Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Miło być bratanek ,nie siostrzeniec ! :-) Na siastrzeca czekam :-) do maja ,mam nadzieje ze sie da zobaczyc cioci i przyjdzie na swiat jak bede w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis info z zyrafy: Please find below baby fees for; *5 Days 950 (Deposit 800) *3 Days 714 (Deposit 400) jak mozna w tej sytuacji wrocic do pracy majac dziecko? porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mieszkanko i jak wyniki cukru? Ciesze sie, ze wszytsko w porzadku po USG i nie musisz juz zbierac sie na porodowke, chociaz termin juz coraz blizej! Magda rzeczywiscie nam przepadlas na chwile, prezent walentynkowo rewelacyjny, Danielek zobaczyl co to zima? Trafiliscie na te okropne mrozy? brrrr to jest to za czym ja w ogole nie tesknie, wole juz irlandzie deszcze :) kroliku no niestety takie sa realia... zyrafa to chyba jedno z drozszych miejsc, sa tez te domowe przedszkola, ale jest jeszcze ta obawa oddania dziecka w takie miejsce. Marigo ty chyba kiedys wspominalas, ze prowadzilas takie przedszkole, jak wygladaja oplaty w takich miejscach? I pytanie zasadnicze, czy orientujesz sie jak to wygladalo u konkurencji? Takie miejsca sa godne polecenia? ja pracuje na part time w kompletnie niewymiarowych godzinach moze to byc 10 jak i 40 lub wiecej w tyg i skorygowanie tego z opieka dla Blanki byloby nie lada zadaniem. Najrozsadniejsza opcja chyba bylaby bardzo dyspozycyjna niania. Gdy tylko mysle o szukaniu takiej osoby to juz mi sie odechciewa, acha ciezkie decyzje przed nami. Nie wspomne juz o tym, ze niewyobrazam sobie zostawienia jej z kims obcym wrrrr zeswirowana mamuska :P... pewnie zarowno mi jak i Blance na dobre by to wszylo :) :) :) aaaa 2 dni temu Blanula ruszyla na raczka.... Kroliku dojrzalam Vincenta, niestety male to zdjecie :/ moze podeslesz na maila wieksza fotke? Arturka chetnie tez bym zobaczyla :) Lilac tez nigdy sie nam swoja Lalunia nie pochwalila :/ reszte szkrabow to chyba na fb mozna poobserwowac jak rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
Sylwucha12 tak wyniki jak to pani mowi perfekcyjne wiec spie juz spokojnie i dalej pzygotowywuje powoli sie do narodzin ubranka posciel poprasowane i zlozone jeszcze czyszczenie wozka zostalo o rozlozenie lozeczka ale to spokojnie zdaze nie spieszy sie az tak. no i pakowanie torby do szpitala. wczoraj napieklam faworkow, az dzis pieke ciasto jablecznik bo goscie sie zapowiadaja bo jutro 6 rocznica slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja bym z checia obejrzała zdjecia innych maluszków :) izuniek231@wp.pl :P Moja malutka non stop sie przewraca z plecków na brzuszek ale w odwrotna strone juz nie daje rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha tak bylismy w te mrozy najwieksze w piatek03.02 -26'C najwiekszy my wyladowalismy na wszchodzie PL :-) :-D Daniel przy -13"C byl na spacerku :-) Ania Arturek przesliczny - dzieki Sylwucha za link. Mieszkanko super ze wyniki perfekcyjne :-) Czekamy na malenstwo bo chyba teraz Ty w kolejce :-) Ja tez chce taka albumik dla Daniela ale zbieram sie z tym i zbieram... Dziewczyny czy to trzeba jechac do studia na sesje czy fotograf przyjechal do Was? Pozdrawim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkankairl
no teraz chyba ja termin 30marca ale na ostanim usg mowili ze wczesniej urodze ale sie zobaczy jak to wyjdzie :) wazne ze wszystko ok i zeby zdrowe sie urodzilo i bardzo bym chciala kamic piersia przy corce mi sie nie udalo mam nadzieje ze tym razem bedzie mie dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zdjecia sliczne, na zywo Arturek jeszcze ladniejszy tylko spioszek ostatnio byl :) Wspomnialas o kokonie to tez spytalam ich o cennik, maja o 50e drozej niz zyrafa :( To najlepiej zrobic od razu trojke i siedziec w domu wychowywac hehe ;) Ja dzis na cieciu bylam, mam teraz piec klakow na krzyz na glowie, ale od razu lzej, no i maly przestanie wplatywac. I jaka przyjemnosc, cisza, spokoj, cudne mycie glowy i saczenie kawki przez godzine... A potem skoczylismy do mothercare, bo mialam kupon z tej walizeczki supervalu na fotki, sesja super, jedna fotka wydrukowana bedzie za friko, a reszta... 