Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość No 71
U mnie w sklepie jest super kierownik, młody, pracuje i na kasie i przy towarze, nie wiem ile zarabia bo to jakaś tajemnica:)ja pracuje 2.5 roku a od niedawna jako II zastępca.Praca w tej firmie zależy od kierownictwa i zgranej zalogi- żaden obóz pracy!!!A jeśli komuś warunki nie odpowiadają nikt siłą nie trzyma -chętnych dużo. A tak porównując zarobki to przy stawce dla sprzedawcy przeliczajac na cały etat nie jest źle plus premia to w małej miejscowości masz najniższa krajowa a tu wyjdzie więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanko trafnie to przeliczylas.... gdyby na pelen etat a liczy sie chyba wplyw na konto a nie przelicznik .... ja chetnie popracuje wiecej zeby wiecej zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No 71
Nie wiem po ile macie godz w m-cu,ale u nas jest ok i nikt nie narzeka. Ja tam jestem zadowolona A i jeszcze super bonus na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez można iść do innej pracy na cały etat czyli pracując 168 czy nawet 176 godzin i zarobic 1300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu 100 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No 71
No to u nas przy 100h będzie ok 1100zł już z prowizją- to źle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś korzystał z bezpłatnego urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje smiech.gif Ale dietetyczne jest jezyk.gif Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie i nie spamuj prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do mnie przyjdzie szewczyk dratewka i.wysadzimy złego.smoka.w powietrze i wszystkie problemy znikna... spam lepszy niż lament wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam najserdeczniej jak tylko potrafię Naszą wspaniałą Kierowniczkę i OKS, panią Tereskę która tu była bezpodstawnie szkalowana, to wspaniała osoba, pełna ciepła kultury osobistej, uroku, wdzięku i w ogóle jest naj naj naj! Dzieki pani kierownik mamy wspaniala prace i cudowna atmosfere w pracy, a jeszcze mozemy sie od niej wiele nauczyc chocby wlasnie tej kultury osobistej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej wyślij jej smsa z pozdrowieniami ,zamiast pisać tu na forum ....skoro mają to być szczere pozdrowienia nie muszą o tym wszyscy wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przygotowania do konferencji??? suknie juz wybrane?? garniaki otrzepane z kurzu? pamietajcie o butach zeby wam słoma z nich za bardzo nie wystawała... szcególnie kadra warszawa i okolice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A osoby do zdjęcia niech się ekstra wyszukają bo wszyscy będą ich oglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co też chcesz fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam ludzi w pewnym mieście (i nie tylko )którzy umieją jak im źle tylko przyleźć .A jak komuś źle to Cię mają w .. głęboko Nie warto nikomu pomagać bo to tylko na gorsze tobie wychodzi. Polak jak nie zaszkodził to już pomógł.Przykre. Ale ciekawe..........dalej..pogadajcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze jaka czujnosc. O 6 rano jeszcze wpis o czarnej PUKAJACEJ był a juz go nie ma .... władza czuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pozdrawiam najserdeczniej jak tylko potrafię Naszą wspaniałą Kierowniczkę i OKS, panią Tereskę która tu była bezpodstawnie szkalowana, to wspaniała osoba, pełna ciepła kultury osobistej, uroku, wdzięku i w ogóle jest naj naj naj! Dzieki pani kierownik mamy wspaniala prace i cudowna atmosfere w pracy, a jeszcze mozemy sie od niej wiele nauczyc chocby wlasnie tej kultury osobistej usmiech.gif Czyli wychodzi na to że byłaś chamem bez kultury i obycia skoro od Tereski się kultury uczysz - wiesz w większości kulturę się z domu wynosi .... no ale jak widać narazie nauczyłas sie koncertowo d **** lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultury od Tereski? Hm.... Ahahahhahahhahahhahaahaaaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja pisałam o czarnej pukajacej, ale chyba jakaś paniusia z czarnymi włosami jest przewrażliwiona na swoim punkcie, wszędzie widzi spiski i w każdym wpisie doszukuje sie czegoś o sobie. Śmieszne to troche tak jak te prostackie groźby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jezdem pżewraszliwiona na swojim pónkcie, jeste bardzo ładna, zgrabna i kórtórarna. Otczepcie się o de mnie bo pujdę do sondu rejonowego i prokóratóry okrengowej i waz załatwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy ludzie jak wy nie powinni się w ogóle odzywać.Jak ktoś by popatrzył na te wypowiedzi tutaj na temat koleżanek i kolegów z pracy to żenada (nie mówię wszystkie ale połowa) Oceniać i obczerniać tylko potraficie ! Jak można tak pisać pracując w tej firmie o własnych koleżankach jeszcze po imieniu nazywając. BHGHTRFGRUJHNLKkjjbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty chyba nagran nie slyszalas jak one sie wypowiadaja .... zreszta codzienna ich obserwacja dowodzi ze w pelni na to zasluguja. A to i tak jest delikatnie wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste Panie kafeteria się skończyła......... Zróbcie COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nudno...Piszta CO............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde myślałam że 164 i koniec.A tu proszę można jeszcze COŚ napisać..Kamannn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd. Jeden wielki wstyd za sprawą żałosnej persony, skompromitowanej na lata a udającej niewiniątko. Wymiotować się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, temat - skandal już tak nie pobudza do wylewania pomyj i cisza... :) Ludzka mentalność ... Niestety najżywiej tu, kiedy można komuś obsmarować pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reakcja firmy a wlasciwie jej brak wystarczy za komentarz. Ryba psuje sie od glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×