Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Hej dziewczyny! Dzieki za info odnosnie leków, skusiłam sie wczoraj na paracetamol ale nie przyniósł mi ulgi łeb pękał dalej tyle ze gorączka troche spadła. Moj maż nie ma oporów zeby cos kupowac dla mnie wiec jakby co to go puszcze na poszukiwania ratunku dla mnie:):) Nie wiem czasem czy Adasiowi sie kolki nie szykuja co dawałyscie swoim maluszkom - Themonic chyba Twój synek miał kolki - czym Go ratowałas, ja mam masc z Niemiec uzywałam jej przy Gerardzie jest bardzo dobra ale mozna stosowac tylko 2 razy dziennie, a jakby była potrzeba wiecej to dupa, ja pije rumianek i koperek no i oczywiscie scisła dietka:( , która mi juz bokiem wychodzi. Motylek nizły \"herbatnik\" z Twojego szkraba - 5 kilo jest juz co dzwigac:):) Voila ogromniaste pozdrowionka dla Ciebie Malństwa i Ukochanego, odliczam dni, trzymam kciuki i czekam na sms-ka:):) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Na kolki zmienilm pokarm bo ja nie karmie piersia:(....i przeszlo:)) a tak poza tym podaje mu herbatke z rumianku:)ale polozna mi powiedzila ze z kolka nic wiele nie zrobimy trzeba przetrzymac:(((((( Takze powodzenia......wczoraj znowu cos byla wrzask moze znowu kolka:(((ale po 15 min sie uspokaja:))glowa mi strzela ale jakos daje rade..PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziękuje, rośnie nasza kremówka :P. My cycujemy i walczymy z małymi kolkami, zasadniczo nie odkryłam leku na kolkę, ale ulgę przynosi małej Espumisan,ale podaje się raz dziennie, ale za miast tego podajemy Dentinox też przynosi ulgę, tylko że jest bardzo gęste i ciężko się podaje, ale można do 6 razy dziennie podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, musze kolke przeczekac tak jak było z Gerardem:(, magiczne sto dni i przeszło jak reką odjął - cos w tym jest. Swoja droga spróbuje tych srodków co piszesz Motylku, moze cos pomog, na razie nie jest jeszcze tak zle ale na wszelki wypadek wole byc przygotowana:). W poniedziałek pedzimy na szcepienie na BCG i do fotografa na fotke do paszportu:) Miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec.......chłopiec Kania82.........30tydz......24Lipca......chłopiec.... Violaa............33tydz......4 Sierpnia.....córeńka Magda... ........7ydz.......10 sierpnia......?????....... Magda............18tydz.....21 wrzesień.......?????? Ani79..............27tydz.....22wrzesien........????? Myszkaa25......14tydz.......28listopad.........????? Dziewczyny tak powracajac do szczepienia w polskich przychodniach ... Ja ogolnie mam prowadzona ciaze w Medicus-ie i ostatnio pytalam o szczepienia dla Malenstwa po porodzie i Pani poinformowala mnie ze wszystkie darmowe i planowe szczepienia w irlandi sa tez darmowe w u nich... Zaznaczam ze ja tam uczeszczam cala ciaze i nie wiem jak to jest z osoba ktora przyjdzie z 7miesiacznym dzieckiem W EMC z tego co wiem tez jest zadarmo...:) pozdrawiam mamusie,brzucholki i dzidziusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie was znalazlam :) jestem w 21 tygodniu ciazy i mieszkam w waterford, jest moze ktos z tad ?? :) powiedzcie jak sie tu obchodza z polkami w szpitalach ? bylyscie zadowolone z opieki czy nie ? rodzilyscie naturalnie czy przez cesarke ? pytam bo prawie wszystkie moje znajome mialy cesarki a ja chyba bym wolala naturalnie . zaraz sie dopisze do tabelki . pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............27 tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....21 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno !! mozecie mi polecic jakiegos dobrego polskiego lekarza ginekologa w dublinie albo w cork , bo u mnie w miescie niema polskich lekarzy , a chcialabym zeby mnie ktos porzadnie zbadal a nie tylko siuski i cisnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle wkleilam poprzednia tabelke i musze poprawic :P Mamusie i dzieciaczki Gosia......... 