Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Szkolenie antymobbingowe? Pierwsze słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jedna pani OKS, już wcześniej wymieniona tu z powodu wielkości swojego organu zewnętrznego powiedziała do pracowników jednego ze swoich sklepów, że jak jeszcze raz znajdzie na się w sklepie pusty karton to "zobaczą". Jak myślicie, co zastraszeni pracownicy robili przez cały rok ze znalezionymi pustymi kartonami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne płacili za nie, tu nie trzeba się domyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w tej firmie kawał czasu ale nie wiedziałam że sprzedawca tak dobrze zarabia żeby pokrywał kradzieże z własnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok, jakby mi ktos tak grozil to bym i tak sie nie dala trzeba miec swoja godnosc ludzie! nie na deichmannie swiat sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie nie dajcie sie, wysmialabym w twarz taka rure. na szczescie u mnie jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taki pracownik mial robic, pewnie znalzl pusty karton i go szybko wyrzucil zeby nie miec wiecej nieprzyjemnosci, bo co innego moze zrobic. A to ze ta paniusia tak powiedziala to dla mnie nic nowego, wcale mnie to u niej nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy Alek w nowej pracy pije tak samo jak w Deichmannie? Pamiętam jak go Ewa musiała wozić na policj***adać trzeźwość, siara na całą Warszawę ;)))) Później udawał chorego, zdaje się że to nawet sama Ewka mówiła że on wcale nie był chory, chyba że na alkoholizm :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie ze to wszystko bzdura ale idiotka jak ktos cos o niej napisze to od razu zaczyna swoją modlę. Jedz moze psycholka do tego Egiptu i sie wygrzej w promocji bo juz nie można czytać tych bzdur, mało ci ośmieszenia i tego ze nawet na zebraniach regionu każdy sie tylko z ciebie podśmiechuje? Nie oczerniaj ludzi i przestań gnoić tego chłopaka kłamiąc w żywe oczy o jakimś pijaństwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu wylewanie szamba na Bogu ducha winnego faceta, czy kiedyś to się skończy????????!!!!!????? Przecież kto ma wiedzieć to wie że to Alek zarządał od Ewki badania alkomatem bo niby anonimowy donos dostała i badanie wykazało że był trzeżwy jak niemowle!!!!!!???? Po co te klamstwa na forum i oczernianie?????!!!!!! juz wystarczy ze kierownicy dostali po jego zwolnieniu zakaz kontaktowania sie z nim prywatnieco juz jest dnem poziomu tych ludzi!!!!!! czego sie baly, prawdy?????? i tak ja kazdy z na a ich slucha bo musi!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech w końcu zrobią porządek w tej warszawie bo głowa boli od tych pierduł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ,,pierduł''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może "pierdół " bo pierd_le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
niewinnych nie zwalniaja jedno i drugie sobie na to porządnie zasłużyło i chyba czas już skończyć z oczernianiem tych co zwalniają i wybielaniem tych zwalnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha! Monika została zwolniona, bo się na nią pogniewała paniusia OKS i druga kolezanka, RKS :) Z Tereską były przyjaciółkami od lat i wystarczyło że się prywatnie popsztykały a niewinna dziewczyna została wywalona na bruk. Po ilu, po blisko 15 latach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to kogo obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach i tylko ten region 1 tego najwspanialszego pana rksa jest opisywany. Czy to nie dziwne, że tylko w tym regionie takie chece powstają? Przykład idzie od samego przełożonego a większość oksów z jego wyboru klękają przed nim a później robią na sklepach to samo czyli wieczny mobbing, oczernianie, plotkowanie zamiast wspólnie działać na rzecz firmy gdzie również biorą w tym udział pracownicy. No ale po co :D Jakie kadry takie zarządzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa czy Artur , wszystko jedno, każde po tych