Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość themonic
Kochane Mamusie:)) Wszystkiego naj, naj, naj dla Naszych Kochaniutkich Bobasow z okazji Dnia Dziecka:))))))))))))))Tych duzych i malusich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć themonic, no wiesz, nasza pszczoła też w nocy była bardzo niespokojna i spać nie chciała, a do tego ten brzuszek - właśnie odsypia. No to zobacz czy ta oliwka nie uczuli Małego, a jak tak to może kup Bambino w polskiej drogerii. A tak poza tym to już fajnie się śmieje :) Wszystkim Dzieciaczką i tym w brzuszkach też, wszystkiego najsłodszego z okazji ich największego święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... po bardzo ciężkiej nocy:( Mały dostał strasznych kolek... cała noc... ciezko go było uspokoic:( od 4 drzemał po pół godzinki i na nowo płacz.... o 6.30 obudziłam mza bo juz niedawałam rady.a on na 9 do pracy... mały zrobił teraz kupke i spi... mam nadzieje ze bedzie lepiej. Sto lat dla naszych dziecuiaczków z okazji wczorajszego dnia dziecka:) my byliśmy na basenie w balcherstown... i bardzo polecam:) mały był wniebowzięty:) najbardziej lubił jakuzzi i sztuczne fale gdy sie o nieo rozbijały. z wrazen zapomniał o popołudniowej drzeme :) pod koniec zasnoł w swoim kułku w wodzie:) było super!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki, mam pytanko czy któraś z was karmi piersią, a jak tak czy chodzicie na spotaknie Breastfitting Suport Group w swoim Health Center?? Hej Themonic jak tam Bilal, oliwka nieuczula?? Mam też nadzieje że kolka nie wróciła. Od jutra mój mężuś wraca do pracy i znowu będziemy same z pszczołą :( ale damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D motylek_22 ja karmie piersia i polozna mnie zapraszala na spodkania dla mam karmiacych piersia. Ja nie chodzilam bo nie znam angielskiego ale mowila ze to nie problem bo chociarz kawy sie napije :P Ale nie bylam ani raz i teraz mam spokuj bo sie przeprowadzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z góry prezpaszam za blędy ale roiłam sobie paurki i troszke nieprzyzwyczajona jestem i źlesię pisze. nawet niewiecie jakie to cudowne uczucie uiść do komeyczki na całe 2 godzinki.. zrobiłam sobie zajebiste Akryle ie jestem super zadowolnona:) zrobiłam sobei francusi z różowym pyłkiem który lśni sie wkilku kolorach różu:) ależ jestem szczęśliwa:) maly 2 rz ma zapalenie tego samego uzka:( a kolki się zrobiły od płaczy... wyczytałam na jakiejs stronce zeby olekjkiem kamforowym na wacik i do uszka włożyc że pomaga... dziśiejsza noc była o dużo epsza.. mały licznie przespał całą noc. dzis wyszło troszkę ropki i mam mówi ze sie goi.. niechce kolejny raz antybiotyku:( już i tak miałą 2 rqzy:( a ma dopiero niecae 7 miesięcy:( ja zmykam. poazdrawiam ide robić serniczk na zino:) ja równiez nechodziłąm na spotkania mam kamiących.. uważam ze swieytnie sobie radze karmioeniem i sobie darowałąm. wiktorianka co z tobą??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Motylek:)Bilek chyba zrzuca skore jak waz:( teraz schodzi z policzkow, uszka suche jak nie wiem......a na brzusiu jakas czerwona wysypka myslalam ze potowka ale ja go nie przegrzewam....spi w body z krotkim rekawkiem i tak caly dzien...oliwka jak narazie fajna...musze poczekac az wysypka zniknie moze wtedy bedzie wszysko oki:)nie zmienilam, pokarmu, ten sam proszek....a tu ciagle cos....bylam u Gp i powiedzieli ze to norma bo taki maly dzidzius ma czesto problemy skorne, bo skora sie przystosowuje....Wszyscy mowia ze norma a ja siedzie i sie martwie;(( W czwartek ostatnie spotkanie z polozna:)porozmawiam z nia... Dziewczyny czy ktoras z Was ma wszczepiony implant???(antykoncepcja)wiecie ile kosztuje taki zabieg tutaj??myslalam o nim bo polecila mi go polozna ze szpitala...albo zalozenie spirali??tabletki jadlam dlugo wczesniej i myslalam o czyms innym... Kolejny Dzidzius za pare lat:)))))nie teraz:((Dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Nie odzywałam się bo nie miałam netu:(, My już jesteśmy w komplecie:) 29 maja urodził sie nasz synu Adaś:), ważył 3900 i poród ekspresowy o 00.30 konkretne bole o 3 do szpitala a o 5 juz po wszystkim do szpitala jechaliśmy już z bólami partymi - ku przerazeniu mojego męża:)- i rozwarcie na 9 paluchów. Adas kochaniutki jak na razie spi i je nie ma z nim problemów tylko mleczka troche mało ale mam nadzieje ze jakos damy rade:) Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............28tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79.............22tydz......22wrzesien........????? Myszkaa25......14tydz.......28listopad.........????? Kto ma ochotke