Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Gość myszaa25
haha haha widze ze w przypalaniu garnkow nie jestem sama hihi bo za dlugo sie siedzialo przy laptopie hihihi ja tez wode gotowalam na cos hihihi Ja kochane dzis bylam na shopingu i powiem wam ze wkoncu jestem zadowolona ;) zmeczona ale zadowolona ;) nareszcie pozbede sie tych dresow ;) i bede wygladac troszke kobieco ;) spokojnej Nocki wam Kochane zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma87
w nocy dostałam tak silnego bolu brzucha, zaraz dostałam taki okres ze szok. musiałam wziąć nospe i paracetamol. zasnełam. dzis jeszcze czuje bol. takze pewnie ten test coś mnie zmylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
witam. wiec na 80% bede miec corcie smile.gif maz niezbyt zadowolony bo liczyl na syna bardziej niz ja ale to jego problem hehe ja juz przywyklam ze bede miec roz ponownie i wszystko po corci mi sie na da na 2 malenstwo. ale powiedziala ze nie jest pewna 100% plci. mala byla ruchliwa miala czkawke warzyla 415g. mam mase fotek z usg i 22tydzien 1dzien ciazy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
tak mielismy i dla synusia i dla corci wiec bedzie MICHELLE jesli nic sie nie zmieni oczywiscie ale jak narazie tylko to mi sie podobalo jak przeglądałam imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkana wielkie gratulacje, zdaje sobie sprawe, ze maz troche zawiedziony, my tez mamy coreczke i pewnie przy drugiej ciazy bedziemy liczyli na synka:) gdy pierwszy szok minie bedzie zachwycony, bo w koncu dla coruni, ktora juz macie w domu, siostra to super rozwiazanie, bedzie miala przyjaciolke na cale zycie:) Imie super wybraliscie, mamy tu ja jedna Michelle na forum:) My mielismy dzis pracowity dzien, Blanka pozowala do sesji swiatecznej, dostalismy juz jedno zdjecie i teraz nie moge sie doczekac reszty. Planuje wywolac i zrobic kartki swiateczne z moja modelka w roli glownej. Gdy bede juz miala cala sesje pochwale sie i podesle Wam linka na maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoyalFlush jak samopoczucie? ciekawe, czy maluszek zdecyduje sie wyjsc jutro :) mysza gratuluje udanych zakupow :) Sylwucha z Blanki to jakas gwiazda bedzie, kolejna sesja w jej karierze ;) my na razie zaliczamy tylko amatorskie "by mama" hehe ;) Bylam u okolicznego gp zapytac o szczepienia (maly skonczy 2 m-ce w dzien wylotu do pl) i jestem mile zaskoczona :) Zaluje, ze mialam taki dlugi ogon, ze nie zmienilam gp w trakcie ciazy, tylko jezdzilam ten kawal do lekarki, traktujacej swoj zawod jak karę... Przychodnia mala, ale przytulna, czysto, cieplo, mila lekarka i mila pani w rejestracji, zaszczepia malego jutro, zeby poobserwowac ewentualne skutki uboczne do niedzieli. Poczulam sie jak pacjent, a nie jak intruz, no i 10 min spacerkiem od domu :) mysza a Ty zmienilas lekarke czy dalej chodzisz do dr S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Male kopie niemilosiernie nocami i strasznie sie wierci,odsypiam wiec wszystko dopiero nad ranem po wygonieniu Mojego do pracy..Samopoczucie dobre,chyba za dobre..powinno mnie przeciez juz cos 'brac'..Wczoraj jak nigdy prawie ze caly dzien spedzilam spacerujac..a potem ciepla kapiel..nic,zero skurczy..Obawiam sie ze w koncu jak mnie dopadnie to bedzie to najmniej odpowiedni czas i najmniej odpowiednie miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-11 ballyowen rd, jest tam kilku lekarzy i pielegniarka, jedna to Rita Conolly, polecila mi ich srodowiskowa :) RoyalFlush spij, spij, nawet i cale dnie poki mozesz ;) A maluszek nie dosc, ze niespodzianka to moze chce pojawic sie znienacka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu :) http://maps.google.pl/maps?q=11+Ballyowen+Road,+Ballydowd,+Lucan,+Ireland&hl=pl&ll=53.355354,-6.417217&spn=0.006852,0.021136&sll=52.025459,19.204102&sspn=7.235181,21.643066&vpsrc=6&hnear=11+Ballyowen+Rd,+The+Fairways,+Lucan,+County+Dublin,+Irlandia&t=m&z=16&iwloc=A to w domku, zaraz przy skrzyzowaniu, tel 6240129 a czytam od nich ulotke i drugi dr to Matt Lynch prowadza tez opieke przed i po porodowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie Village, ale juz wiem gdzie to:) dobrze wiedziec, dzieki! widzialam tam rzeczywiscie tabliczke "surgery" ale myslalam, ze tam jakis prywatny lekarz przyjmuje nie wiedzialam, ze tam bedzie cos wiekszego, gp itd...mowisz, ze warto?dzieki za namiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze troszku Wam zazdroszcze tego Dublina.Mieszkam w malym miasteczku,kolo 20tys ludnosci i czasem teskni mi sie do czegos znacznie wiekszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednak blisko :)u mnie to kolo 4 godzin jazdy by sie tam dostac...masakra za kazdym razem gdy lece do Polski.Juz sie zastanawiam jak