Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Chyba nikt tego nie ogarnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownikien w Lomiankach jest Aleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos wiadomo kiedy szykuje sie przebudowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuje się kolejny wyścig - który sklep wyda najwięcej kart. Tylko mam pytanie - jak sklep z jedna kasa, z minimalna obsadą ma rywalizować skutecznie z dużym sklepem z dwiema kasami i kilkoma sprzedawcami na zmianie? Poza tym nikt nie wie kiedy skorzystamy z tyk dodatkowych minut / x ilość kart- dodatkowych godzin/ za wydane karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to bzdury ....dwoisz się i troisz ,żeby kart było jak najwięcej myślicie ,że coś zyskacie .....nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez to polecanie kart środki mi spadły :) Tak źle i tak niedobrze. A klienci się pytają gdzie te zniżki na kartę - no cóż mało tych modeli mamy. U konkurencji to przynajmniej jasne - wszystko 20 proc. i już. No może się jakoś rozkręcimy? A te zestawienie ile kart jaki sklep wydał - bez sensu. Znowu niezdrowa konkurencja - oni tyle a my tyle i znów krzywe spojrzenia. Ładnie centrala dba o atmosferę na sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl! wiele tej stronie zawdzięczam, wejdź i zajrzyj! na pewno będziesz w stanie znaleźć coś dla siebie, jeśli narzekasz na swoją dotychczasową pracę nie zwlekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak zwykle - powielamy to co u konkurencji tylko słabiej .... ehhhhh .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
Czy będzie kiedyś taki dzień kiedy wejdę na forum i cofnę się o 3 strony i nie przeczytam żadnego złośliwego słowa w kierunku drugiej osoby, kłótni czy narzekania? ;] Mam nadzieję, że Plus się rozwinie, że nie pozostaną tylko na tych "marnych przecen kilku par". Potrzeba nam 10%, 20% na wszystko od x czasu do x. Osobiście się ciesze, że paragonów nie trzeba kolekcjonować i sądzę, że klienci też są z tego powodu zadowoleni. A przebudowa na początku maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak macie klienta reklamacyjnego furiata to wasz kierownik was wspiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym mieście nie ma klientów-furiatów ,jak chce kierownika to prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kierownik, jak tylko widzi, że klient jest arogancki i agresywny od razu przemuje inicjatywe i odsuwa nas od takiej rozmowy samemu zalatwiajac sprawe. Nigdy nie pozwala aby klient na nas sie wyzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do kart plus zainteresowanie spada ,jeszcze trochę i będziemy pod presją pracować tak jak ze środkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem klientką Waszej sieci, pracujecie w moim ulubionym sklepie obuwniczym w moim mieście. Mam Waszą kartę - choć Pani przy kasie mi tego nie zaproponowała - po prostu wysłuchałam jak mówi to do poprzedniego klienta i sama ją o to zapytałam :) W moim mieście ( dość małym ) jak dla mnie macie najlepsze standardy obsługi (pracowałam w CCC lata temu) i do Was chodzę z przyjemnością :) A jak widzę, że jakaś babka przymierza buty na gołą stopę to zwracam jej uwagę, bo to obrzydliwe i nie czekam na reakcję obsługi. Lubię Wasz sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy Pani za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always_honest
jak takie słowa cieszą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że tylko klienci potrafią nas docenić tzn. nie wszyscy :D Kierownicy mają gdzieś naszą prace i starania liczy sie tylko lizanie im tyłka ... Smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz robicie kart plusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50-60 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W weekend i zacinającym się plusie na kasie 20-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję moim zastępcom i sprzedawcom za możliwość wspólnej pracy i za atmosferę, którą wspólnie tworzymy. Nie czuję, żeby ktoś lizał mi tyłek. Pewnie zaraz ktoś dopisze, że kierownicy nieczuli są ... Dziwią mnie wypowiedzi niektórych sprzedawców na tym forum. Szczególnie osób, które parę miesięcy pracują i wypowiadają się, że w każdym sklepie .... że wszyscy ... że zawsze itp. Może u was jest coś nie ok, ale nie wypowiadajcie się za innych, chyba że RKS jesteście i macie wiedzę zęby innych oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby oceniać pracę innych niektórzy nie potrzebują wiedzy, wystarczy "wydaje mi się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semlin
Jest całkiem sympatycznie, jak czytałam na gowork.pl/opinie_czytaj,23247 to warunki uległy znacznej poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze dziś i majówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po majówce.....przebudowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po przebudowie słoneczko, urlopy... więcej optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się nagle nie okazało, że to zadowolenie się zamieni w gorzkie żale. Zalecam więcej pokory, szacunku do ludzi i rozważne formułowanie myśli. Królowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×