to zapraszam do obejrzenia Adasia zdjęcia robione 40 minut po porodzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............28tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79.............22tydz......22wrzesien........????? Myszkaa25......14tydz.......28listopad.........????? Kto ma ochotke to zapraszam do obejrzenia Adasia zdjęcia robione 40 minut po porodzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA chyba przejde się na to spotkanie, a co mi tam zobacze. Przynajmniej wyjde gdzieś do ludzi :D Themonic naprawdę nie przejmuj się tą wysypką, pewnie jeszcze nie raz będzie ją miał, może reaguje na zmiany kosmetyków - tak to już bywa. Odpukać moja pszczoła tylko czasem ma coś tam na buźce, jakieś pojedyncze a tak to spokój. Miała też bardzo suchą skórę szczególnie na dłoniach i buzi, ale codziennie smaruje ją kremem pielęgnacyjno - ochronnym AA i jest już ok. Ale za to nadal meczy Małą brzuszek :( WIktorianka GRATULACJE, synuś pierwsza klasa, superrrr... zdrowka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theomonic_ a moze powinnas sie dowiedziec o jakies specjalne kosmetyki do ciemnej skory skoro Bilal ma ciemna, moze niech tatus zasiegnie porady jakiejs mamy z jego kraju, a oliwka zatyka pory i skora nie oddycha ja uzywam balsamu dla dzieci i kremu e45 w suchych przypadkach moja mala ma juz 2 miesiace i wazy az 6 kilo :) POZDRAWIAM wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiktorianka GRATULACJE KOCHANA!!!! Do milego zobaczenia :)Buziaki dla Was 👄 Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............31tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79.............22tydz......22wrzesien........????? Myszkaa25......14tydz.......28listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
dziewczyny uzywam oliwki z firmy ELAVE i dziala:))))))))))) jak narazie zadnego uczulenia a nawet przechodzi:)))))) wkoncu cos dziala:))acha dziewczyny moja menagerka (irlandka) polecila mi krem do ciala SILCOCKS BASE ktory moge uzywac dla niemowlaczka, kosztuje 4e i mozna go kupic w aptece:))jest dla suchej skory, mozna go dodac nawet do wanny dla dzidziusia:))bezzapachowe nawet dla alergikow:)POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............31tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79.............25tydz.......22wrzesien........????? Myszkaa25......14tydz.......28listopad.........????? Wiktorianka-GRATULACJE:D:D:D🌼 Adas jest slodki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokszokszok
Wiktorianka MOJE GRATULACJE!!! ADAS JEST PRZESLODKI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. maly drzemie wiec mam chwilke. dzikei za zdjęcia dziewczynki:) dzieciaczki boskie.... z nowości do jedzenia podje małemu truskaweczki , jogyrciki ale nie DANONKI bo podobno szkodzą dzieciom do 3 roku życia, ,chrupki , ciasteczka dla dzieci zbożowe , osattanio jadł również biały serek i kawałek serniczka. Fabi uwielbia wprost ziemniaczkineiwrzn czy z sosem czy z masłem i koperkie.. iuwilebia je:) WIKTORIANKA gratulacje!!!!!!!!!!!1 Adaś śliczny:) kurcze kiedy mój Fabi był taki malusi... jak znajde chwilkę o jeszcze się odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
Witam wszystkich!!!!!! Mam pytanie czy ktoś ma jakieś pomysły na zabicie nudy? Zostało mi 9 dni do terminu i czuje, że zaraz oszaleje. Z góry dziekuje. P.S. Bebolek20 - śliczny bobasek, oby moje też taka słodka była Pzdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka.. dzięki. ja grałam online na kurnik.pl lub czytałam e-booki. dokładnie to sage o ludziach lodu. poleca. napisz coś wiecej o sobie. chłopiec czy ziowczynka???? viola co u ciebie??? jak sie czujesz???????? co u reszty?????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
U mnie podobno dziewczynka, ale życie lubi płatać figle więc nie zapeszam. Od miesiąca jestem na macierzyńskim więc nudzę się jak mops. Książki dla młodych mam znam już na pamięć, przemęczać sie nie mogę bo lekarz zabronił więc porządki nie wchodzą w rachubę. Dzidziuś fika, bryka i co nie tylko, ale zbytnio mu sie nie śpieszy mamusię zobaczyć. Dobrze, że znalazłam to forum to może czas jakoś szybciej zleci w miłym towarzystwie. Pozdrawiam mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
