Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
spod Warszawy, jasna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiemy sie w koncu z co wylecial Alus? Za picie w czasie pracy, za to ze nie szanowal swojej OKS czy za romansowanie z inna, czy za to ze mobbingowal pracownikow czy za co w koncu bo tu roznie sie mowi i nikt nie wie jaka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dotrze do Ciebie ,że poza Tobą nikogo nie interesuje Aluś, bo zwyczajnie nie wiemy kim jest, a nawet gdybyśmy wiedzieli, to włażenie z butami w cudze życie świadczy o niskim poziomie inteligencji i kultury?!!! Deichmann to nie tylko W-wa. Świat się nie kończy na stolicy. Ba- nawet się tam nie zaczyna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o byłego kierownika Łomianek a nie Warszawy. Podobno jest na wykończeniu ale ile w tym prawdy to nikt nie wie bo nagle dwie plociuchy nabrały wody w usta.......... a wyleciał bo zasłyżył takie to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne są właśnie takie prostackie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wielkonosa nie moze sie jeszcze pogodzić z porzuceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo konferencja, będzie zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam takie pytanko firma podwyżek stażowego pracownikom nie daje, żadnych teź do stawki godzinowej nie dodaje kto ma wyższa niż teraz obowiązującą ta podstawowa. A jakaą podwyżkę dostają zastępcy? dla nich anexy do umowy i owszem są.... No a pracownicy mający wyższa stawkę niż 15 ..... /na h dostaną fige z makiem! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co takiego Święta Joanna gadała na jeszcze świętszą Martusie że są na siebie takie pogniewane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź skończ juz dziewczyno z tymi swoimi gierkami bo bokiem wy chodzą te twoje teksty. Swoje osobiste porachunki załatwiaj poza forum . Ktoś zapytał powyżej o konkretne sprawy, to nie masz nic do powiedzenia. Żenada ....załóż swoje forum a nie się tu przykleilas jak rzep i nic konkretnego nie wnosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat zatrudniłam się ponad 3 lata temu. I niestety nie objęły mnie żadne podwyżki- zmiana regulaminu. Uważam że jest to niesprawiedlwe że nowo zatrudniające się osoby dostają identyczną stawkę jak np. ja 3 lata temu. Tylko trzeba na to spojrzeć w ten sposób że niestety co rok jest cięcie godzin w budżecie sklepu i co rok pensja jest niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , stawka powinna być jednakowa, a dla pracowników którzy pracują długo odpowiednie ,,stażowe,, Czyli teraz nowy, świeży pracownik z ,,ulicy,, dostanie tyle co pracujący, 5, 7 , 10 lat? Chyba że chodzi o to żeby zachęcić nowych i ich zatrzymać .... a starzy niech się cieszą ze w ogóle pracują, i to by mnie wcale nie zdziwiło. A może niech Centrala się wypowie jak docenia pracowników dobrze pracujących z wieloletnim stażem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwalnia ich - proste. Lepiej zatrudnić nowego, któremu zapłacą mniej niż temu staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest. Kierownik ktory zatrudni sie teraz z automatu ma mniej o ok tysiaka od tych którzy byli zatrudnieni dwa lata temu. Tysiąc zł to kawał kasy, dlaczego dostaje sie mniej niż reszta jeśli pracuje sie równie cieżko??? Swego czasu zastanawialiśmy sie czy nas starszych kierowników nie zaczną zwalniać zatrudniając nowych, którym juz płaca mniej albo czy nie obniża nam pensji. Mnie sie wydaje ze to tylko kwestia czasu. A jak chodzi o byłego kierownika Łomianek to jak ktos zatroskany taki to niech do niego zadzwoni co słychać tak jak to robi wiele z nas a nie pod fałszywa troska specjalnie prowokuje! Wypad z forum z tym chamstwem. Ja akurat serdecznie go pozdrawiam i kibicuje mu z serdecznością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, że jest to kwestia czasu i nie tylko starszych kierowników się pozbędą. Również 1 Zastępca będzie zarabiał teraz mniej niż zarabiają Ci, którzy byli awansowani wcześniej. Szkolenia z mobbingu tylko przypomniały co zaczną stosować na pracownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ponoc 2016 r ma być rokiem pracownika ..... wzieli by się za plotkary rks i oks bo sprzedawcy to biedota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zwykly pracownik w piramidzie firmowej nie liczy sie...zgodnie z zasada nie ten to inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zatrudnią uchodźców,będą im wdzięczni za to że mogą pracować w tej chrześcijańskiej firmie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by zobaczyli wyplate to atmosfera by sie zrobiła hmmmmm wybuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się nad sobą użalać bo to jest żałosne. Nie pasuje wam to wypad! Nikt nie będzie płakał po takich nierobach co tylko potrafi a na forum siedzieć i obrażać uczciwych ludzi z Warszawy zazdroszcząc im pozycji, kompetencji i zarobków. Weźcie się wreszcie do roboty i uważajcie bo w sieci nikt nie jest anonimowy a pozwy do sadu zaczną się teraz składać hurtowo i wielu może się zdziwić jak straci tę znienawidzoną pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest czego zazdrościć! Szczególnie tej POZYCJI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego zazdrościć,słomę wystającą z butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja ? Ktora ? Po bozemu czy na pieska ? A po tym jaka pozycja jest proponowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam ten poziom...... dobrze że mam ten "niższy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie te nie interere kto kogo "puka" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tam????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipopotam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na sklepie zastępca nie dostał podwyżki a zaloga owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×