samych pieniądzach szkoły warszaffffki. Szkolenia antymobbingowe? Kto je bedzie rob, mobber który jest kierownikiem lub okaesem? To jakaś kpina! Dział szkoleń ma nas chyba za idiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto rozsiewa te plotki o pijaństwie, ale się domyślam i jej współczuję, to rozumiem taka strategia wybielania siebie czy leczenie wyrzutów sumienia? Kobieto lecz się! Sama za kołnierz nie wylewasz, chlejesz wódę na zebr reg i udajesz świętą. Myślisz że jesteś kimś a jesteś zerem i zerem zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwcie to między sobą a nie wciągajcie innych w wasze warszawskie bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele bardziej poważniejszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
niewinna ...wolne żarty dawno powinna być zwolniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak osoba która zadecydowała o tym zwolnieniu. Gratuluję OKS, którego sklep w regionie zawsze jest na szarym końcu w rankingu sklepów. Co to za kierownik i OKS, który wg rankingu najgorzej prowadzi swój sklep? To ma być przykład dla innych? Mamy brac przykład z jednego z najgorszych sklepów w regionie? Śmiechu warte! Jak taka OKS ma mnie motywować, jak sama ma jeden z najgorszych sklepów, jak ma mi mówić, że mam środki mieć wyższe, jeśli sama ma jedne z najniższych? Współczuję Monice, bo dała się nabrac na przyjaźń zapominając, że niektórzy żeby ratować własny tyłek są w stanie pogrążyć innych i jeszcze udawać, że się nic nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Alek jakby się podporządkował regułom i mniej pyskował to by dalej pracował, był czas że był szykowany na OKS, co prawda sporo namieszał Andrzej, który na niego donosił ale jakby nie dawał powodu do donosów to by nie było sprawy. Poza tym powinien wiedzieć, że w tej firmie nie ma przyjaźni i każdy na każdego donosi. Wystarczyło cicho siedzieć, robić swoje i nie dyskutować, są ludzie ważniejsi od niego a on w pewnym momencie sprawiał wrażenie jakby za nic miał OKS i RKS, to się w końcu musiało zemścić. Nic do niego nie mam, ale kierownik który w swoich przełożonych nie widzi autorytetu sam się powinien zwolnić a nie brnąć w to wszystko niepotrzebnie. Moniki żałuję, jego nie bardzo bo wiem jaki miał stosunek do OKS i RKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale skoro nie ma ktoś szaucnku dla OKS i RKS to już jego sprawa. Skoro ktoś nie jest dla kogoś autorytetem to napewno nie ma obowiązku mu włażenia w du*ę tylko dlatego, że jest jego przełożonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorytet sie ma albo sie go nie ma, gdy ktos jest pozbawiony autorytetu przez to jak pracuje i jaka ma wiedzę i jak sie odnosi do ludzi to nie powinien byc niczyim przełożonym. Autorytet to podstawa na stanowiskach kierowniczych a jak ktos nie umie go wypracować to jego wina a nie wina pracownikow! Widocznie cos robiły takiego ze nie były dla niego autorytetem, nic sie nie bierze bez przyczyny, ale tak patrząc to jakim autorytetem ma byc kierowniczka której sklep jest zawsze na szarym końcu w rankingach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak sadze a pozatym to ze OKS lub RKS nie jest dla kogos autorytetem to swiadczy zle tylko o nich bo to oni jako przelozeni musza ten autorytet sbie zdobyc u pracownikow a co to za przelozony bez autorytetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika! Jak tu zaglądasz, a wiem że czasami zaglądasz to wiedz że nikt nie wierzy w te wszystkie "oficjalne" głupoty, kazdy przytakuje bo wiesz jak jest, lepiej przytaknąć niż później się samemu narazić. Tu właśnie jest problem że my nie umiemy się postawić bo się boimy i wolimy udawać że w coś wierzymy. Pocieszające jest to że coraz więcej nas, kierowników widzi co się dzieje i wyciaga wnioski, a panie niech sobie gadają co chcą, niech mają tylko świadomość że są niewiarygodne i nikt im nie ufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w Łodzi słychać i w Galerii Ł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×