Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Zacznijcie czytać ze zrozumieniem... Nikt nie pisze zle o markach. Mózgi wam sprano ze z podstawa języka macie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Monie to akurat awansowano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później zwolniono :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to się jeszcze okaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo o to walczysz ale nic z tego. Nie skumasz kim jestem aż do rozwiązania sprawy. Pozniej przedstawię sie z imienia nazwiska baaaaa nawet ze stanowiska itp itd. Ale później później :D zapewniam tylko ze mam prawo nazywać się pracownikiem Deichmann bo nigdy przenigdy nikt mnie nie zwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam honor, Monika - to było za porozumieniem stron, ale wyboru nie miałaś, albo porozumienie albo wypowiedzenie umowy, wybralas mniejsze zlo ale wyjścia nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahhahha fajnie fajnie zaraz sie okaże ze grzecznie ja poproszono o rezygnacje z pensji.. Zlituj sie baranie i nie szargaj swojego dzioba jej imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostałam wyrzucona, nie rozwiązano ze mną umowy o prace, nie dano mi żadnego wypowiedzenia za porozumieniem stron :D szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Monia :-( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za róznica kto to jest? Nie widzicie że ktoś jej wyrządził wielką krzywdę? Warszawa, jak zwykle... ludzie, co się dzieje, czy firma sprawdza co się tu wyrabia czy wszyscy mają to w nosie? PRACOWNICY TO LUDZIE na Boga!!!!!!! Niech ta chrześcijańska firma w końcu to zrozumie, JESTEŚMY LUDŹMI i nie zasługujemy na to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie na ile znam Monie to w życiu z nikim pod żadnym rygorem nie wejdzie z zadne uklady. Znając ja na pisemku napisala - Walcie się. A i jeszcze jedno módlcie sie zeby nie weszla w interakcje z blogerem. Namawiam Monia namawiam. Wspolna wasza wiedza jest w stanie wprowadzić dobre zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest, jakby połączyć wiedzę Moniki i Alusia to jestem pewna ze kilka osób polecialoby z wielkim hukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja tak namawiasz to dlaczego sama z nim nie idziesz na układ? Za rady dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niech załatwia swoje sprawy. Wspólnie w jednym miejscu i tak się spotkamy :D jesli firma nie zdecyduje się na reakcje. Własny folwark to macie na swoich podwórkach. Kopać to możecie wlasne dolki. Juz nigdy przenigdy nikogo ci ludzie nie skrzywdzą. Namawiam Monikę i Ala do konstruktywnej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa, Warszawa, Warszawa...... co jest tam u was takiego że tylko o niej się słyszy? Czy ktoś narzekał tu kiedyś na Kraków, Gdańsk, Wrocław? O co chodzi właściwie, czy nikt w centrali się nie zastanawia że coś musi być jednak nie tak czy przyjmujecie panstwo tłumaczenia typu "to tylko zemsta, wszystko jest w porządku"? i co tak ludzie się mszczą od kilku lat tylko na Warszawie a w innych częściach Polski nie zwalnia się pracowników? Polecam do rozważenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to nie jest troche dziwne ze i Al.. i MO... pracowali w jednym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie myślę że to chyba nie tyle wina w kierownikach sama już nie wiem o co chodzi może poprostu chcą zlikwidować sklep który nie przynosi takich zysków jakie zaplanowali ale żeby nie było winy w tej osobie co zaplanował(a) lokalizację tego sklepu to będzie łatwiej zwalić na kierownika że źle prowadził ten sklep i w końcu zamknąć ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynamy mądrze dywagować :D kto polecił ta lokalizację? Nie wymienie nazwiska... Kto tam wsadził ludzi na minę z którymi właściwie nie wiadomo co było zrobić? Nie wymienię nazwiska... Dlaczego wywalono dwóch kierowników z jednego sklepu i kto sie tym zajął ? Nie wymienię nazwiska... Kto wymyślal, szkalował, mobbingował kierownika? Nie wymienię nazwiska? Kto przeszukiwal, kombinowal, kazał sprawdzać segregatory i szukac czegokolwiek... Nazwiska nie wymienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że ktoś kazał komuś szperać w segregatorach żeby coś znaleźć? A za lokalizacją chyba Ewka była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jesteś osobą bardzo zorientowaną. Bardziej niż przeciętny kierownik... Będę wdzięczny, jak skorzystasz z mojego adresu email podanego na blogu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystam. Dziękuję. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze panstwa! Czytalam, to mistrzowskie rozprawienie sie z ta pseudo procedura, w koncu ktis to ookazal czarno na białym b r a w o! Juz sie nie dziwie ze sie go pozbyli, na tle jego inteligencji jego przelozone to sorry za bezposrednosc intelekgualne zera :) musialy sie przy nim czuc bardzo glupie a to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udział w pisaniu procedur miały osoby oskarżane o mobbing. Samozachowawcza forma odciągnięcia od siebie pomówień skłoniła te osoby do napisania tych kilku bzdur które wzięliście za czyn wieeeeelki. Mamy czerwiec, procedura weszla od nowego roku... Tuz po wywaleniu Ala i Moniki. Jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naprawdę przy paniach rks to żadna sztuka i 80 % sprzedawców prezentuje wyższy poziom intelektualny :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nowość, juz jak ją tylko przeczytałam pierwszy raz wiedziałam że to pic na wodę fotomontaż, chyba nikt się nie nabrał na te bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisaliśmy procedurę i szybko o niej każdy zapomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie sprzedawca dostaje z premią ponad 16 zł za godzinę, w innych miastach sprzedawca zarabia dużo mniej i ja mam pytanie czy my, ludzie z Całej Polski jesteśmy gorszymi pracownikami i czy pracujemy gorzej że nam się płaci dużo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to jest brutto czy nie ale to nieważne zarobki są w niektórych miastach większe bo i zycie w tych miastach jest duzo drozsze np ta sama firma budująca takie same mieszkania ma w Warszawiie dwukrotnie wyższe ceny niż w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następne porównanie czynsz warszawa okolo 60 metrów okolo 1000 białystok takie same mieszkanie w centrum czynsz około 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? 1000 czynszu do spółdzielni? Ktoś sobie jaja robi? Mieszkam w Warszawie, czynsz do spółdzielni wynosi 520 zł. Mniej propagandy a więcej prawdy bo chyba ktoś tu pisze tylko po to żeby ścieme rzucać. Jestem za tym żeby we wszystkich miastach pracownicy zarabiali tylko co w Warszawie, jedzenie w Tesco, Lidlu czy w Biedronce kosztuje tyle samo w każdym mieście, czynsze sa w Warszawie większe ale nie 1000 zł co za bzdura! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×