Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Witam dziewczęta, u nas tylko troszkę śniegu :( zazdroszczę Tobie Katarynko :)moja niunia chyba przeziębiona,chrząka tym noskiem,i kaszelek ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam nie tak pozno w shoppingu i powiem szczerze, ze myslam ze oszaleje wiec nawet nie chce myslec co sie bedzie dzialo w weekend:O Ja musze i tak tam wrocic bo zapomnialam kupic tej barierki na lozko dla malego skleroza ze mnie :P Ale ja to sie wybiore w pon z rana wiec jakbys Ania zmienila zdanie moge Cie ze soba zabrac :) Dzieki :) Myslalam nad Szymonem, Mikolajem no ale w koncu stanelo na Kubie :D U mnie troche sniegu ale zimno a ja musze jechac dzis na sprawdzenie sluchu z malym, ponownie :O Za kazdym razem lekcewazy polecenia a oni kaza wracac a tlumacze, ze z nim wszystko ok wiem ze dobrze slyszy itd no ale ty se mow a oni i tak swoje :O Na dodatek zebym wiedziala jak tam trafic bylo by cudnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam nie tak pozno w shoppingu i powiem szczerze, ze myslam ze oszaleje wiec nawet nie chce myslec co sie bedzie dzialo w weekend:O Ja musze i tak tam wrocic bo zapomnialam kupic tej barierki na lozko dla malego skleroza ze mnie :P Ale ja to sie wybiore w pon z rana wiec jakbys Ania zmienila zdanie moge Cie ze soba zabrac :) Dzieki :) Myslalam nad Szymonem, Mikolajem no ale w koncu stanelo na Kubie :D U mnie troche sniegu ale zimno a ja musze jechac dzis na sprawdzenie sluchu z malym, ponownie :O Za kazdym razem lekcewazy polecenia a oni kaza wracac a tlumacze, ze z nim jest wszystko ok ale oni dalej swoje. Problem taki, ze nie za bardzo znam droge wiec nei wiem czy dojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylam nie tak pozno w shoppingu i powiem szczerze, ze myslam ze oszaleje wiec nawet nie chce myslec co sie bedzie dzialo w weekend:O Ja musze i tak tam wrocic bo zapomnialam kupic tej barierki na lozko dla malego skleroza ze mnie :P Ale ja to sie wybiore w pon z rana wiec jakbys Ania zmienila zdanie moge Cie ze soba zabrac :) Dzieki :) Myslalam nad Szymonem, Mikolajem no ale w koncu stanelo na Kubie :D U mnie troche sniegu ale zimno a ja musze jechac dzis na sprawdzenie sluchu z malym, ponownie :O Za kazdym razem lekcewazy polecenia a oni kaza wracac a tlumacze, ze z nim wszystko ok ale oni dalej swoje :O no i problem taki ze ja nie znam drogi wiec jak trafie tam bedzie cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja :) u mnie juz laba:D dzis pierwszy dzien maternity:D Sylwek Ty jestes z Blancha? jak cos to dam znac odnosnie wanienki:) Marigo dzieki ale mi zupelnie nie po drodze zeby ja od CIebie odebrac-dziekuje CI bardzo:) ale ja nie jestem zmotoryzowana a mezula od 2 tyg ciagnie nadgodziny i w tyg jest w domu ok 20 a w sobote i w niedziele tez w pracy-dlatego te cale zakupy mamy w planie obskoczyc w sobote jakos jak on wroci- tez mi sie to tak srednio widzi ale nie ma kiedy:( Justa wiesz-jakby nie ten grzejnik ktory on chce toz checia bym sie z Toba w pon wybrala ale i tak i tak w sobote Pawel bedzie po niego jechal wiec juz z lista i w konkretny sklep uderzymy zeby sie nie peletac i nie tracic czasu-ale jaby sie cos zmienilo to dam znac, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziekuje Wam kochane za pamiec, za dobre slowo, ze jestescie i mozna na Was liczyc :) Musialam to wszystko przetrawic, bo wczesniej to bylam zla na