A i mam jeszcze pytanko. Czy obniżenie się brzucha przed porodem naprawdę jest takie widoczne? Ja u siebie nic nie zauważyłam a termin mam na następną sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............31tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79.............25tydz.......22wrzesien........????? Myszkaa25......16tydz.......24listopad.........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny ;) Jak sie czujecie? U mnie juz powiekszyl sie brzyszek i zaczyna cos lekko widac ;) Nie bylo mnie tu dos dlugo bo (musze sie pochwalic) ;) wyszlam za maz ;) teraz nam zostalo czekanie na malego bobaska,jeszcze nie wiem co mam w brzuszku ale mysle ze bedzie to dziewczynka ;) Moge Wam troszke pomarudzic..?? Chce Was sie spytac czy odkad jestescie w ciazy czy czujecie sie troszke odsuniete od towarzystwa.. Ja mam takie wrazenie,wszyscy tu znajomi chodza na imprezy,do pubow, ja oczywiscie jestem ominieta bo jestem w ciazy i wiekszosc mi mowi no bo myslelismy ze ty nie chcesz, nawet wspolokatorzy chca sie wyprowadzic bo.. dzidzia jak sie urodzi bedzie plakac i spac nie da, i bedziemy musieli szukac nowego domku i chyba sami bo kto by chcial mieszkac z malym dzidzia.. Dziwny jest ten etam zycie.. Na poczatku wszyscy sie ciesza i gratuluja,kazdy chce zostac chrzesnym/a a pozniej to mija i kazdy sie odsowa i kobieta zostaje z tym wszystkim sama naszczescie z mezem u boku ;) Bardzo sie ciesze ze powstalo to forum ;) Pozdrawiam Was Ciepludki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz:) kochane trak sobie pomyślałam ze takie mało wiarygodne jest to że Fabi niema jescze 7 miesięcy a wstaje i chodzi w łóżeczku więc postanowiłąm nagrać filmiki:) http://www.bobasy.pl/bebolek20,12728,film.html 2 pierwse z góry:) czekamy na opinie:P myszka25 ja miłam troszke gorzej bo 2 najbliższe kolezanki starały sie( i stara jedana druga obecnie w ciazy) o dzidzie dużi dłuzej odemnie a jednak to mnie sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebolku zdolniaka z Fabiego :) tym bardziej że w tych łóżeczkach trudniej utrzymać równowagę bo jednak się kołyszą jak dziecko się rusza. Gratuluje Fabiemu no i rodzicą że mają tak zdolnego Aniołka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
myszkaa_25 wiem co czujesz odnosnie towarzystwa, tez tak mialam albo nikt cie nie zaprasza bo mysla ze nie chcesz przyjsc a jak juz jestes gdzies w pubie to czujesz sie odosobniona. Ja zawsze jak gdzies wyszlam to balam sie ze muzyka moze byc za glosna dla maluszka albo ze ktos niechcacy uderzy mnie w brzuszek czy cos takiego. rozumiem cie w 100% bebolek20 jestem pod wielkim wrazeniem co do Fabianka. Respect:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkaa ja na szczęście nie miałam takiego odczucia, ale pewnie dla tego że moje koleżanki zaszły w ciąże mniej więcej w tym samym czasie. My mieszkamy ze współlokatorami, wprowadziliśmy się w piątym miesiącu ciąży i teraz gdy jest pszczoła jest super. Współlokatorom nie przeszkadza mała, więc sądze że można znaleźć ludzi którzy mają do tego zdrowe podejście, więc uszy do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKAA _nic sie nie przejmuj! Ja jak bylam w ciazy to chodzilam do znajomych, na imprezki razem z chlopakiem i nie patrzylam co kto na to A do pubu to mozesz isc z mezem niech widza ze sie nie zaszylas Ciaza to nie choroba choc pic nie wolno. A z tymi lokatorami to sie cieszyc powinnas !!! Mysmy odrazu szukali samodzielnego mieszkania bez obcych ludzi! Wierz mi jeszcze to docenisz, od polowy ciazy mieszkamy sami z mala. moja znajoma mieszka od trzech lat z mala dziewczynka zawsze na pokoju i wierzcie mi jej wychowanie jest mocno roznorodnie ukierunkowane napewno nie pozytywnie Poprostu wszyscy z ktorymi mieszkala brali udzial w jej wychowaniu i mieli na nia wplyw. A pozatym ja mialam same beznadziejne przezycia z wspollokatorami i napewno po porodzie nie mialabys ochoty wyklucac sie o ogrzewanie ,trzaskanie drzwiami ,glosne imprezy i tego typu przyjemnosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj spotkalam kumpele ktora tez jest w ciazy i tez mi powiedziala ze jej wspolokator sie wyprowadza ze wzgledu na dziecko Naprawde dziwne to wszystko.. ale nie bede sie tym przejmowac Ja tam jestem Szczesliwa mam kochajacego meza ;) w brzuszku malego urwisa lub urwiske ;) najwazniejsze zeby zdrowe bylo malenstwo ;) Dziekuje za podbudowanie na duchu ;) za dwa tygodnie ide do lekarza i jak dobrze sie ulozy malenstwo dowiem sie co nosze w brzuszku ;) i zaczne zakupowe szalenstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dziekuje za gratulacje. U nas w miare dobrze Adas kochaniutki spi i je i spi i az sama jestem w szoku ze dziecko moze byc takie grzeczne, bo moj pierwszy synek nie spał za dobrze od samego poczatku. A propos mojego starszego synka to jest cholernie zazdrosny i mam małe kongo w domu z nim na razie zmykam bo czas na bajke dla Gerarda wiec pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×