Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A kim sa ludzie prezesa w terenie ? To od nich ma informacje. W pierwszej kolejnosci to ich wina ze jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kapci to zostały nam 3 ostatnie pary (25-31) i z 5 par trampek w koszu....aż nam jest wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też kosze puste:( wstyd wstyd wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogli zrobić jakąś akcję szkolną na karty Plus - choćby 10%... O tenisówkach nie wspominam nawet, bo aż wstyd ludziom w oczy spojrzeć. A może dobrze, że ich nie ma, bo przynajmniej nie będzie reklamacji że farbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby robić takie akcje to trzeba myśleć pro - klient i słuchać ludzi czyli nas sprzedawców - niestety ale nasze władze interesują się ploteczkami, donosami itp a nie tym żeby obroty rosły. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też brak towaru na dzieciach stoją śniegowce i kozaki :( Wstyd przed ludźmi i przykro słyszeć jak komentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszych zakupach to jest dopiero pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZED BURZĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza bo wszyscy czekamy na wypłaty xD i nie ma siły z głodu nawet pisać, my nie okaesi ani rksi żeby mieć za co godnie żyć do końca miesiąca, a swoją drogą ciekawe czy Monioniunia posciagala juz wszystkie lustra bo gdybym ja slala donosy na kogoś żeby przejąć jego sklep to bym za każdym razem plula w swoje Lustrzane odbicie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza, cisza ale jak już ktoś coś powie to z sensem. Mądrego to aż miło posłuchać. Naprawdę żałosny poziom tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkaniadzdzu
Akurat sens w powyższej wypowiedzi znają wszyscy którzy doskonale orientują się co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby pluc w lustro trzeba by było mieć honor i być człowiekiem,najważniejsze że najlbliższe koleżaneczki są zadowolone i pomogły załatwić sprawę =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard rozwoju w tej firmie, umiejętności mocno przeciętne ważne układziki i komuś świnia podłożona uczynią z ciebie managera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy prezes byl widziany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na kozetce u psychoanalityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie stoi przed oknem i kreci nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, czytać mi się nie chce. To forum to nie tylko laurka firmy, ale też personelu. Sami sobie wystawiacie ocenę, zniżacie się do koszmarnego poziomu. Gdzie te merytoryczne dyskusje, o tym co zmienić, poprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas coś podpowiadamy i co?echo...a szkoda bo firma mogłaby zyskać bo z pewnością nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro prezes uwaza sie za nie omylnego a jego przydupaski tylko klaszcza jak u rubika to co sie ma zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same tworzą klikę "rubika" między sobą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brrrr.......!!!!!!!! dobrze że ja daleko od Warszawy bo jak zamkną Łomianki, to przynajmniej ja będę bezpieczna xD Warszawka = patologia społeczna. Dlatego reszta Polski nie ma do was szacunku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz wszystkich z ''Warszawki'' ze tak piszesz na ten temat? i za cala Polskie sie wypowiadasz? nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu do czasu ktos tu napisze cos glupiego, ktos inny cos innego. Mozna sobie podyskutowac, nawet ostro. Jest jednak pewien poziom chamstwa i debilizmu z ktorym dyskutowac nie ma sensu. Pozdrowienia dla Stolicy z reszty Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wiele lat temu na asystenturze w warszaffffce i wiem co mówię ale wystarczy poparzeć na konferencji, jak się zachowujecie,mało kto z wami rozmawia a jak już to z dystansem zwłaszcza nasz region, puszycie się aż to śmieszne i te wasze nazewnictwo "królowa", "gwiazdor" etc., śmiech na sali, nie znam ani jednej kierowniczki normalnej z warszaffffki, klika klika i jeszcze raz klika wybrana przez kogoś nie dlatego że ma kompetencje i wiedze tylko po znajomości bo się było sprzedawcą u koleżanki - kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele lat temu? wiele sie zmienilo ;-) to prawda ze jest to poziom debilizmu i chamstwa na ktory dyskutowac nie ma sensu. a z ktorego jestes regionu? bo reprezentujesz go wlasnie - chamstwem i brakiem kultury. to my sie bedziemy trzymac z daleka od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też byłam na asystenturze w Warszawie i to chyba zależy gdzie się trafi ja poznałam świetnych ludzi oks-kę i kierowniczkę za to o innym okręgu bym powiedziała coś ciekawego ....to jest dopiero szczyt chamstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 09:47 - z Twojego. Na razie to cała Polska trzyma się z daleka od was, warszaffffko a nie wy od nich. Ciekawe gdzie wyczytałaś u mnie chamstwo, to że napisałam że z koleżanek robi się kierowniczki??!!!??????!!!!! to żadne chamstwo, nie możesz o tym poczytać w naszej gazetce ???!!!!!!????!!!!! mierne ale wierne to też żadna nowość wystarczy zobaczyć co się dzieje w rankingu sklepów, koleżaneczki zawsze na szarym końcu wyniki mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ,że w deichmann można się utrzymać tylko podlizując się oks a nie dobrze pracując , o awansie nie wspomnę....dlatego tam gdzie liczy się lizusostwo są takie wyniki jak widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×