Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Fakt coś w tym jest, warszafka zawsze na szarym końcu a chwalona przez rks,jak można chwalić ostatni sklep w rankingu? jakby mój sklep był ostatni albo jeden z ostatnich to bym się ze wstydu pod ziemie zapadła a rks by mi dała popalić a warszawka ma się świtnie, kawusia, ciasteczko, dwie godziny pogaduch na zapleczu i jakoś to będzie, wystarczy bedac w warszawie przejsc sie po niektorych sklepach syfkila i mogila a jak zapytasz o kierowniczke to aktualnie druga godzine rozmawia przez telefon i nie ma teraz czasu bo jej zostalo jeszcze kilka kierowniczek do obdzwonienia a pozniej juz do domu bo 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZLODZIEJKA z warszawy poleciala, oby czesciej wykrywali zlodziejstwo BRAWO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ktora idiotka sieje znowu warszawskie ploty....... walnij sie spinaczem w czolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze z Warszawy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qupert
Ja tam jak czytałem wpisy na forum gowork.pl/opinie_czytaj,23247 to stwierdzam, że wcale nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to w ŁODZI , złodzieja złapali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankieta - pogarszanie sie warunkow pracy przy rosnacym bezrobociu - prosze o pomoc witam i bardzo prosze o pomoc odnosnie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. ankieta dotyczy pogarszania sie warunkow pracy (mobbing, ignorowanie praw pracowniczych, praca ponad sily, umowy smieciowe itd.) wraz ze wzrostem poziomu bezrobocia. chodzi o wykazanie faktu, ze im wieksza stopa bezrobocia, tym bardziej pracodawcy pozwalaja sobie na wyzysk i gorsze traktowanie pracownikow. ankieta dotyczy lat 2008-2013 i o wypelnianie bardzo prosze osoby, ktore pracowaly w tych latach (niekoniecznie caly czas oczywiscie). z gory bardzo dziekuje za pomoc. http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/55d4981c73331/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos Warszawy,ja byłam kiedyś u OKS na szkoleniu, modląca się co niedzielę paniusia,katoliczka zagorzała a w stosunku do ludzi była podła i wredna, taka z niej katoliczka była, w kościele na kolanach a po wyjściu pluła na ludzi. O jej seksualności się nie wypowiadam bo chociaż akurat ja nie jestem lesbijką to homoseksualne dziewczyny mi nie przeszkadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Przecie pracuje naj chrzescijańskiej firmie na rynku - wiec jej czesta bytnosc w kosciele jest zrozumiala. 2. U osob na tych stanowiskach i wyzej ( zwlaszcza ) to norma i standard. 3. Zlodziejke wywalili - i bardzo dobrze. Mnie tylko ciekawi czy i kiedy wezma sie z kombinujacych rks. 4. Less jest the best !!!! ☺☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 2 jest najlepszy , świetni ludzie OKS i RKS -pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nie :) bo jesteśmy my najlepsi - pomimo fatalnych oks i najgorszej rks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam w tej Łodzi znowu ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co u kulfona? dalej na szarym koncu w rankingu? xD jaki kierownik taka pozycja sklepu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam krawcowa ? szyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zenujace pytania ze nikt nie chce na nie odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszecie,że w tej firmie można sie utrzymać tylko podlizując się oks ?wydaje mi się że nie jest tak łatwo zwolnić pracownika,który ma umowę na czas nieokreślony.Musi się wydarzyć coś grubego aby zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni Cię tak urządzą, że sama się zwolnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda ,wykończą cie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat prawda, tak cię będą nękać że się niepozbierasz i albo sama się zwolnisz albo będą szukali haków żeby coś na ciebie znaleźć a to wcale nie takie trudne, tajeniczy nie pójdzie, podłoga nie będzie wystarczająco czysta, pracownik coś źle zrobi na kasie, nie żeby specjalnie i coś złego, ale się pomyli, różnica jakaś będzie, to wszystko będą zapisywać i cię zwolnią. Tak działają i taka prawda, każdego mogą wywalić kiedy chcą , możesz później się targać po sądach a i tak jak przgrają to ci to g da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tylko szkoda wiceprezesa , bo gdyby on wiedzial co jedna paniusia opowiada o nim jezdzac po sklepach to by sie bardzo zdziwil. Zaklamana firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację jeśli jest dobrze to super, a jeśli coś nie tak to kierowniczka, zastępca tak cię będą traktować , źe ci się odechce-nikt po twojej stronie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tajemniczy kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec września początek października :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardze panem panie Deichmann za to jak traktuje pan ludzi w swojej firmie. Pan jako wlasciciel odpowiadaza to co sie tu dzieje. Dziekuje,do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczy... :D:D:D u mnie był w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my latamy jak posrane ,włazimy w dupę klientom bez wazeliny ,a co tajemniczego nie widać tak nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie co ja tam robię, układanie tych butów systemowo jest debilne tylko mnie stresuje. Wszystko w odpowiednich blokach i tak ciągle jest coś nie tak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje prace w Zakladzie Pracy Chronionej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie wie co i jak się robi to jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam WARSZAWĘ! Nie dajcie się! Niech o was mówią i piszą co chcą! Wy przecież wiecie,że jesteście "debeściaki"! Kierowniczki najłądniejsze ze wszystkich sklepów, gdyby były wybory miss Dichmana to byście zdeklasowały całą Europę! a czepianie się czyjejś orientacji seksualnej,co to kogo obchodzi, że ktoś jest klęczącą po kościołąch lesbijką? Jakoś trzeba odwrócić uwagę od złych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×