caly swiat. Wiem, kazda z nas ma jakies problemy i sobie radzi i to nie koniec swiata, musze po prostu sie przyzwyczaic, ze dzieciaczek to nie tylko radosc. Troche nerwowo bylo w pl, bo poszlismy tak sobie do pediatry,a tu takie cos, ja nie znam tamtych stron, wiec nie wiedzialam nawet gdzie szpital, gdzie jechac, nikt nie mial czasu nas przyjac, prosilismy, placilismy, jakos sie udalo, wszystko zalatwiala tesciowa a ja czulam sie jeszcze bardziej bezradna, caly dzien w aucie bo mieszkaja na zadupiu, maly wykonczony, my nerwowi, wizyta nie wyszla za super przez ten moj humor i chyba powinnam przeprosic tesciow... Mate zamowilismy, bedzie dopiero we wtorek, bo z uk, tu nigdzie nie dostalismy, wiec poki co spie na czuja, z reka na brzuszku... Co do lotu-maly zniosl go lepiej niz ja, spal sobie :) a ja sie pocilam i cisnelam w tym mini fotelu hihi. na lotnisku w dub wszystko ok, poza tym, ze padalo i wialo, za to w szczecinie kazali zlozyc wozek, wrzucili go na tasme do przeswietlenia, potem jeszcze wzieli rame na zaplecze i kazali wyjasniac co to jest (adaptery) i czy nie ma czegos w srodku haha. Tesciowie zeswirowali na punkcie malego, az do przesady, bo bylo, ze to moge, a tamtego nie powinnam jesc, zeby dobre mleczko bylo itp, no i problem z czapeczka-ja sciagam, tesciowa naklada hehe i ciagle, ze mu chyba zimno, choc w domu skwar byl, a co zakwiczal to ze jest glodny, ech umeczylam sie ;) Widze, ze tyle sie u Was dzieje, ze ciezko ogarnac :) marigo dzieki wielkie za wskazowke, rzeczywiscie nanny najlepszy, czekamy az przyjdzie. jak u Was zdrowko? RudiK jak Julka z katarkiem, przeszlo? ja psikam sterimarem wlasnie, mam tez katarek, ale jeszcze nie uzylam. Ty ostatnio chwalilas Julie, a zauwazylam, ze tak to jest, ze jak chwale to na zlosc daje popalic, wiec moze Twoja corcia ma tak samo Sylwucha dzieki za linka, powtorze sie, ale slodka jest ta modelka Twoja, mala Śniezynka :) Donia jak sie czujesz? lilac mam nadzieje, ze Twoja mama czuje sie lepiej i ze znioslyscie lot bez problemow Katarynko no to duza dziewczynka juz z Zuzi, super :) A jak Ty sie czujesz? trzymam kciuki, zeby szybciutko zlecialo Ci te 6 tyg i zebys nie czula sie zle mysza a to sie prezent trafil, tez bym chciala psiurka, ale tu nie mozemy Magda a gdzie Ty dokladnie kupujesz te rybki w Howth? moze sprobuj herbatki na laktacje, tej granulowanej, sa w pl sklepach, no ale teraz jak butle ma to moze byc ciezko. Royal gratuluje synka, niech sie zdrowo chowa :) Jak Ci idzie karmienie? Nie pamietam czy pisalas jak ma na imie? Bebolek super, ze zalozylas to forum :) Ja bylam ze soba w pl na konsultacji u prof ze szpitala, nie pomyslalam, zeby wziac opinie, poza tym skarga mi chyba nie pomoze, w szpitalu gdzie rodzilam powiedzieli, ze tak sie zdarza po porodzie i ze nigdy nie jest jak przed. Just@ spoznione zyczenia dla Twojego Kubusia :) Ania Ty juz na wolnym, to moze w przyszlym tyg uda nam sie jakos spotkac? zycze mocnych nerwow jutro w blanchu, my ostatnio o 11 juz miejsca nie moglismy znalezc... mysza tak, to dr sochacka, nigdy juz do niej nie pojde i jak sie ogarne to napisze skarge, specjalista pediatra i niby zajmuje sie m.in "zaburzeniami rytmu serca", tylko trzeba umiec to serce uslyszec... przykro mi z powodu znajomej, pamietam jak pisalas o Niej :( mieszkanko czujesz sie troszku lepiej? dbaj o siebie bidulo Dziewczyny poradzicie cos na plesniawki? czyszcze mu jezor gazikiem, ale