Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam, słyszałam. Czuć te wrogość w twojej wypowiedzi. Juz napisałam 4 strony wcześniej ze to jest forum poświęcone dobru pracowników i rozwojowi firmy. Ważna jest kompetencja, warunki pracy, wynagrodzenie, nagrody i premie:) Deichmann jest ok tylko dużo się powinno zmienić . Klient najważniejszy a zaraz potem pracownik, tylko może nie dodałam ze ten pracownik szeregowy który pracuje za najniższą krajową i często w atmosferze o której tu piszemy. A kim jesteś ...właśnie , lepsze wrogiem dobrego, nie popadaj w samouwielbienie , skromność jest wielka zaletą, a teraz do pracy, nadzieja ze będą zmiany i to na lepsze jest, pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie godzin w tym miesiącu?U nas nigdy nie było tak mało co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u kulfoniastej? pogodziła się z krulowa czy dalej wojują ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jedno, zajmijcie się proszę sobą i własnym życiem a nie szukacie tematów do plotek. Przykro patrzeć, ze tyle osób nie ma swojego życia a żyje życiem innych, bo tylko tak potrafi!!! Ciekawe z czego to wynika?nie pasuje Wam ta praca?to sie ZWOLNIJCIE!!!po co zajmujecie miejsce komuś, kto całowałby Boga po rękach, ze ja ma!!! Podejrzewam, że połowa z Was sama ma kredyty do spłacenia(a propos wątku powyżej), wiec zamiast jątrzyć i zemścić WEŹCIE sie w końcu za robotę, bo PAMIĘTAJCIE, ze dzis pracę macie a jutro juz mażecie jej nie mieć, a kredyt zostanie z Wami mimo wszystko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz wystraszyłem się Twych pogróżek :D normalnie gacie mi spadły ze strachu... nie pasuje to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne, mam wrazenie jakby pisaly tu osoby na poziomie umyslowym gimnazjalistow a nie doroslych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się zaczynają groźby, nerwy Ci panienko puściły? Nawołujesz do tego, żeby każdy się zajął własnym życiem a sama jeździsz po sklepach i obmawiasz wszystkich jak leci, włącznie ze swoją królową! Nie masz wstydu, żeby pisać tu takie rzeczy! Kto jak kto ale ty jesteś ostatnią osobą,która w tym temacie ma prawo kogoś pouczać i lepiej się martw o własne miejsce pracy a nie o nasze, zawistna kłamczucho i plotkaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie opanujcie się, nie każdy żyje tylko aferami i plotami bo Wy niestety też powielacie plotki. Żałosne to jest wstyd że z takimi ludźmi się pracuje. Każdy ma prawo do własnego zdania, jak ktoś pisze że jest mu dobrze w pracy to nie znaczy że jest RKS< OKS czy Kierownikiem. Tak tak w niektórych sklepach jest fajna atmosfera i Kieronictwo też z...la razem z reszta załogi. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram w 100% Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 100% popieram tych którzy pietnuja dranstwo! Jak jedna z drugą sieją ploty, ciągle o wszystkich źle mówią i są zawodowymi klamczuchami trzeba to pietnowac bo przynajmniej jedna tak obróbka w piórka ze jesszcze niedawno przechwalala się ze jak powstanie nowy region to ona będzie RKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w waszych sklepach kierownicy tez maja tylko poranne zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tylko...a sprzedawca najwięcej popołudniowych. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,że to chyba norma... U nas na listopad kierownik 20/20 pierwsza zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wniosek prosty. Zostańcie kierownikami. Pikuś co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kierownik ma jedną drugą zmianę. Chyba pierwsz raz w tym roku, jaka niespodzianka!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik może wszystko: mieć tylko pierwsze zmiany, weekendy wolne, siedzenie na zapleczu i przez 8 godz. załatwianie ważnych spraw (to samo zastępca zrobi przy kasie w czasie o połowę krótszym) - cóż pewnych rzeczy się nie przeskoczy. My jesteśmy z góry na straconej pozycji, bo też nasza pozycja jest niższa. Więc nie ma co się rozpisywać bo to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik jak kierownik ok ma same ranki, ale zastępcy także, to już nie jest w porządku koło 15 w miesiącu, a my sprzedawcy 3 ,2 .Uczciwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy bd pensje na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje w firmie? Ktoś ładnie namieszał, atmosfera jest straszna, jakaś nagonka, tak się nie da pracować :( ludzie opanujcie się, nie szukajcie zemsty, zwady i awantur. Mieliście nauczkę z chorobą dawnego kolegi, chcecie wszystkich nas wykończyć nerwowo? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas atmosfera dobra, wszyscy zdrowi :) Pewnie dlatego, że pracujemy zamiast mieszać, a kierownik na popołudniowych zmianach gościem nie jest. I przygotowujemy się do wigilii. 11. listopada niedługo :):) kiedy świętujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mieliśmy 11 listopada, ale w takiej atmosferze nie da się ani pracować ani świętować. Zazdroszczę wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowaodziezuzywana
Chyba będę musiała pojechać do jakiejś Turcji z promocji, bo mnie to wszystko za dużo nerwów kosztuje a ja w pracy sobie cenię spokój, telefoniki, ciasteczka, ploteczki. Muszę sobie jakieś kalosze zakupić, bo właśnie zauważyłam, że siedzę w g*****e po same uszy i chociaż ja to g****o latami robiłam, to jednak wolałam patrzeć jak inni w nie wpadają. Nie podoba mi się, że sama w nie wlazłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejej! Jedź kochana! tylko nie zapomnij wstawić fotek na fejsa, jak się prężysz na tle fototapety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie wszyscy nienormalni ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowaodziezuzywana
Nie prawda! Ja jedyna jestem normalna! i najładniejsza z całej wsi! I mam ładny samochód! Ale do Turcji nim nie pojadę, bo jeszcze się nie nauczyłam wrzucać trzeciego biegu a na dwójce najdalej do Raszyna dojechałam! Byłam na wybiegu Faszyn from Raszyn, gdzie jestem cenioną modelką modową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondpurchawa
Meble już połamałam, Nowy ład zrobić chcę. Tynk ze ścian już zdrapałam, Zamurować czas drzwi! Mój jest ten kawałek podłogi, Nie mówcie mi więc, co mam robić! Mój jest ten kawałek podłogi, Nie mówcie mi więc, co mam robić! https://www.youtube.com/watch?v=PoDhtBqgT9k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się nie chce świętować .,wolę w domu z rodziną posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawskie kolko wzajemnej adoracji daje widze czadu! czas najwyzszy na wymiane elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×