8 Czerwca 07 ........synek Filipek Zabcia ........6 Lipca 07 ............córcia Amelia Karola ........2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka .........16 Wrzesnia 07 ..... córcia Molly Kitek ..........22 Wrzesnia ........córcia Maja Aine ...........24 Wrzesnia .........córcia Natalka Magda ........20 Października.....córcia Lenka Bebolek ......12 Listopad...........synek Fabian 19joasia85.. 13 Listopad...........córcia Lusia Aga 84........18 Listopad...........synek Pawełek Ania_84.......03 Grudnia ...........córcia Oleńka Karola416....14 Grudnia.............córcia Oliwicia mamba9.......15 Luty................córcia Viktoria meggi1982....4 marca...............synek Antoś Wesmar.......5 marca...............synek Maksymilian Aaagcia ........2 kwietnia ..........córcia Emilia Kathy100......19 kwietnia..........córeczka Zosia themonic.......23 kwietnia..........synek Bilal Motylek_22....27 Kwietnia..........córeczka Lena Siobhane........19 Maj................synek Antoś Wiktorianka....29 Maja.............synuś Adaś Agula ........................???? Oczekujace Olacork.........31 tydz......15 lipiec..........chłopiec Kania82.........30 tydz.......24 Lipca.........chłopiec.... Violaa............33 tydz......4 Sierpnia........córeńka Magda... ........7 tydz.......10 sierpnia.......?????....... Magda...........18 tydz......21 wrzesień......?????? Ani79.............27 tydz......22 wrzesien.....????? happymama.....21 tydz......6 listopad........coreczka Zuzia Myszkaa25......14 tydz......28listopad.......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka happymama, gratuluje dzidzi. I tak szybko: polki traktuje się tak samo jak wszystkie nacje. Opieka w ciąży - koszmarna, brak badań ginekologicznych Opieka w szpitalu - rewelacja, szkoda że w Polsce tak nie ma :( Rodziłam naturalnie, bez znieczulenia, tylko gaz, wszystko pięknie, tylko zabrakło mi osobiście doradcy laktacyjnego - ale wymagająca jestem co nie :P- a tak to nawet fizjoterapeutka przychodzi i mówi jak ćwiczyć po porodzie żeby szybko dojść do siebie - super co :) no a z ginekologiem to gorzej, bo mnie prowadziła dr Sempka ale uciekła do Galway, a ostatnio byłam u dr Antepowicz z Medicus - była ok, chociaż trochę stare poglądy ma, ale nic nie mogę jej zarzucić. Natomiast odradzam Czajkowską z EMC - koszmarna babka, nie umie obsługiwać USG, itd Jak masz pytanka to pisz. A u NAs nadal kolki - och biedna moja pszczółka. Wiktorianka nie strasz mnie tymi 100 dniami, bo jak tak to mi jeszcze 46 zostało = szok A nie wiedziałam że szczepią za darmo w polskich przychodniach, sorki za wprowadzanie w błąd. Ale coś mi się wydaje że to nie takie piękne i pewnie trzeba być ich pacjentem. - hmmm Pozdrawiam wszystkie kobitki i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wykonuja usg 3D i jaka jest jego cena ?? co sadzicie o Home Care Clinic Medical Centre w dublinie ?? byla tam ktoras z was ?? znalazlam ich reklamowke na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
witam ja juz 6 dni po terminie:( niby wczoraj jakies skurcze byly ale to nie to w poniedzialek ide do lekarza jak myslicie zatrzymaja mnie na wywolanie? czy ktoras z was miala wywolywany porod jak tak to po jakim czasie bo moja psychika wisi na wlosku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka86 ja miałam wywoływany poród:( niewspominam tego najlepiej.. 3 dni w ciągłych bólach. mi próbowali takim żelem wkładanym w pipe.. ale gówno pomogło i skoczyło siię na 4 dzień cesarką:( powodzenia byś sama urodziła. tu wywołują po 10 dniu po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