nie widze efektow... w ostatecznosci pojde do lekarza... Widze, ze Wy juz gotowe do swiat, ja dopiero jutro na zakupy, bo tez swiatlo w lodowce mam ;) A choinke to chyba sztuczna wyciagniemy, bo nie wiem, gdzie tu w okolicy sa zywe, Ania wiesz moze cos o tym? Poza tym nie mam pojecia co moim chlopakom na prezent kupic :( Vincent po powrocie sie nam rozregulowal, do 2 w nocy trzeba go nosic, bo histeria, choc wczesniej spal dobrze, pozera lapy, ale glodny nie jest i co jakis czas piszczy jakby go cos bolalo i wyglada jakby byl przestraszony, nie wiem co jest grane, na wszelki wypadek zaczelam dawac sabsimplex i chyba ciut lepiej spi. Zycze udanego weekendu w tym przedswiatecznym szalenstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik dobrze Cie widziec:) co do choinki zywej to napewno sa na parkinku kolo Spara- tutaj gdzie jest przychodnia Ballyowen Lane/Castle, silownia Ben Dunne nad Lidlem... To do zobaczenia w nstepnym tyg- umowimy sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik moja tez miala plesniawki,ale same zeszły, słyszalam zeby namoczyc pieluche moczem małego i przecierac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nie wiem czy ten grzejnik nie bedzie tyle samo pradu ciagnal co ten co macie w pokoju:O Ja mam teraz takie same wiec wlaczam te co maja kamienie i sie rozchodzi po calej chacie a jak trzeba wlaczam na chwile przed spaniem ten w sypialni. Pamietam jak rozmawialam z polozna ona mi mowila zeby nie przegrzewac pokoju, bo gorsze jest przegrzewanie dziecka i ze lepiej przykryc kocykiem, koldreka niz grzac jak glupia jej slowa :P a takie male dzidzi sie nie rusza wiec sie nie rozzkopie. Krolik to albo Ty albo maz z moich stron :D:D:D Ja na lotnisku nie mialam zadnych problemow tylko mi zupke kazali probowac :P ale byli bardzo mili i mnie nawet w kolejce przepuscili mimo ze nie mialam pierszenstwa:D w dublinie na to nie ma szans i uwazam, ze to bydlo lata i do berlina i do szcz :O Jak do srody sie wybieracie na kawe to ja tez sie pisze jak moge :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik super ze samopoczucie lepsze , w nerwach mozna wszystko, tesciowie napewno sie nie gniewaja, rozumieja ale jak myslisz ze powinnas powiedziec ,przepraszam to powiedz nie zaszkodzi :-) Krolik w Howth zaraz za stacja darta sie skreca jest duzo sklepow ja kupuje w Wrights of Howth mozna karpia nabyc :-P jesli tam nie ma Karpia to jest w Dorans, tam cumuja kutry i przyplywaja foki :-) Vincentowi napeno sie unormuje a moze taka ma faze,zaczol bac sie cimnosci czy cos . Moj Daniel przyzwyczail sie do mnie i nawet tata w dupkie ,,szczypie,, Cycka nadal ciagnie ale dokarmiam go bo placze, widze ze za malo mam pokarmu :-( wiem ze glycerine&aniseed or honey zabija bakterie i zapobiega plesniawki ale jak juz sa to nic nie da :-) Dziewczyny mi juz tez u drugiego fotografa powiedzieli zebym sama zdjecie do paszportu zrobila i do nich przyniosla i oni mi zrobia odpowiedni rozmiar :-P Sylucha super ze winde naprawili ! Just@ napewno z Kubusiem wszystko dobrze ale niech sprawdza , a imie ladne mam bratanka Kubusia bedzie mial juz Komunie w nast. roku Dobrej nocki dla Wszystkich A moj synus dzis glowe udzwignol :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
krolik ja ta mate kupilam tutaj w smitsie a moj dopiero co zasnol i tez sie rozregulowal bo jak przesypial cale noce teraz wstaje do niego 2 razy milych snow kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
