Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Hak się znajdzie na każdego i nawet na ciebie, to ci gwarantuje a ten blog jest raczej opisywaniem jak go traktowała np Ewka i co uważasz ze powinno sę tak traktować pracowników a jakby toba ktos pomiatal i sie na ciebie wydzieral? ja mu kibicuje bo to chamstwo trzeba raz na zawsze zakonczyc to nie jest przeciez jedna osoba takich ludzi sa setki ktorzy odeszli i ktorzy jeszcze pracuja. Kazdego mozna zaszczuc i zmusic do odejscia albo samemu zwolnic szukajac hakow przeszukujac biurko i sluchajac donosicielow, jak kktos kogos chce wykonczyc to wykonczy chocby pomowieniami i bledami ktore popelnia kazdy pracownik, zauwaz ze Aleko kiedys pisal tak jak ty a jak zaczal pracowac jako kierownik to zmienil zdanie moze tez zmienisz zdanie jak ktos toba bedzie pomiatal w pracy, ale gdzie wtedy bedziesz szukac ratunku? bedziesz plakac ze nikt ci nie chce pomoc ? sory za literowki ale trzesie w tramwaju hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie klóćcie się,każdy ma jakieś doświadczenia,jedna osoba miłe a druga nie,szanujmy się. To prawda że hak się na każdego znajdzie,nawet najlepszego pracownika można doprowadzić do rozstroju takiego że zacznie popełniać błędy w stresie,poczytajcie sobie o tym jak się zachowują zastraszane osoby i jak dzia la to na ich psychikę,nie kłóćcie się jednak,szacunek nam się należy wzajemnie zwłaszcza. Blog ok, jak napisał ktoś wcześniej tylko ciekawe co z niego wyniknie a ja już widzę różnicę w wizytach pani Ewy i cieszę się że to idzie ku lepszemu, pozdrawiam wszystkich bardzo mocno i nie gryźcie się,szkoda życia na nerwy:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przecież on napisał że większość z nas kierowników to porządni ludzie i tylko margines psuje ten wizerunek, to co się czepiasz? Ja mam fajnego OKS`a, bardzo porządny i ludzki człowiek tak jak RKS który nas szanuje a i ze sprzedawcami z szacunkiem porozmawia bez wywyższania się. Wiem jak bywa w innych sklepach i regionie, jak rozmawiam z kierownikami i się skarżą na swoich szefów i ja im mówię że u nas jest zdrowa atmosfera to aż zazdroszczą. Ja odczułam upodlenie na asystenturze w Białymstoku wiele wiele lat temu i jakbym miała np tam pracować to bym się zwolniła i to samo w Warszawie jakbym miała pracować to bym pracy szukała, przecież niektóre dziewczyny na samo wspomnienie np. złotych aż się trzęsą, niestety asystentura była dla mnie ciężka i stąd wiem że można źle traktować ludzi i być dla nich bardzo podłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle, moze mi ktos to wyjasni z tych chwalacych firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tylko kierownicy się wypowiadają, A kto im ze sprzedawców podskoczy? Każdy chce mieć godziny więc jest super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Świadków na ten fakt mamy kilku...Eh ze też tak Cię jęzor świerzbił i gadałaś każdemu na prawo i lewo za co i dlaczego ja załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje się że pod kimś się za chwilę zawali grunt, który był budowany na kłamstwach. Mam pytanie do "kłamczuchy" , potrafisz jeszcze spojrzeć w lustro nie plując w nie odruchowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze się kontrolować, a kłamczuchą będziesz ty, juz niedługo jak ci udowodnimy to cale zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog to puszka Pandory, czy na serio - serio każdy myślał że wszystko zostanie w rodzinie? czytałam go i osobiście bym podała ich do sądu, w życiu bym nie odpuściła tych zniewag, to coście robiły jest wstrętne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kur.....dee blade! Tego nie pzreczytalam, szok! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! w jakim my kraju żyjemy!!!! ten ostatni wpis na blogu to jakaś porażka jest, co to za obyczaje wogule????????!!!!!!!??????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wszystkich bohaterów bloga i nie rozumie już niczego. Opisywane panie może popełniły jakieś błędy ale czy to powód żeby im robić pod górkę, kto z nas błędów nie popełnia proszę państwa? To musi mieć podłoże osobiste i firma nie powinna się do tego wtrącać ci ludzie powinni sami to rozwiązać polubownie, nie wiem czy którąś z dziewczyn kontaktowała się z blogerem i próbowała z nim porozmawiać? nie wierzę żeby się nie dało zakończyć tej awantury cywilizowanie i z kulturą, wszyscy popełnili będy trzeba się do nich otwarcie przyznać uderzyć w pierś i to skończyć, gdybym ja miała decydować to bym osobiście kazała usiąść do stołu i się dogadać bez blogów sądów ciągania świadków po sadach i wywlekania kompromitacji, nikt nie chce uciszyć tej sytuacji? rozumiem po części blogera jakbym ja straciła zdrowie nie wiem jak bym się zachowała rozumiem też jednak dziewczyny które z pewnych powodów nie chciały z nim pracować i nie akceptuje formy rozstania ale to był błąd i każdy popełnia błędy, wyciągnijcie moi kochani wnioski