760e, rabat z kuponem i wychodzi 325e. Myslalam, ze sie przeslyszalam, ale zapisala mi to haha. Niestety nie dadza nawet linka do fot, mozna tylko kupic... Magda swietny prezent dostalas na Walentynki :) moj oszolom zaczal sie budzic z placzem w nocy, wiec kupilam zel teetha i smaruje i chyba cos pomaga, w dzien daje mu proszek, mam tez taki zestaw szczoteczek nuby, pogryza i masuje dziasla i tez mu lepiej. Sylwucha nie mam profesjonalnych fotek, a te moje to takie niedoskonale, obiecuje zrobic sesje i wyslac niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroliku a kto powiedzil, ze musza byc profesjonalne :) no ale oczywiscie nie dziwie sie, ze chcialbys pokazac swojego szkraba w jak najlepszych ujeciach:) czekam wiec cierpliwie :D Co do mothecare i sesji to ja widzilam zdjecie z 2 sesji robionych u nich i powiem Wam, ze moim zdaniem nieciekawe (by nie powidziec porazka) i to za jakie pieniadze? Pomijajac fakt oklepanych pomyslow to wydrukowane zdjecia sa kiepskiej jakosci, na kiepskim papierze. Nie wiem za co te 300 euro, nie mowiac juz o 700!!! a dlaczego nie daja tych fotek na nosniku? Teraz fotografow w Dublinie setki, czasami mam wrazenie, ze wszyscy w dzisiejszych czasach interesuja sie fotografia :P Mysle, ze za takie peiniadze to zrobisz 3 sesje Vincentowi. U mnie tez pobudki z placzem w nocy i tez mam wrazenie, ze to przez zeby :/ oczywiscie ciagle ich brak... chyba gdy roczek skonczy to sie doczekamy pierwszego:) Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 miesięcy
Witam ja troszke nie w temacie, ale chcialabym polecic wszystkim paniom strone www.9miesiecy.blogspot.com gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat ciazy oraz rozne porady polecam i gratuluje www.9miesiecy.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Ania masz slicznego synka bardzo ladne zdjecia ;) Sylwucha dziekuje za link a co do przedszkola domowego to na moim osiedlu jest jedno i tutaj mozna zostawic dziecko na godzine lub na caly dzien jak komu pasuje za godzine biora 3,5e kochane jakby ktos szukal ubranka dla chlopca od 0-3 i od 3-6 to mam na sprzedaz buziaczki dla was kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!nowy tydzien pora zaczac:-) Dziekuje za mile slowa, rzeczywiscie fajny ten moj synus:D;-) Krolik-ja dzis sie przejde do cocoona i sie dowiem co i jak, ale patrz co jeszcze znalazlam: http://www.busykids.ie/ nie wiem czy to nie jest tam gdzie Ty zaszlas szukajac superquinna;-)napisalam im wiadomosc i czekam, zobaczymy jak sie ceny ksztaltuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to chyba tam, gdzie rzeczywiscie jest superquinn ;) daj znac jak cos odpisza. tu po drodze widzialam takie przedszkole w domu, ale to chyba dla starszych tylko. paskudna pogodna dzis brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha a jak Twoj walentynkowy telefon? jakby fotki dali na nosniku to musieliby skasowac duzo mniej, wiec pewnie nie oplaca im sie. Mysza wydaje mi sie, ze w d15 jest wiecej takich miejsc dla dzieci, planujesz gdzies podrzucac malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kroliku a iphone super, a co lepsze ten stary zaczal dzialac :P Dziewczyny a myslalyscie o childminders, podobno wiekszosc ludzi tutaj zostawia dzieci wlasnie w takich miejscach, trzeba byloby pewnie zorientowac by trafic na dobre miejsce. Mozna w HSC podpytac, czesto te polozne sa zorientowane w temacie. Tutaj troche na ten temat http://www.childminding.ie/ Co do tych zdjec to cena (ta niby promocyjna) bardzo zawyzona, na sredniej jakosci drukarce w domu, mozna wydrukowac super zdjecia, podstawa to dobry papier. Blanka wczoraj zaliczyla swoj pierwszy upadek z kanapy :/ zasnela w ciagu dnia, nie przenosilam jej do lozeczka, odwrocilam sie doslownie na minute, a ona otworzyla oczy, od razu usiadla i szczupakiem na podloge, mialam o krok za daleko do niej... guz na pol czola! non stop obija sie o lawe w salonie, juz nie wiem jak mam ja pilnowac, chyba kask na glowe by sie jej przydal... Kiepsko za oknem dzis ta pogoda wyglada, chyba nigdzie sie dzis nie ruszamy. Kilka dni temu Marigo wspominala tutaj by zorganizowac jakis wypad na kawe z dzieciakami, ja bardzo chetnie:) chociaz pewnie bedzie sie ciezko zorganizowac gdy my wszytskie w