to bedzie z Malenstwem-tluc sie taki kawal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :-) cześć RoyalFlush-miło,ze do nas zawitałaś. mam nadzieję,że maleństwo wkrótce wyjdzie na świat, a narazie korzystaj jak możesz z "wolności" Królik-zazdroszę Ci tego wyjazdu do Polski ! Nawet nie wiesz jak bardzo bym też poleciała. a tu nie wiadomo kiedy będę mogła :-( Napewno nie przed marcem. mysza- fajnie,że zakupy się udały. ja to ostatnio nic sobie nie kupiłam,ale za to niunia dostała już Mikołaja :-) Teraz to ona jest najważniejsza hahaha Miłej nocki kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik u nas foto "by mama" tez kroluje, porobilam soebie takie albymy na Picasa i co miesiac robie nowy z jej zdjeciami i potem bombarduje rodzinke i znajomych :):) mamy znajomego fotografa a Blanka jest rewelacyjna na takich sesjach, chyba lubi byc w centrum zainteresowania. uwielbiam ta jej pierwsza sesje, gdy miala raptem 2 tyg i teraz nie moge doczekac sie rezultatow z kolejnej. Royal jak pisza dziewczyny, delektuj sie kazda chwila spokoju:) jutro termin? ciekawe na kiedy dzidzius sie zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie problemy ze spaniem ostatnio...gdy w koncu uda mi sie zasnac to dziecko sie budzi i tak w kolko:/ dobrej nocy mamusie i brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko Twoja Zuzia to musiala byc bardzo grzeczna, ze Mikolaj tak szybko zawital ;) Trzymaj sie kochana, wrocisz szybciutko do zdrowia i tez polecisz :) Ania za duze to to nie jest, ale sympatyczne. Jutro szczepienie, to zobacze na zywo jak dzialaja ;) RoyalFlush zgadzam sie jak najbardziej, ze tu dziura, od czasu do czasu widze jezdzcow konnych za oknem hehe a tak to nic ciekawego ;) A Ty nie masz blizej leciec z polnocnej? Sylwucha pamietam Ją w tym berecie ;) podziwiam Cie, ja od narodzin tworze album i na razie stanelo na tym, ze wywolalam zdjecia, kupilam naklejeczki i tak lezy i nie ma kiedy... dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latam do Wrocka,niestety z Belfastu w tamtym kierunku juz nie kursuja zatem pozostaje tylko Dublin.. Ot,kolejny dzien minal na nicnierobieniu..Tydzien temu padl zaklad z Moim o to kiedy na swiat przyjdzie ten nasz Urwis.Naiwny facet napalil sie ze spokojnie urodze do terminu, ja natomiast-nie majac zadnych objawow- przekonana jestem ze ciaze przenosze..A poniewaz termin na jutro,przyszedl dzis do domu i kladzie na stol pieniadze z ciezkim sercem...i wyobrazcie sobie ze w tym momencie pierwszy skurcz poczulam :) Nieregularne sa i w zasadzie bola mnie bardziej plecy anizeli same skurcze,wiec pewnie to te przepowiadajace. W kazdym razie nie sadze bym urodzila do polnocy,zatem kasiorka w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...moja noc tez nie nalezala do najlepszych...za duzo wypilam wody przed pojsciem do lozka przez co mialam wstawanko do toalety co pol godziny.. Oproznilam wlasnie miche platkow i za niedlugo mykam do sspitala na badnia...Czlowiek 9 miesiecy czekal na ten dzien a tu....nic... Co do prezentow,moj zazyczyl sobie nowa karte graficzna do komputera...taki on romantyczny :) A ja musze kombinowac jak i gdzie ja nabyc,bo w sklepach takich modeli nie ma... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomecze Was dzisiaj moim marudzeniem... Oczywiscie na badaniu nie dowiedzialam sie nic...Sam scan trwal zaledwie 5min,trafilam na czarnego lekarza.Nie to bym byla rasistka ale prawie ze nie moglam go zrozumiec,z racji na jego akcent.Zadnych badan ginekologicznych,zero ktg,nie byl mi w stanie nawet powiedziec jak duze jest dziecko..Jesli nie urodze do tygodnia mam wrocic i bedzie wywolywanie... Czy Wy tez tak mialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal tak czasami bywa z tymi wizytami w szpitalu, w dniu terminu chcialbys chociaz slowko wiecej uslyszec, czasami badaja ginekologicznie i sprawdzaja rozwarcie, po takim badaniu czesto maluszek przyspiesza swoje wyjscie. Tak poza tym to norma, ze po terminie, masz wizyte za tydzien i potem juz planuja wywolywanie porodu. Nawet jeszcze o tym nie mysl, do tego czasu pewnie urodzisz. Aniu jak u ciebie? dajesz rade wysiedziec w pracy 8h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilac pewnie nie masz glowy do tego by tu do nas zajrzec. mam nadzieje, ze mama czuje sie juz lepiej po operacji, teraz ciezka droga przed nia, ale na pewno da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam termin na 28,a 30 bylam na wizycie u lekarza i lekarka mi sprawdzala czy mam rozwarcie , no i w ten sam dzien mialam sie zglosic na wywolanie :) ale to tylko dlatego tak szybko bo mialam cukrzyce ciążową, no i urodzilam 3 dni po terminie :) a jutro moja cipulka kończy 3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×