegacja z donosem na prokurentke po ktorym ja sam Deichmann zwolnił a jedna z obecnych rks w tej delegacji była. Ale widac komuś przeszkadzał ... Ten pewnie tez zaraz zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zawiniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jedyna osoba, która naraziła się prezesowi i została zwolniona. km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza i spokoj od paru dni na tym forum. Nikt nie narzeka. Nikt na wypłate i bony świąteczne nie czeka ;)) nie oczernia nikogo. WRESZCIE WSZYSCY PRACUJĄ. OBY TAK DALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy grzeczni, bo Mikołaj patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy grzeczni to może zwiększa bony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki u was ruch bo u nas pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pustki ,dlatego bo nie ma zimy i są plusowe temperatury . Jest dużo sklepów obuwniczych .Będzie coraz gorzej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma obaw, minimalistyczny Deichmann przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czary mary hokus pokus
Dlaczego nie zrobią kart zniżkowych dla klienta ...konkurencja co jakiś czas prowadzi akcję, aktualnie też, klienci się pytają i co my mamy odpowiadać ? Trochę to dla mnie nie zrozumiałe. Nic się u nas nie dzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo bogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepach juz swieta. Lacznie z muzyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Centralo <3 Prosimy o inna muzeke swiateczna. Przeciez mamy tyle pieknych polskich piosenek swiatecznych. PLISSSSSSSSSSSSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×