MagdaEIRE a te ziolowe tabletki przysyla mi mama bo tutaj nawet ich nie szukalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos cierpiacy na bezsennosc jak jak?:O Justa wiem o czym mowisz-ale ten grzejnik co jest u nas w pokoju to nie ten z "kamieniem"co trzyma temp tylko taki z nawiewem-jak wlaczony to wieje i cieplo jak sie dziada wylaczy to zaraz jest zimno-zreszta spalas u nas to wiesz-, ze zimno wiecznie:O takze Pawel postanowil, ze kupi taki z ustawieniem temp i np niech trzyma te 19 stopni caly czas a nie jak wlaczone to duszno a za chwile zimno (jak przy tym obecnym)-zreszta Pawel jest zmazrlak okropny i on to by chyba najchetniej z 30 stopni w pokoju mial.... balnch przelozony na niedziele-jutro przeciez po pracy mecz!!!ze sie mu chce latac za pilka w takie zimno!!! Justa im nas wiecej tym lepiej na ta kawke, nie?;) a Krolik ten parking to jeszcze tak orintacyjnie-kolo Penny Hill Pub?kojarzysz juz gdzie to? jakbys jechala dotej przychodzni gdzie Maluszek byl szczepiony to dojedziesz do duzego skrzyzowania (skrecajac w prawo dojedziesz do Woodiesa) skrecasz w lewo i jedziesz prosto az do kolejnego skrzyzowania -po lewej stronie bedziesz miec wlasnie Penny Hill Pub - skrecasz w lewo i zaraz na tych malych swiatlach znow w lewo-choinki bedziesz juz widziec po swojej prawej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
krolik na plesniawki najlepszy jest aphtin nie wiem czy tutaj dostaniesz w pl napewno smarowalam malej 2-3 dni i nie bylo sladu wiec dowiedz sie w aptece a później poszukaj na forach ogloszeniach moze ktos na gazeta.ie sprzedaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) winde naprawili a dzis znowu nie dziala upiii doslownie przed chwila uswiadomilam sobie, ze zostal tydzien do swiat! teraz to juz nie ma opcji trzeba zaczac sie z tym wszytskim organizowac! Aniu to nie ja pislam o tej wanince chyba marigo i mysza:) Krolik super, ze jestes! Mysle, ze tesciowie zrozumieje, ze kompletnie nie bylas w towarzyskim nastroju. Mam nadzieje, ze Vincent pojmie, ze w nocy trzeba mamie dac sie wyspac, moja mala kompletnie nie kuma tego ostatnimi czasy :/ z przykroscia musze stwierdzic, ze moje dziecko nie nalezy do spiochow :( w dzien slabo spi, a w nocy tez nie jest lepsza... teraz sie zastanawiam skad w niej tyle energii, ze sobie teraz wesolo bryka, bawi stopami i glosno spiewa, a ja jestem polprzytomna i od godziny nie ruszylam sie z kanapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
a co tam sie wpisze ja jestem z blancha ;) a ty tez jestes w tych okolicach? ;) moj tez tak pracuje ze wiecej go nie ma niz jest a jak jest to spi bo po noce jest nie nawidze tych jego 15h pracy zadnego z tego pozytku nie ma ;( widze ze ty tez chodzisz o porannych porach spac ;P hihi Dzis ladna pogoda ;) trzeba wyprowadzic psa i synka na spacer ;) i zastanowic sie co dzis na obiadek zrobic.. a wy co dzis gotujecie?? milego dnia kochane wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja jestem z Lucan:) Pawel normalnie pracuje od 8 do 16:30 ale teraz przed siwetami maja nadgodziny i w tyg do 20 + weekendy...wiec od 2 tyg to sie nawet nie ma kiedy dobrze posprzeczac;)i tak do swiat a potem spokoj tak do czerwca z nadgodzinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzieki za wskazowki, juz tam kiedys zawedrowalam z wozkiem :) jutro pojde obadac co i jak, choc