cześć dziewczyny!czytałam wasze komentarze,ja rodziłam 8mcy temu przez cesarke i poweim wam ze jestem bardzo ale to bardzo zadowolona i z opieki lekarskiej i z przebiegu całej operacji.bardzo sie bałam ale niepotrzebnie i powiem wam ze jesli zdecyduje sie na drugie dziecko to porod bedzie tu w irlandii.po cesarce bolało niepoweim ze nie,no ale dziewczyny po naturalnym tez troszke bolimnie oszukujmy sie!!!w szpitalu spedziłam 4 dni,karmilam piersia i pielegniarki bardzo mi pomogły bo malutki nie chcial ssa c piersi bo sutek sie chował!ale dziki fajnej lekarce dowiedziałam sie ze są silikonowe nakładki(a wierzcie mi wczesniej duzo czytałam i w rzeczywistosci inaczej wygladaja)ktore uzyawałam non stop bo takie wygodne.po powrocie do domu potrzebna jest pomoc bo rana boli ale mozna to znieść,zycze powodzenia i głowy do góry bedzie obrze.mieszkam niedaleko waterford wiec jak ktos ma pytania to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam nowe mamusie:) Motylek no niestety 100 dni jak w jape strzelił pociesz sie ,że mnie zostało duuuzo wiecej, ale damy rade bo jak nie my to kto:), szkoda tylko naszych smerfów, ale na szczescie ie beda tego pamietac:) Dziewczyny szok na całego - zanim sie urodził Adas kupilismy monitor bezdechu, mielismy tez z Gerardem ale na szczescie nie był potrzebny wiec było ta tylko proforma, za duzo sie naczytałam o smierci łóżeczkowej i chciałam byc spokojna, a dzis w nocy właczył nam sie alarm ze Adas przestal oddychac, skoczylismy na równe nogi ale jak włączył sie alarm to mały \"zaskoczył\" i oddychał dalej. Czytałam ze dzieci zapominaja oddychac i pewnie nie było to grozne ale mimo wszystko jestem szczesliwa ze mamy to urzadzenie, oczywiscie spania nie było juz do rana bo z nerwów nie mogłam zasnac. Adasnie był w grupie osób narazonych na bezdech ale to było najlepiej wydane 100 uero na swiecie, mam nadzieje ze dzisiejsza akcja sie nie potórzy. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie:) kochane dopiero 3 dni za nami a ja mam dość:( niewyraiam z trójką zieci.. a chłopcy się strasznie zmienili... jjuż niesą tacy grzeczni:( pyskują i krzycza.. szok. mężu uważa ze robie z igły widły.. ale to nie on z nimi siedzi od rana do wieczora tylko ja!!!! oni nierozumieją ze fabian jest ważniejszy w kilku kwetiach ze jak jest glodny to ma pirwszeństwo , ze jak śpi to w domu ma byc ciszej.. itp. juz niewyrabiam .. niewim jak długo dam rade. wczoraj miałam ochote się poprostuspakowac i iść do roziców. w dommu nemam nigdzie miejsc a mąż się drze ze mogłam choć posprzatc:( rzeczy przekładam z miejsca na miejsce złóżka na stół ze stołu na komode z komody na łózko i tak w kółko.. ehh poaliłammsie i idę robić jakis obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia 29 gdzie ty jezdzilas do polskiego lekarza do dublina czy do cork?? bo znalazlam polska przychodnie w cork ale niewiem czy jest tam jakis dobry gin :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiek24
Cześć dziewczyny, przepraszam, że się wtrącam w wasz topik ale mam takie pytanko i może któraś z was będzie mogła mi pomóc. Czy któraś z was brała ślub w ambasadzie w Dublinie? Chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda, jak długo trwa i jak wygląda załatwianie wszystkich formalności, jak długo się czeka w kolejce no i ile to kosztuje. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina29
