Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Wraca kierownik po urlopie macierzyńskim i co pierwsze dowiadujemy się, że pracuję tylko od rana- pytamy dlaczego, odp: bo kierownik pracuję zawsze od rana . Jebłam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez dwa miesiące miałam tylko raz na rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ma wszystkie weekendy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu rozliczacie kierownika.... W główkach Wam się pomieszało. Może w grafik Prezesa chcecie pozaglądać??? No i żeby było sprawiedliwie, to centrala też niech pracuje w weekendy i na drugie zmiany. Forum nie rozwiąże Waszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie. Forum moze rozwiazac gdyz to jedyne miejsce gdzie mozna to co nas boli opisac. Zwracajac sie do przelozonego mozesz liczyc tylko na rozmowe w wyniku ktorej wylatujesz z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A liczysz ze anonimowo coś zmienisz-bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum nie zmieni sytuacji? Zycie pokazuje inaczej, procedura antymobbingowa powstala ze strachu przed tym co tu bylo napisane. Jak widac sila jest duza i nawet jak sie Ter odgraza pozwami to bylo warto a kto zostanie pozwany to ja sie chetnie zloze na prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też z chęcią się dołożyć mogę, mam dużo do powiedzenia w sądzie o pracy kierownika i jego zarządzaniu sklepem. Sprawiedliwość istnieje drodzy współpracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mobbingu rozpoczął sie wewnątrz dopiero po zwolnieniu kierownika Łomianek, ktore to zwolnienie nawet wsród większości OKS było określane jako podłość w związku z informacjami o jego stanie zdrowia. Nie oszukujmy sie to i tak nic nie zmieni, sprawa w sadzie sie skończy to szybko zapomną o procedurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie dlaczego zamiast się tak męczyć nie odejdziecie??? Zarabiacie za mało, pracy za dużo. Wy bez skazy, kierownik zmora. Jedyne na co Was stać, to anonimowe marudzenie na forum. To chyba świadczy o tym, że to z Wami jest coś nie tak... Mogę się mylić, ale gdyby mi tyle czynników nie odpowiadało w pracy , to bym ją zmieniła na inną-dla zdrowia i satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to,że kierownik w naszym sklepie nie pracuje po 8 godzin tylko krócej-to te może nam się "poprzewracało"?Po godzinach też nie zostanie bo mu za to niepłacą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do deichmanna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość Niektóre z nas mają małe dzieci, niektóre wychowują je same, większość pracowników pracuje w niewielkich miastach gdzie ciężko o prace. Jak mają zmienić pracę w jakimś małym mieście gdzie bezrobocie szaleje, albo gdzie pensja jest dużo niższa? Pracują, narzekają ale nadal pracują. Powiedz mi w którym z małych miast kierownik zarobi pięć tysięcy na rękę, w żadnym dlatego kierownicy trzymają się kurczowo swoich stanowisk i wielokrotnie pozwalają OKS na wszystko bo wiedza że jak się zwolnią to pozostaną bez pracy albo zatrudnią się za połowe tego co teraz zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego nie potrafię zrozumieć - zwalniali Alicję P - na wskutek donosu ludzi spośród których kilka z nich jest teraz na świeczniku. Donos dotyczył gnębienia, nie ludzkiego traktowania, ze pracownicy na prochach chodzą - i te osoby teraz robią DOKŁADNIE to samo na co narzekały - ludzie opamiętajcie się - gdy was gnębiono było źle a gdy teraz wy gnębicie to jesteście super ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu z tym donosem na Alicję już nudny jesteś. Jak tak dobrze treść donosu znasz to pewnie sam go pisałeś. I co? Awansik cię ominął i sprawiedliwości na forum szukasz - żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole gościu na ta chwile być tu gdzie jestem niż wspinać sie po szczeblach na donosach lub być materacem a w niektórych przypadkach i to i to. Bo wychodzą właśnie umiejętności naszej jaśnie oświeconej kadry w postaci prostactwa i buractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajny człowiek. Mógłby coś osiągnąć, a nie chce, bo mu nie wypada w takich warunkach ... Poświęcił się dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " Powiedz mi w którym z małych miast kierownik zarobi pięć tysięcy na rękę, w żadnym dlatego kierownicy trzymają się kurczowo swoich stanowisk i wielokrotnie pozwalają OKS na wszystko bo wiedza że jak się zwolnią to pozostaną bez pracy albo zatrudnią się za połowe tego co teraz zarabiają." A myślisz, że u nas kierownik zarobi w małym mieście pięć tysięcy na rękę? Macie chyba wygórowane wyobrażenia o kierowniczych pensjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, kłóćmy się szybciej, ba jak zaczną pisać ci ze stolycy to dla nas znów nie będzie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza. Czyli tu się kłóci tylko stolyca i ja? Czy ja i ubodzy kierownicy na wypowiedzeniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stolica żyje już konferencją roczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takkkkkk zasanawiają się panie kierowniczki i OKSki czy wydac na kieckę 3000 czy wystarczy taka za dwa dwieście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to wyższa elita ,musi dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tych pieknych kieckach będzie sobie gadać: "kur...., ten bzyka tamtą, on mnie wkur...., chu.... z nim, ta się bzyka z tamtym, ona jakaś poje.... jest a ten to dureń, głupek." - oczywiście jak to elita. Nagrania słyszałam, więcej się nie spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu dzisiejszym ok 6 rano do mieszkania osoby ktora nagrywala i udostepniala nagranie wkroczyła policja, po przeszukaniu mieszkania sprawca został zatrzymany a w godzinach popołudniowych sąd wydał decyzje o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Radze sobie odpuścić pisanie na tym forum i wziąć się wreszcie do uczciwej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahhahahaha - wskaż proszę podstawę prawną :D:D:D zabił kogoś ? ukradł ?? :) przekraczasz granicę śmieszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile się nie mylę to nagrywanie bez zgody rozmówcy i publikowanie nagran jest karane do 2 lat pozbawienia wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
267 k.k. § 1.Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego. § 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem. O prosze paragraf 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×