moj sie uparl, ze nie, bo rok temu musial ciagle sprzatac igly... A Wy sie nie mieliscie przeprowadzac czy cos? Izuniek slyszalam o tym sposobie, ale na razie poprobuje dalej z tym gazikiem z wit c mieszkanko o gazecie nie pomyslalam, jak nie zejda to sprobuje tam, dzieki Just@ to moj stamtad, ja w Szczecinie drugi raz w zyciu bylam, problemow nie bylo, tylko pan nie wierzyl ze to do fotelika i podejrzliwie probowal rozlozyc haha. musimy sie jakos umowic, gdzie Wam pasuje? tylko zebym mogla malucha przebrac, bo on na wychodnym to ma zwyczaj kupkac na potege i ma wilczy apetyt haha Magda dzieki za info :) No to synek bedzie teraz poznawal swiat :) my foty do paszportu robilismy kolo ambasady pl wejscie do jakiegos sklepu i chyba zielone drzwi a za nimi schodki do gory, ale mily pan pomogl wtargac wozek, bardzo sympatyczny i na spokojnie czekal az maluch sie rozbudzi i ustawi do zdjecia, chyba 12e dalismy za 8 fot. mysza widzialam w smyku te angelcare i tommy, ale wybralismy nanny a tej nigdzie tu nie moglam znalezc, moze cos ominelam Sylwucha mnie sciagnelas, wiec miejmy nadzieje, ze Lilac tez zajrzy do nas. a moj maluszek od poczatku w dzien prawie nie sypia, wiec tez nie wiem, czy na boczku nie popija gdzies redbulla haha ja wczoraj bylam na christmas party z bylej pracy, dzikie uczucie tak wyjsc na impreze, myslac co tam maluch w domu wyprawia, ale pojadlam w spokoju haha, potanczylam, popilam soczku i o 2 do domku :) zakupy mniej wiecej zrobione, postanowilam nie robic pierogow, kupie i juz, zrobie rybke po grecku, schabik, barszczyk, salatke, sledzika, sernik i chyba tyle, bigosik mam, moze jeszcze cos mi sie przypomni... dopiero w pierwsze swieto mamy gosci, a tak to sami, chyba czas kupic tv, co by poogladac cosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik-a u nas to jak w kalejdoskopie sie zmienia, ale ostatecznie nadal tu jestesmy:) jesli o mnie chodzi-mozemy sie spotkac i u mnie , jak Wam pasuje- bo Ty z Maluszkiem wiec decyduj:) ja poki co sama sobie- no i Justa z Kubusiem-wiec jak Wam lepiej:) mezula poszedl do pracy-ja sama a kuzwa wypil mleko i nie mam do kawy....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:O ooo to mialas impreze-fajnie!ja swoja tydz temu odbebnilam:D ale do 1 tylko...tanczyc na siedzaco zle, ile mozna wypic wody z cytryna;) ale tez fajnie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik dzieki za zycznia dla malego :) Ania ja wiem ja mam takie same grzejniki :O w sypialni tez tylko z nawiewem, nie wiem co to za idioci takie gowno za przeproszeniem wymyslili :O To nici z zakupow bylo dzisiaj??? No ja jutro musze sie wybrac na blanch, bo do argosa musze isc i po ta barierke do smyths ale trzeba ruszyc rano :D Wiec jak masz ochote to zapraszam :) Co do kawki mi jest wszystko jedno, tylko nie wiem czy moj lobuz usiedzi w kawiarni ;) chyba ze sie wybierzecie po srode to go w domu z babcia i dziadkiem zostawie hahahha A jak opadl to sie szykuje syncio na swiat :) Aaaa znow promocja na newborny w tesco 2 za 20e 66 sztuk w paczke jakby komus bylo potrzeba :D Ja spoznilam sie na karton po 10e no coz skleroza nie boli ;) Ja dzis zabralam sie za porzadki, ukladam w szafkach ale tak mi sie nie chce :P No wlasnie z tymi swietami, jak pomysle o staniu nad pierogami i uszkami a moja mama to zawsze robi hurtem :P to az mi sie slabo robi:P Chyba bede musiala sie zaopatrzyc w jakies dopalacze plynne :P No to