Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że większa część wpisów jest autorstwa osób, które już nie pracują, bo nie ogarnęły "nadmiaru" obowiązków i chciały brać kasę, za - nic nie robienie - ale firma nie potrzebuje "migaczy" i docenia lojalność, pracowitość i uczciwość - sklepy z taką załogą nie potrzebują informacji o wizytach szefostwa :) Dlaczego osoby, które mają problem i piszą o nim na forum nie napiszą Z jakiego są sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przelozeni sa smieszni i zastanawiajace jest to ze pelnia jeszcze swoje " obowiazki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie piszemy z jakich sklepów jesteśmy? A Ty to napisałaś? Prosze, krytykujesz innych za tchórzostwo a sama sie tchórzliwie chowasz za nickiem. Jakbym ja podała z jakiego jestem sklepu to by kierownik sie na mnie pozniej mścił tak jak RKS albo OKS. Juz widzę jak ludzie piszą, jestem z takiego i takiego sklepu, kierowniczka sie nade mną znęca a OKS przyjeżdża tylko pic kawkę i poplotkować. I pewnie byłoby wszystko okej co? Nie bądź śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś taka ciekawa to pracuję nadal we firmie i nie jestem żadną zwolnioną pracownicą lub cokolwiek tam napisałaś. Jakbyś nie zauważyła to głównie wypowiadają się tu pracownicy nadal pracujący a tych zwolnionych zapewne jest tu garstka. Każdy ma swoją godność i nie potrzebuje wypowiadać się i mścić na forum po odejściu z tego chorego bagna. A jedynymi osobami, które szkodą to Wy kierownicy i OKSi... Wielu jest pracowników, którzy chcą pracować w tej firmie i wiele by zrobili ale jak widać Wy teg nie doceniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie widać, że raczej w tej firmie pracują osoby, które biorą kasę i nic nie robią a Ci co robili wiele dobrego dla firmy i zapewne dla swoich sklepów byli niewygodni i trzeba było ich się pozbyć lub sami się zwolnili. Najłatwiej przecież komuś wcisnąć kit, że nic nie robi. Choć za te marne grosze jakie otrzymujemy my sprzedawcy to wcale się ludziom nie dziwię, jaka płaca taka praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same plotki.idźcie się wyspowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znęcają się nad Wami, mało płacą, zawalaja obowiązkami, Rks, Oks, Kierownik nie dobry, koleżanki i koledzy lizusy i kable ... I nikomu nie powiecie z jakiego sklepu jestescie, bo Was zwolnią a tego nie chcecie ... Dziwni ludzie u Was pracują, albo komuś zależy na stawianiu firmy w jak najgorszym świetle a prawda jest zupełnie inna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaka jest twoja prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewno taka, że jesteś wdzięczna losowi za ten przywilej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłem w sedno.... Taka jest moja prawda :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że większość wpisów to zwolnieni kierownicy którzy podszywają się pod sprzedawców i załatwiają swoje sprawy, zemsty itp. Niektóre wpisy to takie moralne dno ... To nie znaczy, że w firmie nie ma problemów. Dla mnie nie jest źle i dobrze że wreszcie były podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram :) prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram. Myślą że ludzie są głupi. Ate podwyżki to macie już na papierze bo u nas na razie tylko obiecanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to miałam już nic nie pisać , ale nie da się milczeć. To miało być forum dla pracowników , o codziennej pracy, sprawach które nas nurtują, o tym co się nam podoba czy nie podoba etc., miejsce gdzie czasem nie boimy się powiedzieć prawdy na głos. ! Okazało się ze zaczęła się tu regularna walka pomiędzy kim ? .....na pewno nie sprzedawcami którzy są raczej dyskryminowani i sprowadzeni tylko i wyłącznie do poziomu codziennej pracy za minimalne wynagrodzenie. ,,Dziwni ludzie u Was pracują którym zależy na stawianiu firmy w jak najgorszym świetle, , tak to jest akurat prawda , proszę napisać tylko jacy ludzie i o jakie stanowiska . Doprawdy juz gorszego wstydu firmie nie da się przynieść i nie my sprzedawcy pokazaliśmy taki wizerunek i taka twarz. Zwyczajnie po ludzku wielkie rozczarowanie ....... Firma Deichmann kojarzy się z fajna marka ludzie lubią do nas przychodzić bo dobrze się u nas czują. Wyniki finansowe są tez chyba niezle . We wrześniu 2015 r. Przeczytałam ze Grupa Deichmann osiągnęła w roku 2014 najwyższy obrót w swojej ponad 100 letniej historii. Nam się tego nie mówi ale możemy być dumni mamy w tym nasz udział i swój ciężki wkład pracy. Jak jesteśmy wynagradzani to sami najlepiej wiemy . Kiedy ktoś pisze...,, prawda jest zupełnie inna ,,to o jaką prawdę mu chodzi ? Chyba o taką ze ta prawda jest jeszcze gorsza. Wiadomo że nie wszędzie jest źle , ze nie wszystkim ,, kierowanie pomyliło się z królowaniem,, ale niech każdy sam sobie uczciwie odpowie , dlaczego tyle i tak się tutaj pisze. Dobrze ze firma wprowadza działanie dotyczące przeciwdziałaniu mobbingowi, tylko szkoda że tak późno. Dobrze ze jest takie forum , a to co je psuje , to wulgarne wypowiedzi i prywatne porachunki , nie należy w to brnąc . Dziewczyny jesteście super i super pracujecie i wcale nie musicie pisać z jakiego jesteście sklepu, piszcie prawde nie obraźając, i uwierzcie ze zawsze moze nadejść taki czas kiedy zło będzie można nazwać złem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i uwierzcie ze zawsze moze nadejść taki czas kiedy zło będzie można nazwać złem usmiech.gif nie uwazasz ze to troche chore ze zla nie mozna nazwac zlem - tylko liczyc ze MOZE nadejsc taki czas ? A co do tego czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zobacz,to jest tak jak ty powiedziałeś, kur.... cichociemny spuści ten łeb..." - dobre,tak o koledze OKSie mówić. Ciekawe tylko z którym chłopakiem z firmy rozmawiała, wyraźnie jest "tak jak ty powiedziałeś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego nagrania wyłania się ponury obraz Warszawy,o którym wielokrotnie tu była mowa. Mnie już nawet nie dziwi prostacki język, chamstwo, buta, arogancja i złe wychowanie tej pani OKS, ale co ją właściwie obchodzi, co jakaś Asia mówi o Marcie, z kim ona sypia (w nagraniu bzyka się), co królowa w tajemnicy komu mówi? Czy OKS nie ma w Warszawie lepszych zajęć w czasie pracy tylko rąbanie chamsko tyłki innym ludziom? A co najstraszniejsze to te obmowy dotyczą innego OKS.... i "niech wie, że ja wiem, niech się z e s r a ze strachu" - to przecież jakaś próba zastraszania. Dlaczego ma się jej bać, bo co bo komu powie, bo mu zaszkodzi? PATOLOGIA!! Ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadka :) Ile Red Buli trzeba wypić, żeby latać jak "aleko" Biedronka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki? Nam mòwili że żadnych nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki? Nam mòwili że żadnych nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile i komu bo na pewno nie sprzedawcom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam też kierownik ciemnotę non stop wciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
And the Oscar goes to ......... T......( pierwszoplanowa rola życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jak to ma ciężko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubaka - mniej niż Tereska mówiąca to co mówi na nagraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za film "Baba bez zębów z pomarańczami" - siedząca na dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.Ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×