roznych stronach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziećmi tak to właśnie jest, nigdy nie wiadomo co wymyślą. Moja Julka też zasmakowała w ulotkach - szczególnie z lidla, bo są kolorowe... A telefon to i moja mi załatwiła w tamtym tyg. Bawiła się, gryzła i musiała zamoczyć coś bo najpierw mikrofon przestała działać, a potem touch pad. Musiałam się przeprosić z jakąś starą nokią - na razie. Mam pytanie dziewczyny do was. Jak to jest z tymi paczkami z super valu. Kto, jaki i kiedy je dostaje. Kiedyś pisał ktoś o tym, ale dawno i nie wiem gdzie. Mam jeszcze szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha no to super, ze prezent sie udal, starym teraz moze Blanka sie bawic ;) Sprawdze stronke, ktora podalas, dzieki. Kask to bylaby dobra sprawa i najlepiej jeszcze ochraniacze na lokcie i kolana i niech smiga ;) Ona pewno juz zapomniala o twardym ladowaniu, tylko guz bedzie bolal. Ja na kawke bardzo chetnie, ale juz kiedys byl taki watek i sie nie zorganizowalysmy hehe ;) Rudik ja dostalam w szpitalu na pierwszej wizycie pelno ulotek i tam wlasnie byl kupon do odebrania wyprawki, trzeba wypelnic dane i isc do supervalu, masz tam paczke chusteczek+mini zel i mini szampon johnson, gryzak, chusteczki i plyn antybakteryjny, ulotki i kupony, chyba plun do plukania dzieciecy, zelazo i wiecej nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
tak kochana jesli bede juz mogla to z checia podrzuce mojego szkraba aby pobyl troszke z dziecmi i niech sie uczy od nich bo wiecej wyniesie z takiej godzinnej zabawy niz ja go w domku naucze ;) a i z dzieciakami sie pobawi ;) piotrus zaczol podnosic pupencje do gory hihi chyba zaczyna powoli sie przygotowywac do raczkowania co .. buziaczki dla was kochane spokojnej nocki a i ja jestem za pomyslem kawusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziecmi kawa sie za bardzo nie uda, wiec proponuje zostawic facetow w domu z maluchami i spotkac sie gdzies moze w jakis sobotni poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik dobrze kombinujesz:) Ja niestety nie w kazda sobote bede miala mozliwosc zostawienia urwisa z tata, ale moze akurat sie uda. Mozemy zrobic tak, ze kto bedzie chcial i mial mozliwosc to przyjdzie sam, kto nie ten z dzidziusiem, bedzie wiecej miejsca na wozki :) Trzeba teraz pomyslec gdzie? i kiedy dokladnie? Moze tym razem sie uda ;) lilac, katarynka i izuniek poza Dublinem niestety:/ jeszcze ktos? moze wybieracie sie dziewczyny do stolicy? Katarynka chyba tak wypoczywa w Polsce, ze nia ma chwili by do nas zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety w naas mieszkam to jest jakies 30 km za Dubliniem no i moj pracuje w weekendy wiec jak raczej nie mam jak przyjechac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w co druga sobote na uczelni, wiec moze byc tez niedziela, a jak w tygodniu to po prostu wezme malego ze soba. gdzie? hmm miejsce musi byc odpowiednio duze, wygodne i miec przebieralnie, nic mi nie przychodzi do glowy... starbucksy sa za male, zebysmy zrobily tam nalot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie pisze na spotkanie :D:D:D:D Krolik w lucan nie jest taki maly a fotele sa ruchome wiec mozna im przemeblowanie zrobic ;) a przebieralnia na bank jest w srodku w centrum jakby co. Tylko ja sie zagalopowalam bo mialo byc w stolicy :P No ja w weekend moge malucha zostawic bo w tyg to musze go brac ze soba a on nie posiedzi spokojnie, bo to paliwoda :P W razie jakby co to mozna Anie zwerbowac i poki co chociaz w 3 sie wybrac na ta zalegla kawe ale oczywiscie wszystkie sa mile widziane :) My znow chorowalismy juz mam dosc ilez mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie jest maly i mozna by tam poprzestawiac, to fakt, tylko ze w weekendy to kiepsko bedzie z miejscami, nawet w tygodniu jest full na kanapach, ale zawsze zostaja krzesla. Tez wolalabym bez malego, moj nr masz jakby co i Ania tez ma. Co Was meczylo za chorobsko teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
ojj to ja chyba jedyna chetna ale z dzieckiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
bo bez dziecka to ja nie mmoge sie ruszyc bo tatus cycka nie da pomamlac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×