usiądźcie przy jednym stole i porozmawiajcie gdyż bez tego jeszcze miesiącami będziemy świadkami gorszących opowieść i rozumiem podkreślam to jeszcze raz rozumiem blogera ale może faktycznie powinien o tym zapomnieć i wybaczyć, zachęcam wszystkich do refleksji zasiądźcie przy jednym stole i rozwiążcie kłopot jak cywilizowani ludzie czy to takie trudne? Pokażcie wszystkim że jesteście odpowiedzialni za siebie i za nas i ze z kazdego impasu można wyjść przez porozumienie, zachęcam do tego z całej swojej mocy i mocno liczę na refleksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyfikacja odpadów W celu uporządkowania gospodarki zasobami i ochrony środowiska niezbędna jest klasyfikacja odzwierciedlająca genezę odpadów, ich właściwości, ekologiczną szkodliwość, użyteczność i masowość ich wytwarzania. Podstawą każdej klasyfikacji są odpowiednio dobrane kryteria o charakterze fizykochemicznym, biologicznym, technologicznym, ekonomicznym np.: źródło pochodzenia – sfera powstawania, kryterium surowcowe, stan skupienia, skład chemiczny, toksyczność, stopień zagrożenia dla środowiska, stopień przydatności (branżowej) do dalszego wykorzystania. Odpady klasyfikuje się w zależności od źródeł powstawania, stopnia uciążliwości bądź stwarzania zagrożeń dla życia lub zdrowia ludzi oraz dla środowiska. W problematyce dotyczącej ochrony środowiska rozpatruje się i klasyfikuje odpady, jako substancje pochodzące z produkcji lub konsumpcji, które zanieczyszczają środowisko. Przy klasyfikacji odpadów w oparciu o kryterium toksyczności i zagrożenia dla środowiska przyjmuje się, że o ich szkodliwości decyduje: składnik najniebezpieczniejszy, który jednocześnie determinuje przynależność odpadów do odpowiedniej kategorii szkodliwości i określa technologię jego utylizacji, toksyczność i szkodliwość odpadu dla organizmów żywych, właściwości rakotwórcze substancji odpadowych, zagrożenie dla wód powierzchniowych i gleby na podstawie wielkości dopuszczalnych zanieczyszczeń śródlądowych wód powierzchniowych I klasy czystości, zanieczyszczenie atmosfery przez odpady pylące, wydzielające pary lub gazy szkodliwe i o nieprzyjemnym zapachu, łatwość zapłonu. Podział odpadów według stopnia szczególnego zagrożenia dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś LUBIE TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech te dziewuchy by nie popracowały, tam za samo czytanie czyjegoś wypowiedzenia przy innych pracownikach by je wywalili z pracy to samo za jezdzenie po sklepach i obgadywanie innych kierownikow ale w Polsce jak u siebie na podworku wszystkie chwyty dozwolone, chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu. Absolutnie••••• to nie jest rodzinny piknik i kłótnia zeby siadać przy jednym stole. To jest MOBBING. Od takich spraw jest sąd. A swoja droga to dziwne ze jeszcze sprawy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo juz bym tam byla zeznać co wiem :) inni też. To będzie HIT na cala Polskę :D jak w biedrze z mediami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on sie kur.a zesra kur.a zesra, bedzie sie tak bał... Metody metody metody na zastraszenie To tez zgłosisz do usunięcia jak moj wieczorny post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak nie taki strachliwy jezeli zdecydował się opowiedzieć o wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z innej beczki - napisałam do Jarka z prosbą o pomoc i wiecie co? nawet mi nieodpisal........... brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekamy zobaczymy i sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta - pomoże ci, chyba się zwolnić a informowanie innych pracownikow co jest z wypowiedzeniu zanim pozna je zwalniany to kwalifikuje sie do wywalenia na bruk chyba ze firma takie wewnetrzne zapisy ma dla oks ze zanim sie kogos zwolni trzeba najpierw innych o tym poinfomowac dno dno i jeszcze raz dno, to sa antystandardy i antyprzyzwoitosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek .... najlepszy kolega pań rks ehhhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj!!! Kolega kolegą ale chyba każdy ma jakas przyzwoitość. Tam w centali pamiętają chyba za co wyrzucono panią P. Kto donosił ze mobbing itp, kto pisał donosy? Kochani, zajrzyjcie w podpisy, przypomnijcie sobie dokladnie kto ja oskarżał bo sytuacja się jakby odwróciła. Czy ktos jeszcze pamięta zapłakaną łkającą asystentkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim była lkajaca i zapłakana asystentka? Chyba zza krótko pracuje a co do Jarka się zgadzam, pilnuje swojej D... a nas ma w niej bardzo gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym chciała napisać po imieniu nie musiałbyś pytać :) centrala pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placzacych asystentek było od groma, wystarczylo je wysłać do tarasów, białego albo do poznania, traumę pamiętają do dzisiejszego dnia, żadne rewelacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×