Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A który toż kierownik jest sprzedawcą , magazynierem i sprzątaczką? Jeśli znasz takiego pracowitego to powiedz gdzie, pojadę popatrzę.On też będzie dumny... Znam kilku, ale nie sprzątają i nie przyjmują dostaw, nie pracują na 2 zmianę, a jeśli zdarzy im się przyjść w niedzielę to obsada jest odpowiednio większa by nie musiał wychodzić na sklep....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ,że nie tylko czasem w kierowniku jest problem ,bo baby w załodze , w tzw. zespole potrafią być wredne i przez to atmosfera jest nie zdrowa , po za tym mam wrażenie ,że nie którzy myślą ,że jak zgodziłaś się pracować za 1000 zł to nie jesteś zbyt inteligentna i trzeba ci w kółko powtarzać na okrągło przypominać i zwracać uwagę na temat podstawowych informacji ,i jak cię mają za taką głupią to później nic się nie zmieni nawet jakbyś zdobyła Nobla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jedno u nas w sklepie są osoby do towaru i do kasy i tak w kółko ,non stop ,,miesiącami ,latami ,jedna zapier_ala przy dostawach ,wciąganiu ,a jedna obija się na kasie ,drepcze kilometry jak nie ma ludzi ,i to jest nudne , dla tej zapieprz_jącej też nudne bo ma już dość odwalania czarnej roboty .Traci się zapał i pojawia się wypalenie zawodowe ,u mnie czasai jak wracam z roboty to juz depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rób
Znam wielu kierowników którzy przyjmują dostawy, pracują w weekendy, na drugie zmiany,robią nadgodziny, przeciągają system itd. Zwłaszcza w sklepach o niskich budżetach. Także uwagi o kierownikach, którzy od święta przyjdą w niedzielę do pracy i siedzą tylko na magazynie są bardzo krzywdzące dla wielu z nich. Widać na szkoleniach, zwłaszcza po tipsach, którzy kierownicy do grupy nierobów się klasyfikują. Pozdrawiam tych pracowitych i pokrzywdzonych takimi uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zastępca i mam 2000zl na rękę. Na moim sklepie kierownik ma dwie niedziele i ja mam dwie żeby bylo sprawiedliwie. Moja przyłożona pracuje z towarem, przyjmuje dostawy, a żeby ze wszystkim się wyrobić przychodzi godzinę przed otwarciem sklepu. Dzień wolny jest dla pracownika dniem sztywnym. Jak trzeba zapierdzielac to to robimy ale nie ma obozu pracy - to jest tylko sklep i wychodzimy z założenia ze każdy błąd da się wyjaśnić, wiec one nie wzrastają do rangi nie wiadomo czego. U mnie sprzedawcy maja 12,70 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w temacie przebudowy..co wchodzi w blok półbuta zabudowanego??shooties 140 i sztylet 140??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracowałam w małej miejscowości , kierowniczka miała 3000 , zastępca 2000 a pracownicy 10,50 brutto , wyśmienicie się ze stawek przytaczając coś o krowach na zapleczu ale tak jest w małym sklepie a kierowniczka też robiła wszystko...nie smiejcie się z nas bo to jeszcze gorsze zachowanie jak u Oks , wy powinniście nas rozumieć one mają nas gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za bajolandia- gdzie kierownik to taki pracuś :-) miałam już paru kierowników ale jakoś się żaden nie garnął do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy przebudowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym tygodniu...przeglądał juz ktoś schemat??ktoś podpowie coś w temacie tego bloku półbuta zabudowanego? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również pracowałam kupę czasu w Deichmannie i powiem Wam, że po zmianie pracy zaczęłam normalnie funkcjonować....Jeśli ta praca Was nie satysfakcjonuje ( niestety ale nie) to szukajcie innej. I nie ma się co oglądać za siebie. 1/4 etatu to nie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,no teraz to będzie 1/2 etatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawienie sobie hasła takiego jak nazwa konta to dosyć naiwny pomysł, ale dla osoby, która się zalogowała mam złą informacje - już zmienione :P Pozdrawiam i życzę szybkiej przebudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/2 etatu nie dla wszystkich oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u was gdzies juz byly zmiany na 1/2? bo u nas cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polbuty zabudowane to schoties i sztyblety, a te slip on macie duzo ? bo u mnie nie wiem czy wyjdzie blok troche kicha ze beda staly z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas cisza, ja pracuje ponad 7 lat na 1/4 etatu i jak kaźdy chciał abym przynajmniej dostać 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dziwi ze te 140 poszły na tył gdzie powinny być przed szpilkami ale się podporzakuje; )pewnie i tak będą przestawiac;)a jeśli chodzi o 1/2 to jeśli budżet na to pozwala po wszystkich przeliczenia ch to umowy będą sukcesywnie zmieniane na 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a baleriny i lordsy 5 th wstawiamy w pierwszych regalach? dziwne to ustawienie chyba.zbliża się lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 th idzie cala razem baletki lordsy i mokasyny dałem na koniec bo idzie wg systemu od najwiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajemy* i ten blok idzie po zabudowanym z tego co widze. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
resistenz, hasło na fejsbuku też zmień i ciesz się że tam nic nie napisałam. Patałachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz resi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniedziałek bedą meile sprostowania dotyczące przebudowy tylko czekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.01.30 resistenz, hasło na fejsbuku też zmień i ciesz się że tam nic nie napisałam. Patałachu! Przyznawać się do popełnienia przestępstwa to naprawdę albo ktoś jest skończonym idiota albo ma jaja ze stali i dobre znajomosci na policji i w prokuraturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polska policja i prokuratura tylko czeka haha. W jakim Wy świecie żyjecie. Polskie organa ścigania sa jak goryle we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ponoć juz o 6 rano wywlekali tego co nagrał nasze panie managerki - to tu nie zadziałają hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez jest wpis mowiacy o tym ze o 6 rano wywlekali nagrywajacego nasze panie managerki .... to co w tym przypadku juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to prawda była hahaha. Kafeteria prawdę Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywlekali, o 6 rano, marzenie ściętego nosa :P Akurat nagrywający ma w d u p i e i nosa i całą reszte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×