Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
To chyba byłaś na innej konferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze przy warszaffffce nic nikt nie mówił to jasne bo wszystkie jesteście plotkary i zaraz byście doniosły, reszta to był rechot aż śmiać sie chciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój, co było to było, czas na nowe otwarcie! Zapomnijmy kto kogo pukał i żyjmy dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,rechot az smiac sie chcialo'' czy ktos przetlumaczy na j. polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A blond purchawa znow czerwona od chlania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na miss balu to kogo obstawiacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla najbardziej klopotliwa konferencja odkad pamietam, moze gdyby pewne osoby mialy honor i sie nie pojawily nie byloby takieg kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki honor heloooooooooł ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłopotliwa dla kogo? Dla tych wszystkich umoczonych w "układzie warszawskim"? Pewnie tak. Cała normalna reszta bawiła się świetnie. Po to tam pojechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od kilku lat konferencje są słabe, kiedyś większość bawiła sie do rana, teraz niektórzy juz o 23 poszli do pokoi i tam siedzieli i bawili sie sami, w swoim towarzystwie. Nie trudno sie domyśleć dlaczego, niesmak sie czuło i raka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmak... chyba delikatnie powiedziane, jakiś skandal nam zgotowaliscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszafka to nie pępek świata i na pewno też nie tej firmy. Każdy bawi się jak umie. Ten kto chodził spać o 23 kilka lat temu chodzi i teraz. Pewnie, że na tym forum dla naiwnych dobrze by zabrzmiało, że konferencja się nie udała z powodu afery podsłuchowej. No niestety dla niektórych udała się. Nawet dla tych co poszli spać o 23. Wyspali się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile firma jest na minusie za zeszly rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma to na minusie nie jest co najwyżej nie zarobila tyle ile chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie akcje i jaki towar to taka sprzedaż - jesteśmy daleko w tyle za konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie , firma nigdy nie jest na minusie , ma tylko mniejszy zysk po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym ja chciała co roku zarabiać więcej, to też byłabym na minusie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Z ręka na sercu - jestem tu pierwszy raz, tyle sie mówiło o tym forum na konferencji, ze w końcu postanowiłam sprawdzić, ile w tym prawdy. Żałuje tylko ze nie znalazłam tu tych sławnych nagrań. I niespecjalnie przejmuje sie tez groźbami, ze my, kierownicy mamy tu nie pisać pod groźba jakichś konsekwencji. Żyjemy w wolnym kraju i dopóki nikogo nie obrażam to nikt nie bedzie mi zabraniał swobodnie korzystać z internetu. Moje wnioski są zbliżone do tych, p których słyszałam. Przetoczyła sie wojna warszawska. Z jednej strony popieram ze umieszczanie nagrań jest nie w porządku ale z drugiej tak sobie myśle co ja bym zrobiła, gdyby ktos nazywał mnie alkoholiczka i pijaczka? Czy moje nerwy by to wytrzymały? Nie pochwalam ujawniania nagrań, ale mowi sie, ze kto sieje burze.... to forum to morze goryczy, czasami moze wyolbrzymionej, lecz ludzkiej. Drogie koleżanki i koledzy, nie odgrażanie sie, ze zamknięcie forum, to nie rozwiąże problemu,moze pomoże wam jedynie w samozadowoleniu, ale nic więcej. Zacznijcie zmiany od siebie, robienie z siebie ofiary nie przystoi i jest niehonorowe, trzeba stawić czoła problem a nie udać ze nic sie nie dzieje a jeśli cos sie juz dzieje to trzeba zamknąć forum i problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie ułożoną tą najmniejszą rozmiarówkę po sporcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho centrala dziala po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanko mam czy ktos ze sprzedawców pracujacy jakis czas w naszej firmie dostał pól etatu czy tylko nowozatrudnione osoby będą miały lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na sklepie czekamy dalej. Żadnych informacji, nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak zwykle tylko ploty byly na temat zwiększenia etatów sprzedawcom. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic cisza! Mam nadzieję, źle pomyślą o nas starszych i dobrych pracownikach.I nam zwiększą etat☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby takie zmiany miały wejsc to weszły by od nowego roku. Trzeba pozmieniac ludziom umowy itp itd. Skoro nie ma to nie bedzie. Dalej tyramy za bog zaplac po chrzescijansku. A teraz czekamy na wpis zadowolonego z centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie ostatnie pary powinny być zawsze na połowę ceny ,ta oferta powinna być cały rok w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×