Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ze Złotych odetchnęły, gdzie nie pójdą, będzie im lepiej. Jak się z nimi rozmawia to chyba teraz do nich dotarło, że wreszcie będą mogły pozbyć się stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc goscinnie
Jesli zwolnia sie zastepcy przyjma innych.Zawsze znajdzie sie ktos kto nie wie jak funkcjonuje firma.Z drugiej strony to co sie dzieje to efekt dzialan prezesa ,vice prezesa ,zarzadu.Swoj udzial w pikowaniu w dol firmy maja tez RKS ,OKS w wiekszosci Ci sami od lat.W innych firmach jest wymiana kadry manegarskiej.W tej firmie zmiany nie zachodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes kryje RKS, RKS kryje OKS, OKS kryje... RKS a RKS kryje prezesa. Proste jak budowa cepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy tak szybko zastąpią tych zastępców niejednokrotnie są oni jedyna podpora kierowników to tych dwoje lub te dwie najczęściej są na sklepie w sensie najwięcej godz i to one robią najwięcej i maja największą wiedzę przynajmniej teoretycznie nie chce generalizowac ale w większości sklepów właśnie tak jest swoją drogą to dość dziwne taki deficyt fachowców na rynku pracy a firma tak ochoczo i bezmyślnie postanowiła się pozbyć wyszkolonch pracowników czy to nie jest czasem działanie na szkodę firmy ...i czy po takich dezyzjach nie powinny polecieć czyjeś głowy ......mmchyyy no ale czas pokaże jak nieprzemyślane decyzję paru osób wpłyną na kondycję sklepów i całej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdą, zajdą jak tylko pokończą się sprawy sądowe przeciwko tym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu nie widać nowo dodanych wpisów oszalec idzie z ta kafeterja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zastępcą i jeżeli zmienią się etaty to na 100% się zwalniam. Ciekawe co zrobi mój biedny kiero? Nie każdy może być zastępcą. Musi się świetnie dogadywać ze swoim przełożonym. Uważam ,że to co wypisują to bzdet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co dokładnie chodzi z tym zastepcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się dzieje,była u nas krawcowa-jakaś taka niewyraźna,dziwnie się zachowywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria nie działa nie wiem czy to tylko u mnie czy ktoś też nie może dodać wpisu w czasie rzeczywistym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochrona danych osobowych to swietosc jak kierownik czy tam oks nawet daje nasze dane innym ludziom to popelnia przestepstwo to wie kazdy, nie wolno wynosic danych osobowych z pracy i dawac ich komu sie chce!!!! jak widac niektorzy traktuja ta firme jak swoje podworko i mysla juz ze im wszystko wolno ciekawe tylko co na to firma tym razem tez bedzie bronic zapiekle czy wreszcie ktos zrozumie ze ten uklad trzeba rozbic bo co raz dalej sie niektorzy jak widac posuwaja !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Aleko!!! Ciekawe co Tereska z Ewką na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięcia Cięcia i obrywa się sprzedawcą pracować 500 zł, to nie realne żeby się utrzymać za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak jak nie ma klientów i nawet tysiąca w kasie to na ciul dwie osoby na pierwszej zmianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy admina Kafeterii o udostępnienie strony 278:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępcy na pewno się pozwalniaja bo to jest dziadostwo przynajmniej większość przecież pracujemy na równi z kiero nie rozumiem co to ma dać pewnie jakieś oszczędności może by od gory zaczęli oszczędzać a nie na uczciwie pracujących ludziach firma się stacza czekac tylko jak sie zwina z polski ja nie zamiezam iść razem z nią na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech dni kafeteria nie działa co jest grane???ani nie widzę co pisza anie nie mogę dodać wpisu k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeniescie moze watek bo nie mozna odczytac nowych wpisow :( ostatnia strona ktora sie wyswietla to 277 i wpos z dnia 22.02.17 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zastepcami chodzi o to ze chca im obciac etaty na 1/2 ch.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja się cieszę że tam już nie pracuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie na nowym wątku lepiej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/2 dla zastepcow kto wymysla takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są bzdury niestety jest taki plan żeby zastępca miał 1/2 ETATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie aneksy dla kierowników? Musieliśmy je podpisać, zmienili nam wtedy aneksami miejsce pracy dodając dwa albo trzy inne miasta, Aleko opisał to na blogu napisał że firma robi krzywdę kierownikom że to jest skandal i co się stało, tydzień później dostaliśmy maila od prezesa który nas za to przepraszał i wycofał się z aneksów. Wystarczy że się w firmie zrobi burze taką jak Aleko zrobił z aneksami i się firma przestraszy i wycofa może tym razem też się przestraszą i porzucą pomysł zmniejszenia etatów dla zastępców? Nie mamy związków zawodowych gdybyśmy mieli nic by nam nie zrobili no to na razie można liczyć jedynie na to co będzie na blogu i dzięki temu może kolejną sprawę załatwi za nas ktoś kto już nie pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na sklepie nic nie wiadomo o 1/2 dla zastepcow a jestem kiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jako kiero nic nie wiesz na ten temat nie oznacza ze ten temat nie istnieje zapewnia cie ze ze jest plan żeby zmienic etaty zastępcą w ramach dalszych cięć budżetów i szeroko pojętej oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×