Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A o co chodzi, co mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie trzeba sypac tu wystarczy bloga przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepialstwo , jak ktos idzie kluka zoperowac to od razu wielkie halo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym wpisem na tym blogu nabieram większego obrzydzenia do niektórych ludzi,dlugo jeszcze firma będzie udawać że nic się nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie komentarze na blogu do ostatniego wpisu.zenada roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiemuś dresowi chyba ostro pod tyłkiem się podpaliło hahahahaa .... no nic takie mamy kadry .... chrześcijaństwo wyziera z każdej strony ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią zwolnić, Pana przeprosić i byłoby po temacie. P.S. Nie znam żadnej z osób w tym sporze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie znajac nikogo możesz komuś wierzyć.....co na podstawie jakiegoś wpisu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej uderzył w samo sedno, o tym samym myślałam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja też miałam wątpliwości do czasu gdy okazało się że plotki o tym że jemu nic nigdy nie było i jest zdrowy a zwolnienia wystawiał znajomy lekarz są wyssane przez nie z palca, przecież o tym cała warszawa trąbiła a na TAŚMACH PRAWDY słychać jak jedna z nich sama o tym mówi! To RKS tą plotkę rozsiała! o innych kłamstwach nie chce mi się pisać ale wiem już po czyjej jestem stronie i możecie na mnie jazgotać to każdy kto zna jedną z tych pań wie że często posługiwała się kłamstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co on to pisze nie mógł napisać do centrali to by to przecież wyjaśnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta! Jasne! Tak jak teraz to wyjaśniają! xD klika zawsze się bedzie bronić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi ze wsiową że do zwlnienia czy co? bo nie zrozumiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nic, nie drąż, bloga czytaj hihihi xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam ostatni artykul na blogi i dziwie sie bardzo ze Deichmann na to wszystko pozwala widocznie najwazniejsza jest kasa kasa kasa a ludzie to bydlo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie????!!! my jestesmy potrzebni do odwalania brudnej roboty myślisz, że Deichmanna obchodzisz??? tu masz przyład kierownika którego zgnoili a pomyśl co mają niektórzy szarzy pracownicy, oni są tak zastraszeni że się do pracy boją chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia jedna rzecz jeżeli on jest pewien swojej racji to dlaczego nie wygrał w sądzie ....wrzucił wypis ze szpitala który coś tam mówi ale napewno nie to że był operowany ...życie każdy z nas może zachorować.... wyższe OB ....przy takim wyniku to może być zwykła infekcja np przebyte przeziębieni czy nieprawidłowy stan uzębienia... powyżej 100 to może oznaczać nowotwór może jakiś psychiatra temu panu pomoże ...niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pozew jeszcze nie jest złożony jak myślę - zresztą z lektury bloga i wpisów tutaj jasno wynika że zbiera ekipę świadków. Bez tego miałby raczej marne szanse na ugranie czegokolwiek. A skoro tak się znasz na wynikach - może powinnaś zmienić zawód ? Zielarka lub odczyniaczka złych uroków od zębów ..... zastanów sie .... niszowe zawody sa lepiej płatne niz przeciąganie kartonów w tym obozie pracy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież on złożył rok temu jeden pozew i Deichmann z nim na ugodę poszedł, przecież nie tylko on o tym pisze ale sama Ewka mówiła, teraz widocznie chce złożyć drugi pozew o utrate zdrowia i przedmowca ma racje że zbiera świadków a jak się tak dobrze znasz na chorobach to faktycznie może czas zmienić zawód bo się w Deichmanie marnujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kto pomoze tym panim jak myslisz? staly element nagonki z ofiary zrobic wariata a z jego oprawcow bohaterow ale nikt glupi nie jest, to juz nie przejdzie moze kiedys bysmy wierzyli w klamstwa warszafki ale nie teraz i bardzo dobrze ze facet wszystko opisal poniewaz jak na dloni mamy metody dzialania sitwy i jest pokazane ze mozna zniszczyc i zgnoic kazdego i wystarczy byc oks i rks............... a pozew w sadzie zlozyl czytac nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić z kogoś wariata a później mówić że był chory psychicznie dlatego blog założył dobre dobre ale tym razem nie przejdzie drogie koleżanki z Warszawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe dla warszawki jak ktoś się postawi pani RKS to zaraz chory psychicznie co za żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat się zmienia a metody wciąż te same :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że warszawscy kierownicy znają się nawet na medycynie może niech Deichman nie płaci za pakiety zdrowotne tylko wysyła pracowników do Warszawy i tam ich kierownicy zdiagnozują xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem ani kierownikiem ,nie jestem też z warszawy ale jakąś podstawowa wiedzę mam ,pobyt na oddziale chirurgicznym nie musi oznaczać przeprowadzonej operacji a OB to w miarę podstawowa wiedza ,jestem raczej osobą myślącą która nie we wszystko uwierzy co przeczyta,niektórym przydałoby się trochę zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam więcej samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków z dokumentów zamiast klepania na oślep tego co usłyszałaś od Tereski albo Ewki bo jak widać obie potrafią wciskać niezłą malizne ludziom, nie wierze im i nigdy nie uwiere za długo w tej firmie pracuje ale za to wierze w dokumenty które widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam! Zamiast bronić na oślep koleżanek nie lepiej się zastanowić nad tym jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie znam obu pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu też bym się wypierała tych znajomości xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuniu :( przecież w każdym sklepie zdarza się że sprzedawca jak etykieta nieczytelna albo jej nie ma spisuje ręcznie kody tak każdy robi i przez to zwolnili kierownika????!!!!????? dno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×