hej happymama. ja chodzilam do irlandczykow i sobie chwale a o polskich lekarzach w cork naczytalam sie sporo w necie(niestety zle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska: ja brałam:) Bebolek 20 ja juz p slubie WITAJCIE.... nareszcie mam chwilke MĄŻ poszedł wziąsc prysznic... wiec juiz wam wszystko opisuje: jechalismy 3 samochodami bo to tylko 12 osób... w samym Dublinie wszyscy stracili rachube jak jechac a czas ucieka!!! zaczelismy jezdzic na oslep!!!! w dodatku jedyny samochód w którym byla dokładna mapa dublina sie zgubił i zostakismy na lodzie... no ale w koncu jakos dojechalismy na miejsce za 15 trzecia... a tu samochod ze swiadkową i moja siostrą( która miała moje dokumenty w dorebce i obraczkioni daleko za nami dzwonimy a oni JUZ DOJEZDZAMY mineło 10 minut i sie pojawili... my biegiem do ambasady!!! dajemy konsulowi dokumenty nasze swiadkw...a w rece trzymałam pieniadze za slub a ten konsul jak mi ich niewydarł z reki i mówi do mnie -To chyba za ślub !!! no b yłam w szoku... wszystko tam wypisalismy ze obejmuje nazwisko meza ze dzieci itp itd... i idziemy do domu ambasadora.. bo rtam daja sluby. ANI MUZYKI ANI SZAMPANA!!!! bylismy w szoku!!! do tej pory sie zastanaewiamy za co zapłacilismy 200€!!! ale tak to wzystko było super .. mamy nagrane składanie przysiegi... juz z 8 razy ogląałam....... dzis były poprawiny ... i tez było bardzo fajne... dobra ja uciekam... odezwe sie jutro moze zamieszcze te zdjęcia o dam wam znac. pozdrawiam juz jako mężatka DOBREJNOCKI jakbyś potzrbowała wiecej info to walk na gg: 7688184 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Czesc kobitki:) ja bralam slub i irlandzkim USC:)tez szampana nie bylo ale mysmy potem mieli male przyjecie w knajpie (tzn obiad). Bylo nas jakies 25 osob:)irlandczycy byli strasznie mili dla nas:)przysiega inna niz w polsce.....ale co kobieta do nas mowila nie mam zielonego pojecia:)))))smialam sie potem ze i tak nie bede pamietac co przysiegalam:))bardziej nerwy niz cala reszta bo przed slubem dostajesz kartki na ktorych wszystko pisze co mowicie:)i rozumialam a na slubie zero!!!nie pamietam ile placiclismy:(((trwalo to jakies 15 min , potem pare zdjec bo nas wyganiali :(ktos po nas bral slub.....jakie pol roku wczesniej zalatwialismy wszystko... POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość themonic
Aha....w irlandzkim USC nie musialam podpoisywac jakie bede miec nazwisko po slubie ani jakiee bedzie nosilo moje dziecie...problemy byly w polsce, bo musialam akt slubu przetlumaczyc u bieglego tlumacza i dopiero jeden akt slubu zostawic w polskim USC...i tam skladalm deklaracje na pismie jakie nazwisko itd...tutaj tego nikt nie wymaga:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was My tez bralismy slub w polskiej ambasandzie. Placilismy 180e i mielismy muzyczke,szampana tutaj nie dawaja ale Pani konsul mowi o tym od samego poczadku ze to ambasada a nie urzad stanu cywilnego My sie spoznilismy 10 minut ale nie mielismy z tego powodu jakis niemilych nieporozumien Pani konsul na spokojnie wszystko nam wytlumaczyla i poszlismy skladac przysege. Dla dodatkowej informacji wszystkie sprawy dotyczace z formalnosciami,jak spotkanie przed malzenskie,umowic sie na spotkanie na slub to do konsulatu w dublinie a cala ceremonia na D4. Dziewczyny bylam dzis u lekarza i on mi powiedzial ze maly ma za malo wod plodowych i nie widzi nerek oraz ma za duza - podlozna glowke wyslala nas pilnie do szpitala do rotundy tam czekalismy na przyjecie 4h aby dowiedziec sie ze nie mogaa nam pomoc i skierowali nas na jutro do zapisania sie do specjalisty Czy ktoras z was miala taki problem bo ja juz pelno lez wylalam i nie wiem co mam myslec.. czytam na necie rozne artkuly ale jeszcze bardziej zaczynam myslec i znow placz.. nie wiem czy nie bylo by dobre spakowac sie i leciec do polski i tam prowadzic ciaze.. dzidzia byl dzis tak zwiniety w klebelek ze trudno bylo cokolwiek zobaczyc.Powiedziala Pani doktur ze moze jeszcze miec cos nie tak z kregoslupem. A to jeszcze nie koniec calej histori bo caly czas myslalam dzisiaj ze jestem w 19 tyg ciazy a w szpitalu powiedzieli ze to moze byc 17 tydzien wiec komu wierzyc..i co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka86
