Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A co tam u Alusia? Aluś zaszczekaj przybłędo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś cieszyłam się jak przyjęłam się do pracy w Deichmannie ale teraz to bierze mnie ja wymioty jak tylko przekraczam drzwi sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że ten "Aluś' to ma głęboko w du...pie te prymitywne zaczepki. Tyle razy ktoś go próbuje podgryźć i ani razu nie wyszło, ale dalej próbuje, może weź się za robotę zamiast szukać na forum zaczepek paniusiu OKS z krzywym klukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu odgrzewane kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmijcie to do tych pustych makówek że nikogo to już nie interesuje,było-minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak sadze, dlatego napisalam ten post. Ktos bardzo za nim teskni bo co jakis czas jest taka wrzutka, a to co u niego, a to ze kogos molestowal (za takie oskarzenia firma powinna wywalac pracownikow, bo wiadomo kto to pisze) a to ze tamto. Komus doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wszystkim korzystanie z planetplus przy zakupach online z deichmann dostajemy 7% zwrotu wydanych pieniedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie oskarżenia są mile widziane, bo powodują, że jakaś część pracowników może w te głupoty uwierzyć a to już w smak pani blondynie, która wymyślała bzdury o pijaństwie i innych głupotach wysyłając na forum jednego kierownika mamiąc go wizją awansu w zamian za wyzwiska. Firma z takimi menadżerami jest na samym dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w pełni, że takie oskarżenia to podłość niezależnie od tego w czyja stronę są skierowane. Pisanie o kimś "blondyna" tez nie jest na miejscu. Ja znam i tę "blondynę" i tego "Alusia" i wiem jedno, zarówno ona jak i on mają serdecznie dosyć tego forum i tych głupot. Pozdrawiam ich z całą serdecznością bo wiem że mimo wszystko, mimo tego całego zamieszania, oni mają do siebie dużo szacunku trochę zagłuszonego osobistymi animozjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram powyższy wpis i się z nim w 100 procentach zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam koleżanki mam problem z ustawienien 5 aleji rozumiem ze są trzy bloki ale wychodzi na to ze w bloku 160.... bedzie i zabudowany i obok obcas?dziekuje z góry za podpowiedzi:-*:-*:-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok. Pisząc o problemach z ustawieniem musi to pisać kierownik sklepu, bo przeciez sprzedawca nie organizuje przebudowy a jeśli nawet to ma od tego kierownika, żeby zapytać. Czyli pisze to kierownik, dla mnie to jakieś szaleństwo, ludzie! Czemu kierownik nie zadzwoni do innego kierownika z takim pytaniem, albo do swojego OKS????? tylko wchodzi na forum i zadaje takie pytania? Co jest z ta kadrą zarządzającą w tej firmie, boją się pytac OKS jak co ustawić czy co? Upadek!!!!! wchodzić na forum i pytać gdzie ustawić 5 aleje!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Tobą, że dałaś się nabrać na marny żarcik??? Hahaha))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego sprzedawca ma nie organizować przebudowy? Czytać potrafi i w większości przypadków do głupiutkich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co ,że pyta ,ciężko podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przebudowa? Latwa prawda? U nas kierownik nie organizuje przebudowy tylko wykonawcy czyli my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas połowa zrobiona ,reszta po wekeendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w Deichmannie nie ma kasy zapomogowo -pożyczkowej dla pracowników bez procentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest!!! Tylko jak to w tej firmie nikt o niczym nie wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dostajemy ją co miesiąc -z reguły 10-tego :-,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczep się ty czarna kretynko od tej Karoliny!!!!!!!!!!! sadystko!!!!!! Zrozum wreszcie że to nie ona!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tą Karoliną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby nie wpaść na to, że coś się w sieci pojawiło zaledwie kilkanaście dni po zwolnieniu koleżanki - kierowniczki, z którą rozmawiało się w pracy o wszystkim. Rzeczywiście, lotna ta paniusia menadżerka jak sto pięćdziesiąt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznie tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie popuszczę"! - płakała garbata królewna. No i się teraz miota od prawa do lewa. Robiąc z siebie wieksze pośmiewisko, niż zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanaanielica
Biedny Aluś! Podobno nie może przeżyć że został wywalony na pysk a teraz klepie biedę na bezrobociu i knuje........ jaaakaaaaa szkodaaaa że mu sie niepowiodło :(((( :)))) :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwobezrbotne
Ponoć na bezrobociu siedzi i liczy każdy grosz żeby mieć za co przeżyć :(( ciekawe ile będzie musiał Teresce zapłacić jak przegra sprawę:(((( i z czego? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam go ostatnio w Biedronce, obraz pozalowania godny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Alka to mało poinformowane jesteście debilki. idiotki do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to te ktore braly udzial w konkursie na najlepszy topless .... tak to jest jak sie sposci ze smyczy głupie baby ... a mężowie coraz wieksze rogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×