Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Aśka to typowy przykład prostej dziewuchy z zapadłej wioski, pokazujacej swoja wyższość poprzez ciuszki, kosmetyki i lans. Gdy awansowała na oks a potem rks ni w ząb nie znała angielskiego czy niemieckiego a przebiła inne kandydatki które np niemiecki miały w malym palcu i wcześniej nią zarządzały. Zagrała magia tygodniowego wyjazdu z Johanesem i jego ocena jej na tym wyjeździe. Mnie ciekawi jak się dogadywali ? Tak sie drogie koleżanki awansuje w tej firmie. Więc karnety na solarium wykupić i dobrze wyglądać gdy prezes wizytuje. A to ze za chwile bedzie "słodkim" ciężarem to jest powszechnie wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZCZĘDZANIE DO GRANIC NIEMOZLIWOSCI ktoś napisał to prawda! A może to nazwać jeszcze bardziej prawdziwie TO WYZYSK ! Teraz pracownicy Deichmann będą pisać prośby o za pomogę na swieta. Zarobki męża, 500 plus, rozliczać dzieci , jakim prawem. Rozliczajcie sobie tylko i wyłącznie to co zarabiam w firmie. LUDZIE TO CHODZI O TO ŻEBY ODEBRAĆ NAM TE KILKA GROSZY NA ŚWIĘTA ! ODEBRANO NAM JUŻ WSZYSTKO !!! TO KPINA Z NAS I NASZE CIĘŻKIEJ PRACY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma schodzi na psy niektorzy rks i oks potrafia tylko niszczyc ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak awansowała Ewa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba upublicznić ,bo to już szczyt wszystkiego ,w innych zakładach dają takie premie ,że głowa boli a tu o parę złotych prześwietlać się, dajmy to do TV albo gdzieś głośniej bo to jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niektórzy kierownicy też posiadają te zdolność niszczenia ludzi. Szkoda bo praca jest naprawde fajna i przyjemna przynajmniej dla tych co lubią cos robić. Mam nadzieję że Aleko coś wywalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wywalczył przeciez,mamy procedure antymobingowa to przeciez dzieki niemu tak jak wycofanie sie z aneksow kierownikow to tez dzieki niemu sie wycofali przeciez z tego,najlepiej zglaszac na bloga jemu wszystko bo firma widac ze sie boi rozglosu i jak cos napisze to szybko sie wycofuja z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby P.Joanna mowi dobrze po angielsku i taka pracowita jest???Angielski mizerny tak ze jak ja sie slucha to wstyd,a uczyla sie za sluzbowe pieniadze,a z tej pracowistosci to chyba wyniki widać!A przedewszystkim nie widzi czlowieka...mozna by pisac****isac,ale po co jak wszyscy w tej firmie tacy sami na tych stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorganizujmy czarny protest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wynosi ten bon swiateczny bo nie wiem czy wgl warto wypelniac formularz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może formularze powinnyśmy oddawać w zaklejonych kopertach kierownik nie musi wiedzieć ile zarabia mój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wyslac sodo centrali w kopertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
Tak wgl moje drogie koleżanki zastanawiam się jakim prawem firma żąda zarobków męża oraz wydaje mi się że, nie zgodne jest z Polskim prawem to że mamy podawać 500+ w tych formularzach. Z tego co wiem nasz rząd mówił że to świadczenie nie będzie się do niczego liczyć, czyżby firma zrobiła coś czego nie powinna? Jest tu jakiś fachowiec który się wypowie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze z programu 500 plus nie wliczają się do dochodu, jeżeli chodzi o wypłatę świadczeń socjalnych. Dochód ten nie powinien być więc kryterium podnoszącym średnią. Tyle mówi ustawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
No to jakim prawem tego żądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim prawem gnoją pracowników? Jakim prawem doprowadzają niektórych ludzi do ruiny psychicznej i zdrowotnej? Kogo ty obchodzisz w tej firmie, masz praować, nie dyskutować, jak się poskarżysz to wylecisz, takim prawem. Zrobią co chcą i ty masz cicho siedzieć bo... no właśnie zapytaj każdego kto chociaż raz upomniał się o swoje tylko musisz już ich szukać poza firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy na swieta dostają kwoty bliskie tysiąc zł bez pytania czy ma pan żone , dzieci czy świnke morską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy rybki z akwarium mogę wliczyc do członków rodziny ich miesięczny koszt utrzymania trochę mnie kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoSzFirmy
No to w takim razie trzeba uderzyć do centrali szkoda ze jutro jest sobota i nie pracują ale zawsze jest telefon do Oks i ciekawe co mi odpowie w tym temacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, no, no ..kto mieczem wojuje ten od miecza ginie... prawda, kierownikom przywrócili aneksy, wiec pracownikom muszą teraz zabrać. Mam wrażenie ze prędzej czy później odbije się to czkawką! SIŁĄ DEICHMANNA SĄ SPRZEDAWCY! NIE JESTEŚMY MIERNOTAMI JAK NAZWAŁA NAS TU KIEDYŚ WYSOKO POSTAWIONA PANI. WIDZIMY, CZUJEMY, JESTEŚMY ŚWIADOMI TEGO JAK SIĘ NAS TRAKTUJE, JAK JESTEŚMY MANIPULOWANI I PONIŹANI! Na te grosze przed świętami ludzie czekali jak na manne z nieba , przy takich zarobkach. Firmo!!! poprzez nieskończony pryzmat swojej chciwości postaraj się w końcu dostrzec zwykłego pracownika, bo JEGO KONIEC BĘDZIE TEŻ TWOIM KOŃCEM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niech nie robią kolacji wigilijnych. Prooooszę!! Nie wytrzymam tego psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzięki tej ,,rodzinnej'' firmie byłam 6 miesięcy na zwolnieniu psychiatrycznym. W szpitalu przebywałam przez 10 dni ze stanem przedudarowym z ciśnieniem 280 na 160. Przez pierwszy miesiąc spałam łącznie 25 godzin.Tak zostałam sponiewierana psychicznie. Odeszłam po za późno z tej firmy. Teraz czuje, że żyję. Mam stawkę 2 razy większą niż w Deichmannie. Wolne weekendy i czas dla dziecka. Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próba samobójcza kierowniczki spod Szczecina? To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , za kolacje wigilijna dziękuję, proszę na mnie zaoszczędzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie.dole Ewka... Coś ty narobila? W koło sami wrogowie. Naprawdę myślałas ze to co robiłaś robiliście przez lata ujdzie wam na sucho? Obstawialas się ludźmi którzy teraz sraja ci w twoje gniazdo... To karma, wraca. Zwolniłas z wyrachowaniem wielu ludzi oczywiście jak zawsze czyimś rękoma. Teraz te ręce juz obsługują inny lokal, innego szefa. Ja pier.ole jaki wstyd. Zniszczylas Monikę... mam nadzieję że masz wyrzuty ze jeszcze jest w tobie człowieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu cenzura działa !!! jeden wpis na rksa i już po chwili go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenzura działa. MASAKRA ZNIKAJĄ WPISY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takich zniszczonych przez nią ludzi jest więcej ale gwarantuję ci że po ogólnopolskim skandali na który się zanosi zleci ze stołka tak boleśnie że gdy się obudzi załka. To mogę obiecać a słowa zawsze dotrzymuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×