Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Do gosc 18/05 napisz ,gdzie jest 15,- bo dziwne u nas tego nie widac.!!!!Nie uogolniaj reszta kraju nie ma stawek W-wy. A tak z drugiej strony ciekawe kiedy Centrala w Niemczech zorientuje sie ,ze dzialania w Polsce sa skazane na masz minus ?Ciagle ciecia oszczednosci,brak pracownikow na sklepach,kolor czarny dominujacy ,powtarzajace sie wzory ,twarz kolekcji ,ktora nie sciaga klientow,odchodzenie od marek poszukiwanych przez klientow np Elefant szkoda dalej pisac . ..to nie sa zadania sprzedawcow !!!!!Zgadnijcie Kogo ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zł to nie średnia tylko najniższa stawka w deichmann ...bierzesz i nie wiesz ile ...narzekać tylko umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że 15 zł/h jak mało godzin,nie zrabiamy nawet najniższej krajowej,a wymagania wobec nas mają jakbyśmy pracowali za 30 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda .Jesśli kierownik kogoś lubi to daje godziny ulubieńcom.Reszta może się oblizać.Między 4 pracowników zatrudnionych na 1/4 etatu są tak nie równo podzielone godziny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownicy też są rózni ...nie można idealizowac wszystkich sprzedawcow ..jedni przychodza i pracuja bardzo dobrze a sa tez tacy co tylko patrza aby przełazic te pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różni ,ale nie może być aż takiej różnicy że jeden ma 50godz. a drugi 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracamy do zasady kija i marchewki.Jak w szkole grzeczny to masz godziny,niegrzeczny nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIEDY WYPŁATA BO MOJA JUZ SIE SKONCZYŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj trochę i dostaniesz kartę podarunkową od firmy na święta. Formularze do wypełnienia są żenujące- kwota brutto??? Kto ma to wyliczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto opracował te formularze?zarobki męża czy żony?! Paski pozaklejane przychodza nikt nie ma prawa widziec zarobkow a my polozymy teraz kierownikom na biurko do publicznej wiadomości swoje i małżonków,niech ktoś sie puknie w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z art. 111 Kodeksu Pracy, pracodawca jest obowiązany szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. Wynagrodzenie za pracę traktowane jest także jako jedno z dóbr osobistych, dlatego powinno być chronione prawnie. Oznacza to, iż pracodawca musi stworzyć taki system organizacyjny, który umożliwi zachowanie w poufności informacji na temat indywidualnego wynagrodzenia każdego pracownika. System dokumentacyjny przedsiębiorstwa, związany z kwestią wynagrodzeń, nie powinien być dostępny dla pracowników, którzy nie posiadają uprawnień do jego przeglądania. Osoby odpowiedzialne za fizyczne dokonywanie naliczenia i wypłat wynagrodzeń powinny zachować tajemnicę służbową i nie rozpowszechniać dalej tych informacji. POUFNOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dotyczy naszych zarobków a nie naszych współmałżonków-od ich zarobków wara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to bycie grzecznym to oznacza siedzieć cicho jak mysz pod miotłom jak chodzi o dochodzenie naszych praw a odzywanie się tylko wtedy jak masz coś do powiedzenia interesującego na kolegów z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się że ludzie się odwracają od Deichmanna, bo Deichmann odwrócił się już dawno temu od ludzi, od pracowników. A będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! Nie wiem gdzie wy pracujecie, ze Wam tak źle. Co za zazdrosne osoby piszą tak o p. Asi. Przecież przeszła wszystkie etapy pracy od stażysty do Rks. Pracowała z ludźmi na sklepie fizycznie. Nigdy żaden sprzedawca nie się nie skarżył na złe traktowanie z Jej strony. Zna tę robotę i ma ją w małym palcu.Mówi bardzo dobrze po angielsku.A że ma słabostki bo lubi się stroić? Kto ich nie ma ? Niech pierwszy rzuci kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie firma Deichmann odwrocila sie od pracownikow TYLKO osoby ,ktore zapomnialy ,ze zarzadzaja majatkiem rodziny Deichmann w Polsce.Osoby te mialy i maja ogromny majatek ,ktory topnieje. Za te dzialania nie mozna obarczyc szeregowych pracownikow.Mozna na nich oszczedzac do granic niemozliwosci tak jak napisalam niemozliwosci.A z drugiej strony ogromne marnotrawstwo na niebotyczne pensje ,premie,wyjazdy sluzbowe czy konferencje ,ktore nie wnosza nic nowego.Ktos moze pisac,ze pracoqnicy sa leniwi,nie chca pracowac sa zdemoralizowani chca coraz wiecej pieniedzy za prace.Zwykli pracownicy widza co robia ich zarzadzajacy.Ryba psuje sie od glowy jak ktos trafnie to ujal.Nie