Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Pisze na tym forum dość często i nie wiedziałam że jestem płci męskiej i.juz dawno zostałam zwolniona :-) Albo ktoś ma obsesję, albo próbuje wszystkich przekonać, że na forum pisze jedna, góra dwie osoby. To prawda, nie cenie pracy RKS, Oksi w wielu przypadkach są wybrani po kolezensku i to powód żeby pisać, że jestem mężczyzną!? :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie, koniecznie porównajcie ich skórzaną kolekcje z naszą... Mają b.dużo b.ładnych kozaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 16:39: to standard, opowiadanie ze tu tylko piszą dwie albo trzy osoby to jest sposób na wmowienie nam ze nic się nie dzieje a zła prasę robi ktoś kto już jest zwolniony i się msci bo jest bezrobotny i nie ma co robić. Ja nigdy nie wiem kto to krawcowa i królowa albo kto ma prosty czy krzywy nos, ale wiem ze w tej firmie w wielu sklepach się nie szanuje ludz i ze ktoś komu źle może pisać na forum kiedy i ile chce, to tak jak z plotkami które ktoś celowo rozpuszcza żeby komuś innemu zaszkodzić. Forum jest dla ludzi i oni z tego korzystają, nie zakrzyczycie nas manipulacjami ze piszą tu dwie osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotkaklotkaa
Dominika, miej litość! Więcej godności! Tego się już czytać nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej pisał o mentalności Polaków i chyba niestety miał rację. Lubimy przywalić każdemu wszystko wiemy i nigdy nasza wina i wszystko spisek. Napiszcie coś śmiesznego, żeby tak weselej było :) a tu każdy taki nadęty jak by kampanię wyborczą prowadził :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 18:39, nie znam cię, nie oceniam. Ile osób tu pisze nie wiem. Kto jest kim tego raczej nikt nie wie i narzucanie komuś płci albo imienia nie jest ok. Ja też nie wiem kto królowa, krawcowa i garbaty nos, ale wiem kim są ludzie którzy robią te wpisy. Dla mnie cham to cham, człowiek, ale żałosny, prostacki, bez kultury i moralności. Jako jedna z niewielu osób piszesz obiektywnie: "wiem ze w tej firmie w wielu sklepach się nie szanuje ludzi i ze ktoś komu źle może pisać na forum kiedy i ile chce, to tak jak z plotkami które ktoś celowo rozpuszcza żeby komuś innemu zaszkodzić. Forum jest dla ludzi ..." A piszą w większości (nie wszyscy) chamy zwykłe. Ten epitet nie jest do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz Lasockiego? U nas ani jednej pary. I co tu sprzedawac? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średni żart o lasockim ale nie dla tych którzy ccc mają blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny pracownik
obrońcy moralności się znaleźli , po to jest to forum , żeby można było napisać co się tak naprawdę myśli , bo gdzie mamy z tym wszystkim iść , u nas w firmie nie ma do kogo.Nikt bronić tych słabszych nie będzie bo kto narazi swój tyłek i posadę dla zwykłego sprzedawcy. Nawet jak kierownik znajdzie się ok to do kogo ma pójść , w niemieckiej części są związki zawodowe i tam pracowników ma kto bronić jest się gdzie zwrócić a u nas przyszło się do pracy to teraz zapieprzaj i nie gadaj. Nawet tu na forum chcecie nam tego zabronić , a może my chcemy pogadać z kimś kto nas rozumie i wie przez co przechodzimy , kierownicy są różni , oksi są różni i rks są różni i różnie z różnymi postępują.....jak walczyć z bezradnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrońcy moralności? Tu raczej chodzi o przyzwoitość niż moralność. Nikt ci nie zabrania pisać krytycznie. Sugestia tylko była, żeby nie obrażać przy tym innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak walczyć. .. poprzez uświadomienie sobie i firmie ze nie musimy się godzić na pewne zachowania, manipulacje, zastrasznie i traktowanie nas jak tania siłę roboczą. W kwestii TK czy macie świadomość że Deichmann wg programu jakości obsługi klientów po raz szósty, zdobył nagrodę ? Godło jakości obsługi jest potwierdzeniem wysokich standardów obsługi klientow, a klienta obsługujemy my, ,,nieroby bez ambicji,, , z którymi się nie da nawet porozmawiać, my miernoty, , że zacytuję , naszego przelozonego. Mamy ambicje , mamy kulturę osobista, jesteśmy uczciwi , pracowici , lubimy swoją pracę , i chcemy być traktowani i wynagradzani odpowiednio do wkładu jaki we firmę wnosimy , mamy też poczucie własnej wartości i na chamskie zachowania faktycznie nie musimy się godzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuj sam albo sama siebie. Myślisz że nikt twoich manipulacji nie