Wkońcu najważniejszy dzień w moim życiu nastąpił!!!! Nie było łatwo bo poród trwał 20 godzin ale to nic w porwnaniu ze szczesiciem. Oficjalnie moge stwierdzic ze mam mała księzniczke:) troszke wiecej na www.emilia.cvx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka 86 gratulki ogromniaste dla Ciebie i Emilkii:):) trzymajcie sie dzielnie i zdrowo:)!! Myszkaa25 wiem że Ci strasznie ciężko bo wiadomo ze człowiek martwi sie najbardziej o swaja dziedzie ale postaraj sie nie zamartwiać na zapas. Pewnie nie taki diabeł straszny i jutro bedziesz mogła odetchnac z ulga - czego z całego serca zycze. Usiska do góry, czasem sprzet jest zawodny i pomyłki chodza tez po lekarzach może pani doktór coś zle zobaczyła- jest tylko człowiekiem. Wiec trzymaj sie cieplutko i daj znac jak po wizycie w rotundzie co powiedzieli i jak ma sie dzidzius. Bebolek współczuje zamieszania w domu wiem doskonale co czujesz bo mam prawie to samo. Postaraj sie chłopców zaangażować w jakas mała pomoc- sa starsi niz moj Gerard wiec moze Ci sie uda. No i mysle ze pożądna rozmowa z mężem tez by się przydała, nie moze byc tak ze Ty sie bedziesz dwoic i troic i ogarniac wszystko a On bedzie mowił zebys postprzatała, to Wasz wspólny dom i wspólne obowiązki trzeba sie wspierac a nie wkurzac. Spróbuj z nim pogadac a na pewno sie zmieni czasem cos jest bardzo oczywiste ale mężczyżni lubia kawe na ławe wiec nic to nie kosztuje a warto spróbowac. Nie daj sie chłopakóm głowa do góry trzymaj sie, powodzenia!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorianka jak napisałaś o tym bezdechu to mną aż zatrzęsło, jak tylko urodziłam Małą to pierwszą noc nie zmrużyłam oka tak się bałam że nie będzie oddychać, nawet teraz sprawdzam w czy jak śpi to dobrze oddycha, a mąż mi mówi że panikuje -- no cóż, może i tak ale jestem mamą Myszkaa tylko spokojnie, to są podejrzenia, na pewno będzie dobrze, to jest opinia jednego lekarza, a co do wieku ciąży to się nie przejmuj u mnie lekarka z USG w 36 tyg określiła że dziecko rozwinięte na 33 tydz no i niby polka ginekolog. Trzeba mieć nielada wiedzę żeby w 19 tyg prawidłowo zbadać narządy maluszka.... więc poczekaj na konsultacje specjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski:) Myszkaa-nie ma co odrazu panikowac tylko moze dla wlasnego spokoju idz do innego lekarza a tak w ogole to poczekaj na wyniki w rotundzie... Jak rzeczywiscie jest cos nie tak to napewno nie zostawia Was na pastwe losu i Wam pomoga... Usmiechnij sie i nie zadreczaj na zapas:) A co do tygodnia ciazy to bedzie sie on zmienial w zaleznosci od wielkosci plodu wiec tez nie przybieraj sobie do glowy nie potrzebnie... Dla Ciebi i Dzidzi🌼 Muszka-GRATULACJE!!!!:D Slodziutka Ta Twoja Kruszynka:D Wiktorianka-mam pytanko... Gdzie zakupilas ten sprzecik do pomiaru bezdechu i jak mozesz to napisz jak to sie nazywa po angielsku a bede bardzo wdzieczna:) Zgory dzieki A ja za tydzirn mam druga wizyte w Rotundzie... :) Czuje sie juz jak Male sloniatko a tu jeszcze 12tyg do konca zostalo pod warunkiem ze Moj Maluszek nie postanowi sobie dluzej posiedziec u mamusi w brzuszku:D Dziewczyny mam jeszcze pytanie... Czy oni tutaj wykonuja badania na glukoze??? Spij cie dobrze😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×