mozna caly czas przekonywac pracownikow ,ze z nowym rokiem bedzie lepiej !Nie bedzie jesli firma jest kolejny rok na minusie !Oprocz tego firma ma coraz gorsze notowania u klientow za znikoma ilosc pracownikow na sklepie,brak ciekawych modeli ...Ale tego nie da sie zrzucic na pracownikow !Od tego jest Prezes ,Zarzad ,mowiac krotko zgubiliscie sie!!!!Zapomnieliscie o tym ,ze macie zarabiac pieniadze dla Rodziny Deichmann i macie dac zarobic pracownikowi firmy tak by z checia przychodzil do firmy.Kazdy podrecznik ekonomii o tym pisze.Gdzie wasza wiedza z zakresu prowadzenia firmy,motywowania pracownikow,plany krotkofalowe dlugofalowe dla firmy ?Gdzie RKSi ,OKSi ,ktorzy mysla o podwladnych za ktorych sa odpowiedzialni ?Ciekawe co bedzie jak sprawdzi funkcjonowanie firmy Deichmann wlasciciel?Wtedy moze byc nieciekawie !!!Z swietnie prosperujacej firmy ,majacej swietnie wyszkolonych sprzedawcow zostalo tylko "kiedys dawno temu .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lustracja zarobków meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona po 40 tce
Nikt nie msci sie na pani Asi.Niestety tak prezentowala sie .Co do pracy jej moze warto by porozmawiac nie tylko z kierownikami ,ale z nielicznymi pracownikami ktorzy jescze pracuja.Co do tego jak mam tak zle w firmie (w domysle zwolnijcie sie )to ostatni trend to rezygnuja z pracy pracownicy na okresie probnym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może formularze powinnyśmy oddawać w zaklejonych kopertach kierownik nie musi wiedzieć ile zarabia mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona po 40 tce
Nikt nie msci sie na pani Asi.Niestety tak prezentowala sie .Co do pracy jej moze warto by porozmawiac nie tylko z kierownikami ,ale z nielicznymi pracownikami ktorzy jescze pracuja.Co do tego jak mam tak zle w firmie (w domysle zwolnijcie sie )to ostatni trend to rezygnuja z pracy pracownicy na okresie probnym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może formularze powinnyśmy oddawać w zaklejonych kopertach kierownik nie musi wiedzieć ile zarabia mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarantuje, że prędzej czy pozniej Deichmann zainteresuje się tym, co się e Polsce dzieje. Ewa, Ty wiesz ze ja nie żartuje. Panie Wojtku, Pan tez niż chyba wie, ze nie macie do czynienia z idiotą, ale z kimś kto ma każdy krok przemyślany i dąży do celu, tak jak dążył do otrzymania interesujących go informacji. Obiecuję, że świat dowie sie o każdej podłości a winni zaniechań zostaną ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawać zarobki męża ..średnia z 6 mcy, 500 plus, za wynajem , itd. Czy to kpina czy żart, czy to Urząd Skarbowy? Dla tych paru groszy , przy naszych zarobkach, chcą jeszcze na nas zaoszczędzić , bo przecież o to tu chodzi .... to już robi się i strasznie i śmiesznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie wypełniam, rezygnuję z dobrodziejskiej karty a zarobków mojego męża nikt nie będzie analizował. Dla 200 zł robić taki cyrk jakby brało się pożyczkę na 25 lat. I do tego jeszcze straszenie odpowiedzialnością karną??? Ludzie kochani obejdę się bez tej pożal się boże zapomogi. A wynagrodzenie brutto z ostatnich 6-miesięcy to każdy powinien mieć wyliczone przez dział księgowości żeby czasami firmy nie okłamać i nie dostać kary. Żenada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezygnacja...i o to właśnie chodzi , znowu się na nas zaoszczędzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam aplikować do was ale po tym co wyczytałam na forum to ja podziękuję, wolę iść do Biedronki tam przynajmniej zarobię więcej, cięzej będę pracowała ale nikt mną nie będzie pomiatał a DEICHMANN będę omijała szerokim łukiem, po tym jak traktujecie pracowników to ja u was sznurówek nawet nie kupie! Trzymajcie się dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poz VI regulaminu zakładowego ZFŚS... czego to dotyczy bo podpisując chce wiedzie o co chodzi? ,,Niniejszym wnoszę o przyznanie pomocy w celu pokrycia zwiększonych wydatków związanych z obchodami święta Bożego Narodzenia... upokarza mnie to. Czy pracując tyle lat nie mogę zwyczajnie dostać na swieta bonus, nagrodę , czy jak to zwał? Czy kierownicy którzy otrzymują 13 pensje czy swiateczna nagrodę tez wypełniają taki wniosek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiam nad rezygnacją z karty. Ale może dołączę kopie rachunków(za bilet miesięczny, gaz, prąd, wynajem), z ostatnich 6-mcy z wyliczeniem mojej pensji?? Ciekawe czy się będą słupki zgadzać. A może zdążę się rozwieść do tego czasu i nie będę miała męża ani jego zarobków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×