widzi? My tu pracujemy i nie jesteśmy miernotami. Może ciebie ktoś tak traktował, może słusznie, może nie. Nie moja sprawa ale każdy jak rozmawiamy ma dość tych męczeńskich wpisów, ogarnij się i zrób coś ze swoim życiem. dobranoc jutro trzeba do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie których prawda zaraz zaboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie ten lasocki? To nie zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:40: to ciekawe bo każdy z kim ja rozmawiam cieszy się z tych wpisów i mamy nadzieję, że wreszcie do kogoś coś.dotrze i coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze zaboli, bo gdzieś tam na dnie się sumienie oddzywa .... uderz w stół a nożyce się odezwą !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż napisać, sporo się ostatnio mówi w firmie o tym.forum sz sama z ciekawości weszłam..... Trzymajcie się i nie dajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7:48, jesli jest tak jak piszesz to chyba pracujemy w roznych okręgach albo regionach. Nie wszedzie jest zla atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze nie wszędzie jest jakaś patolka, są okręgi gdzie się pracuje fajnie i są dwa regiony gdzie mało kto narzeka na RKS. Dziwnym trafem od lat Najgorsza opinie ma warszafka. I te oj aj i wywiady wymuszone jak to z jednego sklepu wyszło tyle kierowników i oks, śmiech na sali bo się koleżanki wypychalo na kierowniczki. Ale osiągnięcia, żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widze tu czesto goscia ktorego bardzo boli czyjes wyksztalcenie i slub w Paryzu. Czyzby sympatyczna krawcowa komus nozyczki w serce wbila? Wyglada na to, ze krwawi jakies meskie serce czysta zemsta, mietosi swoj bezwartosciowy dyplom albo klawiature i poplakuje w samotnosci. Bidulek, zal mi ciebie ale pomoc nie moge. A probowales na portalach randkowych? Bo to jest forum dla pracownikow, mamy tu wazniejsze sprawy. A do kogo ten tekst ? Do byłego ślubnego ? Czy do lovelasa z Wrocławia ? A może z Lublina ? Czy z centrali w Essen ? Pogubić się idzie .... poprosimy bardziej precyzyjnie pani sympatyczna :):):) nowemu mężowi poroże jeszcze nie ciąży ..... pewnie też bidulek skończy na portalach randkowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie ludzie z tym chamstwem. Takimi tematami chcecie cos w firmie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zabolało kogoś znowu. Uderz w stół a nożyce się odezwą :) i odezwały się ... nożyczki. Wpisami na takim poziomie kompromitujesz siebie i nasze forum. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wywiady? Bylo cos w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć, to ani ten stół, ani te nożyce. Nie interesuje nas kto jak się prowadzi, to forum poświęcone jest dobru pracowników i rozwojowi firmy! Ważne są kompetencje , atmosfera, warunki pracy, wynagrodzenie nagrody i premie ☺ za naszą ciężka i wydajna prace! Deichmann jest ok tylko sporo powinno się zmienić, klient najważniejszy a zaraz potem pracownik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ktoś mądry sie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 01:20 - szczyt chamstwa. Kogo chcesz bronić rzucając w ludzi błotem, firme czy swój tyłek? po napisaniu tego pewnie szybko wysłałaś sms do RKS "patrz co napisałam" mając nadzieję że awansujesz za porządne lizusostwo. Martw się o poroże swojego męża a nie o innych i pamiętaj że życie jest pełne niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz nie jest rynsztok. To zwykłe szambo. Kiedyś lano je na alekoxx teraz dostało się komuś innemu. Za chwile ktoś wyleje inne g****o na kogoś innego. Jak sie A z forum wypisał mogłam zrobić to samo. Do tego szamba nie ma już sensu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko dostało się nie przez przypadek, to sygnał dla wszystkich którzy staną okoniem, nie wychylaj się bo zostaniesz zgnojony, nazwany alkoholikiem, sciemniaczem, złodziejem i wariatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ale ... Zanim napisze się coś w internecie warto się na chwile zastanowić. Może komuś nie pasuje, żeby podawać imię, nazwisko, adres ... I nie chodzi o to, że komuś dostało się przez przypadek. Po prostu gufnem się nie rzuca niezależnie od tego kogo się trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja = reakcja a przyczyna = skutek - kto sieje guuufffffno to samo zbiera. W sposób personalny odpowiedziano na wpis personalny. Czemu się dziwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×