Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Teraz szurniętych się namnożyło. Niestety nie znaja innych metod jak te ktore stosowała ta jedna szurnięta. A najśmieszniejsze jest to że doniosły na nią i ją usunęły a teraz jest tak x 4 a firmie to odpowiada. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz szurnietych jest więcej bo firma udaje że nie wie o mobbingu, jak się ktoś w końcu powiesi to się może dopiero obudzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już niedługo składam wymówienie i znikam z tego bagna, moja noga nigdy w Deichmanie nie stanie! dziękuję za zrujnowanie mojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co teraz? Jak my sobie bez ciebie poradzimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim blogu wspominacie? . Dajcie namiar. Od paru lat nie uczestnicze w tym cyrku, ale chetnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj od samego dolu, najciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas się za coś takiego awansuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mnie coś takiego spotkało albo kogoś z mojej rodziny poruszyłabym niebo i ziemie, poszłabym do każdej gazety i każdej telewizji i zrobiłabym porządek tak jak kiedyś jedna kierowniczka w Biedronce. Człowieku nad czym ty się zastanawiasz przecież jak się za nich wezmą to ludziom się rozwiążą języki i zobaczysz co się wtedy będzie działo i nie licz na jakieś refleksje władz tej firmy! Działaj , idź do gazet i telewizji nagłośnij to a zobaczysz że pomożesz nie tylko sobie bo takich ludzi jak się słyszy czasami jest więcej tylko cicho siedzą żeby pracy nie stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich was powoli się powinni pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wam podobają promocje nasze? śmiech na salo co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre osoby kierujące sklepem nawet nie potrafią wynieść śmieci bo to nie wypada ..... ;-) ale oni też ciężko pracują .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla ciebie wyniesienie śmieci jest tak ciężką pracą,że potrzeba ci do tego kierownika? Prezesa poproś o pomoc jak przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to nie ujma dla kierownika wynieść śmieci czy pomoc posprzątać podłogę na koniec dnia, ale cóż większość "ma od tego ludzi". Zarabiacie 4-5 razy więcej od zwykłego sprzedawcy a robicie nie wiele więcej . Życzę aby autorowi bloga udało się coś zmienić w firmie , może coś sie zmieni w tamtym okręgu. Tacy ludzie nie powinni zajmować takich stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że w naszej firmie jest pełno takich kierowniczków co im korona spadnie jak zamiotą śmieci lub umyją podłogę. Ale oni uważają że jest inaczej przecież tak ciężko pracują!!!!!!Zarabiają tyle kasy to niech robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często zastanawiam się skąd w ludziach tyle jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj [22:08 Dzięki tym ludziom masz co do garnka włożyć nie masz pojęcia jak oni pracują i co musza znosić a myslisz że kontakt z kierownikami to taka lekka prca, uzeranie sie z nimi wysłuchiwanie narzekań i ciągły stres tym co zastaną w slepie, chciałabyś być OKSEM to więcej ambicji i za robotę się weź zamiast recenzować a kim ty jesteś żeby oceniać OKSow i RKSow z innego regionu i okregu, masz prace to sie ciesz a blogera jeszcze po d***e wycaluj jak ci tak pasuje trzeba bylo zakasac rekawy i sie wziac do roboty zamiast teraz zazdroscic innym stanowiska na ktore tyle lat ciezko pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroscnicy j****i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot i kulture pokazal wyżej jakis kierownik :-)wspolczuje ,ze to sprzedawcy musza sie "uzerac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 15 tysiaków RKSa i premie roczną też bym chętnie pomęczyła się w klimatyzowanym wygodnym autku, pospała w dobrych hotelach i dostała jeszcze za to diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohhhh po kulturze widać że się rodzina gargamela odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy by się pomęczył. Ale np. mnie bozia pokarała rozumem i wykształceniem a nie "urodą" ehhhhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie .że badania okresowe powinny być wykonywane w ramach godzin pracy a nie w dniu wolnym jak każe firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia kierownika, jak jest tępy to wam każe w dni wolne robić mój myśli i nas nie wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak jest naprawdę z tymi badaniami, ja musze robić je w mój wolny dzień , więc praktycznie pół dnia u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 10:42 Nikomu niczego nie zazdroszczę bo nie jestem taka osoba. Jeśli chodzi o oks i Rks to nie wszyscy ludzie zachowują się wporzadku na tych stanowiskach i o nich właśnie mówię o tej garstce . Ale widzę że jesteś jednym z nich skoro plujesz jadem na prawo i lewo. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i żaden kierownik nie odpowie mi jak jest z tymi badaniami? Czy robi się je w ciągu pracy czy w dzień wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jest z urlopem na żądanie . u nas w firmie też się należy - ustawowo tak jak badania w ramach godzin pracy, tylko nie ma się kto odezwać. Szkoda słów tak nas czarują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to oznacza że celowo jestem pozbawiana mojego prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×