Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Oddelegowali jakiegoś jednego matołka na zlecenie :Di pisze pisze pisze... Bedzie premia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko jeden wpis, bo nie mam teraz czasu ale ten fragment mnie załamał: "Otóż, przełożeni o chorobie wiedzieli. Okręgowa Kierownik Sprzedaży, której osoba ta powiedziała, że jest chora i przez kilka tygodni będzie miała poważne problemy, skwitowała to takimi słowami: "weź mnie nawet nie denerwuj". Kur....! Jeżeli to prawda to kogo wy zatrudniacie na stanowisku OKS?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co w ogóle chodzi bo ja niczego nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za papka propagandowa, czytać się tych peanów na cześć wspaniałej jedynej słusznej firmy nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam ten blog i wiecie co wam powiem? Mam mieszane uczucia bo z jednej strony wydaje się to nieprawdopodobne a z drugiej pasuje mi to do tego co się dzieje. Szczerze? Ktoś już to pisał ale zaczynam się bać tu pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padło pytanie. Kogo zatrudniają na OKS? Sprzedawców z marek. Warszawa obsadzona sprzedawcami. Czego sie spodziewacie? Kilka procedur niczego nie zalatwi. Myślicie że kto pisze blogi? Kto nagrywa? Kto tu pisze o warszawskim getcie? Dlaczego nie ma nic o innych miastach? Inni Rksi Oks nie zwalniają ludzi? Zwalniają. Czemu tu nie piszą? Bo nie byli gnebieni i wiedza ze wylecieli słusznie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh ah eh Co za głupoty piszecie!,won z fora bo nie jesteście szeregowymi pracownikami,podwyżki,super pensja,etat do wyboru-co za idiotyzmy,pracuje w tej firmie 12 lat i z roku na rok jest coraz gorzej i to pod każdym względem.Nasz poprzedni prezes był za pracownikiem,firma o nas dbała,teraz obecny -doji nas jak tylko można.,zauważcie -kiedyś nie było mobbingu w tej firmie,kierownicy, oks i rks też inaczej odnosili się do pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaje mi się, że to było dzięki prezesowi, lepsza atmosfera i szacunek do ludzi, tego już dawno nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie dlatego wyleciał poprzedni prezes .... a mamy takiego jakiego mamy a 90 % kadry to z jego nadania i bynajmniej nie po umiejętnościach a po urodzie. Zreszta o tym wszyscy wiedza jakie ma kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, tu nie o młodego Deichmanna chodzi. Ten człowiek nie ma o niczym pojęcia. Jego ojciec nie pozwalał na mobbing, mama zawsze bywała na kolacjach baaaa nawet w markach. Ludzie zrobili tu piekło. Polacy. Przyjaciel siedzi w Niemczech. To wciąż wielkie nazwisko. Zdziczenie w polandi nie ma nic wspólnego z firmą. Zdziczenie w warszawie nie ma z tym nic wspólnego. Wstydu warszawo. Kopiuje to na niemiecki. Łącznie z blogiem kogoś kto tak bardzo został doświadczony. Zainteresowanie mediów, zainteresowanie sprawą warszawską. BIEDRA. ONI TEZ DALI RADE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tego bloga i mozecie wierzyc albo nie popłakałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znajdę tego bloga, możecie jakiś adres podrzucić bo piszecie o nim a ja nigdzie nie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu nie chodzi o młodego Deichmanna tu chodzi o prezesa i jego klike, o zespół który powołał na podstawie czego ? Tygodniowych wycieczek sam na sam i wspólnych imprezek w zamkniętym gronie ? Awansów bo ktoś mu wpadł w oko na imprezie firmowej i sie do niego łasił ? Bez wykształcenia bez znajomości języków oprócz średniej polskiego. Pokaż mi inną sieciówke z takimi kryteriami doboru kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adres tego bloga jest na stronie 202 przed tym opłaconymi pochwałami dla firmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa to tak że jak do prezesa przychodziło pismo ze skargą pracowników to prezes dzwonił do RKS i to wyjaśniał, bo sam nie mógł jechać przecież do jakiegoś dalekiego miasteczka i to sprawdzać. RKS mu powiedział że to tylko ściema pracowników i temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten drugi i trzeci wpis mnie zszokowal na tym blogu, ciekawe czego sie jeszcze dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ze wszyscy o tym wiedza a kazdy na gorze udaje ze nic sie nie stalo, jak w pilce NIC SIE NIE STALO POLACY NIC SIE NIE STALO NIC SIE NIE STAAAAALOOOOOO POLACY NIC SIE NIE STAAAALLOOOO spiewaja przy jednym stole prezes z Jarkiem i RKSi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie podwyżek tak samo jak umów na 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jasne zamiast umów i podwyżek , PAKIET , miska ryżu i będzie DWA w jednym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ten blog ktos beknie, radze z dobrego serca go niezwłocznie usunąc ponieważ już są zbierane dowody a ktoś kto to pisze może nawet trafić do więzienia. . . czy warto tracić wolność dla kilku stron bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie jest tajemnicą czyja to twórczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunąć??? Ale po co? Jesli gość będzie miał problemy to do pomocy, obrony jest nas więcej. Człowieku jesli kiedykolwiek ktokolwiek założy Ci sprawę dawaj znac na forum. A swoja droga to facet sam se nieźle poradzil :) w końcu bez mrugnięcia okiem musieli mu zmienic formę wypowiedzenia na porozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedzie wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszycie straszycie a sami najbardziej trzesiecie teraz portkami bo nie wiecie co jeszcze odpali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ Waść,wstydu oszczędź Straszyć -to możecie,ale dzieci a nie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będzie jak pracownicy was zaczną prasą straszyć,jest wiele instytucji które zainteresują się tym co się w tej chrześcijańskiej firmie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie -w Biedronce też się dało porządek zrobić,wystarczyła jedna odważna kobitka :-) i prędzej czy później u nas też do tego dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie udalo, facet nie pracuje a dzieki niemu mamy procedure mobbingowa ktora powstala przeciez ze wzgledu na to co z nim zrobili i firma postanowila sie asekurowac i nie dopuscic do podobnych naduzyc, niech pisze wszystko dalej a wiele osob mu kibicuje oczywiscie poza klika ktorej sie pala tylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystko i wiecie co wam powiem już się nie dziwię że jak RKS do nas przyjeżdża to kierowniczka trzęsie się jeszcze przez dobrą godzinę a jak ma tylko cynk że jest w pobliżu i może do nas zajechać to panikuje jakby miało być trzęsienie ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×