widze wiecej jest nas kolo blanch :D ja mam w sumie 10min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale sluchaj jak cos to Smyths jest kolo mnie i Argos tez- wiec moze w ta strone co? a Ty pamietasz gdzie ja widzialam to pudelko z misiem na pokrywie na Artuska duperele? w Atlanticu? bo kurcze wczoraj juz tam nie zaszlam-zreszta Pawel z grzejnikiem na rekach- taaaa jeszcze bym mu o jakims pudle pow to by chyba eksplodowal:D:D bo on ma klaustrofobie w takich miejscach- nie gral w pilke wczoraj-przyjechal i mowi, ze jedziemy-ale takim glosem, ze tylko sie zbierac;) i wyruszac-ale i ja mialam dosc-czy Ci ludzie nie maja co w domu robic? ja rozumiem na zakupy ale ile tam kuzwa spacerowiczow bylo:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc w ta strone nawet lepiej moze tyle ludkow nie bedzie :P Chyba Atlantic albo homebase czy cos w tym stylu no dokladnie nie pamietam:P A to byly zakupy :D MOzemy jechac jutro nie ma problemu. ja tylko musze kupic cos jeszcze D. pod choinke ale nie mam pojecia co :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac jak ktos bylby zainteresowany krzeselkiem chicco to wersja chyba polly jest. Jest w bdb stanie. Lozeczko turystyczne dorzuce w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;-) ChoryKrolik- przykro mi ;/ sledze na biezaco wszystkie posty.Mysle czesto o Was.Ta lekarke, ktora zaniedbala sprawe najchetniej bym udupila! Pytanie z innej beczki do Ciebie mam- gdzie udalo Ci sie nabyc SabSimplex?mozna go dostac w IE?? Co do karmienia tyle narzekalam jednak teraz pokarmu mam istny nawal..Musze go odciagac, bowiem leje sie ze mnie.Mam problem z zatykajacym sie kanalikiem w jednej piersi, mam nadzieje ze zapalenia nie bedzie...a cholerstwo strasznie bolesne jest.. Widze ze swiateczna goraczka w toku..Ja nie mialam jeszcze szansy na zrobienie jakichkolwiek zakupow.Odkad Maly na swiecie, nie opuscilam domu chocby na minute ;/ W tym tyg jednak mam wychodne, blogoslawiony ten kto wymyslil laktator, tatusiowi nic sie nie stanie kiedy zostanie sam na sam ze Szkrabem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal super, ze piszesz:) te poczatki sa bardzo ciezkie i musicie sie z maluszkiem wyregulowac z karmieniemm, mi na zatkane kanaliki nie pomagalo nic, poza karmieniem, na szczescie obylo sie bez zapalenia. Powodzenia, wkrotce bedziesz miala te problemy za soba. Gdybys potzrebowala sabsimplex ja mam jedno opakowanie nie otwarte, wiec moge ci wyslac. Tutaj raczej nie dostaniesz, trzeba sobie zalatwiac z Niemiec lub Czech. Moja Blanka nie miala ciezkich kolek, juz kilka kropel jej pomagalo, po prostu lubila ten samk:) a i jak synek dostal na imie? Aniu rzeczywiscie jak brzuszek opadl to synus juz moze z Wami swietowac, trzymamy mocno kciuki za Ciebie:) Donia a jak u Ciebie? Lilac....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane Widzę,że święta pełną parą u wszystkich ;-) ja wczoraj zrobiłam pierogi i uszka. Na szczęście mój mąż mi pomógł klejić bo wiem o której bym skończyła. Za to Zuzia dała popalić w nocy, jakaś niespokojna. dziś zaczynam radioterapię, mam nadzieję,że niunia wwytrzyma jakoś te dojazdy do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko powodzenia, jak najlepszego samopoczucia juz po Ci zycze! Ile tych zabiegow masz zaplanowanych? Mam nadzieje, ze Zuzia bedzie teraz wyrozumiala dla mamusi:) Sciskam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×